Bwin bez depozytu 2023 – jak odebrać przy rejestracji?

Bwin bez depozytu 2023 z kodem BETONLINE. Nie od dziś wiadomo, że bonus powitalny przy rejestracji jest tak samo ważny dla bukmachera, jak chociażby wysokie kursy czy przejrzystość interfejsu jego serwisu internetowego. To on przyciąga do niego nowych typujących i to jego wykorzystuje się jako bazę dla marketingu internetowego. Bwin, który dopiero co otworzył się na klientów z Polski, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W końcu na globalnym rynku działa już od ponad ćwierćwiecza. Czy jednak w Bwin bonus bez depozytu jest już dostępny? Na co możemy liczyć sięgając po usługi tego bukmachera w tym momencie?

Bwin bonus bez depozytu
Bwin bez depozytu 2023 – jak odebrać przy rejestracji?

Bwin bez depozytu 2023 – nowy legalny bukmacher

Ile wynosi w Bwin bonus bez depozytu 2023? Obecnie w pakiecie powitalnym w tym miejscu do odebrania jest 500 PLN ekstra jako zakład bez ryzyka. Z kolei nie jest możliwe to, by bez jakiejkolwiek wpłaty otrzymać środki na grę.

Bwin swoją działalność rozpoczął w Polsce w 2023 roku – choć to też nie jest do końca prawdą, gdyż w naszym kraju działał już wcześniej. Musiał się jednak z niego usunąć w 2017 roku, kiedy to weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, nakazująca bukmacherom rozliczanie się w podatków w Polsce i zdobycie stosownej licencji. Bwin skorzystał jednak z innego sposobu. Wykupił bowiem firmę Totolotek, znaną na rynku wzajemnych od bardzo dawna (1992 to rok jej założenia). Choć jednak Totolotek był najstarszym bukiem w naszym kraju, po przejęciu go w 2019 roku przez spółkę Merkur Sportwetten nie był jednak traktowany przez wielu typerów poważnie i nie wydawało się możliwe, aby ta sytuacja mogła się jeszcze zmienić.

Bwin bez depozytu 2023
Bwin kod bonusowyBETONLINE
Bwin rejestracja z bonusemwww.Bwin.pl

Na rynku globalnym Bwin działa już od 1997 roku – początkowo pod nazwą betandwin, działał wyłącznie w Austrii. Jego szybki rozwój zaprowadził go również do innych krajów. To bukmacher, który wie, czego potrzebuje, oczekuje i wymaga współczesny klient. Jest zatem kwestią czasu, kiedy Bwin bonus bez depozytu wprowadzi do swojej oferty. Na ten moment jednak musimy zadowolić się innego rodzaju promocjami w polskiej wersji jego serwisu internetowego. Bwin to legalny bukmacher, który planuje stać się czołową firmą hazardową w Polsce.

Bwin zakład bez ryzyka 500 PLN
Bwin zakład bez ryzyka 500 PLN

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcą grać w Bwin w Polsce – ta marka w naszym kraju działa zgodnie z przepisami i to bardzo dobra wiadomość. Można spodziewać się, iż będzie to prawdziwy hit, o jakim gracze szybko nie zapomną i który stanie się raz dwa jednym z ulubionych bukmacherów nawet najbardziej doświadczonych typerów.

Kiedy do Polski wchodzi Bwin, nie będzie już dostępny legalny bukmacher Totolotek. Nie oznacza to jednak, że ci, którzy korzystali z usług tej drugiej marki, będą mieli automatycznie utworzone nowe konto u świeżego legalnego bukmachera.

Jak odebrać w Bwin bonus powitalny 2023?

 1. Wejście na stronę internetową 👉 www.Bwin.pl
 2. Utworzenie konta za darmo – na ten moment nie jest dostępny Bwin kod promocyjny
 3. Zagranie pierwszego kuponu
 4. Możliwość odebrania zwrotu do 500 PLN w razie niepowodzenia! 🏆
 5. Dla nowych klientów czekają również WELCOME CHALLENGES – zadania z dodatkowymi bonusami! 💰

Bwin bez depozytu przy rejestracji – dlaczego warto założyć konto?

Każdy bukmacher, który rozpoczyna swoją działalność na terenie naszego kraju stara się o to, by zaoferować swoim nowym klientom jak najwięcej. Ma bowiem ciężkie zadanie. Wchodzi na rynek, na którym już od dawna działa wiele solidnych i naprawdę atrakcyjnych firm bukmacherskich. Aby trafić do potencjalnych odbiorców, musi ich zaciekawić czymś unikalnym, nietypowym, ale też bardziej wartościowym. Dlaczego więc powinniśmy rozważyć posiadanie u niego konta? Przede wszystkim z uwagi na niżej wspomniane rzeczy.

 • Bwin stanowi świetną alternatywę dla innych polskich firm. Bwin jest bukmacherem, dla którego Polska do tej pory nie była ani głównym, ani jakimkolwiek polem do działania. W związku z tym jest pod wieloma względami nietypowy, ale też po prostu atrakcyjny. Stanowi świetną alternatywę, uzupełniając ofertę tych bukmacherów, którzy są u nas uważani za najlepszych. Zwłaszcza ze względu na to, że dobrze radzi sobie z pokrywaniem również tych dyscyplin sportu, które u nas są nie do końca popularne, ale które cieszą się sporym zainteresowaniem poza granicami naszego kraju.
 • To bukmacher doświadczony i nowoczesny. Choć Bwin zastąpił w Polsce uchodzący za jeden z najbardziej zacofanych Totolotek, wcale nie przejął jego “tradycji” i funkcjonalności. Oferuje rzeczywistą świeżość na polskim rynku i wiele funkcjonalności znanych wyłącznie z serwisów internetowych zagranicznych operatorów.
 • Można u niego liczyć na bardzo atrakcyjne i konkurencyjne kursy bukmacherskie. Oferta kursowa tego bukmachera jest atrakcyjna, głównie ze względu na to, że stanowi przeliczenie wprost z jego zagranicznych serwisów internetowych. Z uwagi na to, że Bwin jest naprawdę liczącym się na arenie międzynarodowej bukmacherem, w Polsce jego oferta jest po prostu konkurencyjna.
 • Bukmacher ten szybko będzie wdrażał nowe, znane z zagranicy funkcjonalności. Bwin słynie z tego, że bardzo szybko reaguje na zmiany i nowości na zagranicznych rynkach bukmacherskich. Choć więc do tej pory to STS był na naszym rynku pionierem w kontekście wielu funkcjonalności i usług na naszym rynku, to właśnie Bwin może teraz przejąć rolę takowego.
 • To dla nas szansa na sięgnięcie po dodatkowe bonusy bukmacherskie. Jeśli posiadamy już własne konto u większości atrakcyjnych polskich bukmacherów, ten nowy stwarza dla nas możliwość sięgnięcia po dodatkowe bonusy. Choć w Bwin bonus bez depozytu na ten moment wciąż nie jest dostępny (choć może się to wkrótce zmienić), buk serwuje nam bardzo wszechstronną i bogatą ofertę, w ramach której z pewnością znajdziemy coś dla siebie.

Pamiętajmy, że sama rejestracja w serwisie internetowym jakiegokolwiek bukmachera, w tym również i tego, jest całkowicie bezpłatna. Jeśli więc chcemy zapoznać się z jego “zapleczem”, nie wahamy się założyć własne konto. Pamiętajmy jednak, że bonusy na start są ściśle związane z tym, co zrobimy w trakcie i po rejestracji. Aby więc nie stracić możliwości na sięgnięcie po nie, poczytajmy o nich jeszcze zanim wykonamy jakikolwiek krok w kierunku bukmachera. Wszystkie kluczowe informacje przedstawiamy na łamach naszego serwisu.

Sprawdź opinie o legalnych bukmacherach w Polsce:

Bwin bonus bez depozytu i promocje na start

Bwin Polska - warto grać czy nie?
Bwin Polska – warto grać czy nie?

Podobnie, jak praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy online, Bwin swoją ofertę promocyjną skomponował przede wszystkim z myślą o użytkownikach dopiero zakładających własne konto w jego serwisie internetowym. W ten sposób stara ich przekonać do siebie, a jednocześnie umożliwić łatwy start z możliwością przetestowania pełnej jego oferty – bez ponoszenia większego ryzyka. Co zatem bukmacher tak właściwie oferuje na ten moment?

Pamiętajmy: Bwin dopiero wkroczył na polski rynek zakładów wzajemnych i choć na całym świecie działa już od dawna i posiada olbrzymie doświadczenie, musimy mieć na uwadze to, że w innych krajach panują inne trendy i oczekiwania. Również wobec oferty promocyjnej. Z pewnością więc będzie ją z czasem udoskonalał, starając się jeszcze lepiej wstrzelić w gusta odbiorców.

Nic dziwnego, że sporo osób szuka informacji o tym, czy dostępny będzie w Bwin bonus bez depozytu. Na ten moment taka premia nie jest tutaj dostępna, ale za to nowi gracze mogą otrzymać 500 PLN bez ryzyka oraz tak zwane Welcome Challenges, czyli zadania do wykonania, dzięki którym można zdobyć dodatkowe środki na grę w postaci rozmaitych bonusów.

Bwin bonus powitalny🎯 500 PLN zakład bez ryzyka 🎯
Bwin bonus bez depozytu
Bwin na start🏆 Welcome Challenges 🏆

Oferta bukmachera Bwin dla nowych typujących

Nowi typujący mogą w Bwin liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Bazuje on na tak zwanym “zakładzie bez ryzyka”, zabezpieczając nasz pierwszy zakład przed przegraną. W sumie zabezpieczeniu podlega zakład o stawce maksymalnej 500 złotych – jeśli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci nam pełną stawkę na nasze saldo. Jeśli jednak wygramy za jego pośrednictwem, bonus przepadnie – my za to będziemy mogli się cieszyć właściwą wygraną.

Aby wykorzystać bonus do maksimum, stawka na zakładzie (koniecznie takim, który spełnia określone przez bukmachera w regulaminie wymagania) musi wynosić 500 złotych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by była mniejsza. Pamiętajmy jednak, że wtedy zwrot środków będzie adekwatny właśnie do niej (to zawsze 100% wartości stawki). Zwrotowi podlega wyłącznie pierwszy zakład zawarty u bukmachera (a nie pierwszy przegrany zakład). Nie da się więc rozbić 500-złotowego zwrotu na dwa zakłady (np. za 300 i 200 złotych – w takiej sytuacji tylko pierwszy z nich będzie podlegał możliwości zwrotu).

Choć zakład bez ryzyka stanowi obecnie pełny bonus powitalny bukmachera, niewykluczone, że niedługo będziemy mogli wykorzystać w Bwin bonus bez depozytu. Najpopularniejszy rodzaj promocji jest jednak jeszcze niedostępny.

W przypadku bonusu powitalnego u bukmachera Bwin musimy pamiętać, że jest on dostępny wyłącznie dla nowych typujących i związany z pierwszym zakładem. Bukmacher jednak wymaga jego zawarcia w określonym czasie po założeniu konta, po upłynięciu którego bonus staje się niemożliwy do wykorzystania.

Czy do bonusu powitalnego potrzebny jest kod?

Bonus powitalny bukmachera Bwin nie wymaga od nas wprowadzenia jakiegokolwiek kodu przy zakładaniu konta. Nie musimy więc martwić się o to, że z powodu niewpisania go, stracimy możliwość sięgnięcia po dodatkowe środki. Pamiętajmy, że dzięki naszemu serwisowi będziemy mogli wpisać kod promocyjny Bwin, gdy ten tylko zostanie udostępniony. Jeśli zaś skorzystamy z linku obecnego na naszej stronie internetowej, kod ten zostanie uzupełniony automatycznie.

Prosimy trzymać rękę na pulsie i odwiedzać nas regularnie. Gdy tylko kod będzie dostępny, damy znać i zadbamy o to, by ten nasz był najatrakcyjniejszym i najbardziej wartościowym spośród wszystkich tych dostępnych na polskich stronach.

Zobacz najnowsze kody bonusowe buków:

Jak odebrać w Bwin bonus powitalny?

Bwin bonus powitalny 2023
Bwin bonus powitalny 2023

Skorzystanie z bonusu powitalnego w Bwin nie wymaga od nas wielkiego wysiłku. Tak naprawdę schemat przypomina ten, który od lat wykorzystują inni legalni bukmacherzy online. Poniżej przedstawiamy go krok po kroku.

 1. Wchodzimy na stronę internetową Bwin i klikamy “Zarejestruj się”. Możemy również skorzystać z linku obecnego w naszym serwisie internetowym, by uniknąć konieczności przeszukiwania serwisu internetowego bukmachera.
 2. Wypełniamy formularz rejestracyjny zaznaczając odpowiednią opcję – chodzi o pole Chcę odebrać bonus powitalny Bwin. Jest ono w tym przypadku decydujące – bez zaznaczenia go, nie skorzystamy z oferty promocyjnej bukmachera. Dla ułatwienia, firma sama automatycznie zaznaczyła nam tę opcję. Powinniśmy jednak zawsze upewnić się, czy jest ona zaznaczona (błąd przeglądarki czy nasze przeoczenie może ją odznaczyć).
 3. Sprawdzamy poprawność danych i zakładamy konto – bonus powitalny automatycznie się do niego zaaplikuje. Pamiętajmy jednak, by przed zalogowaniem się na konto aktywować je, klikając w link, który otrzymamy drogą mailową.
 4. Dokonujemy depozytu – najlepiej jest wpłacić co najmniej tyle, ile chcemy przeznaczyć na pierwszy zakład. My polecamy wpłacenie 500 złotych – dokładnie tyle bowiem pozwoli nam wykorzystać bonus powitalny w pełni.
 5. Zawieramy zakład kwalifikujący się do otrzymania bonusu powitalnego – pamiętajmy, by zrobić to z maksymalną możliwą dla nas stawką. Zakład ten i tak będzie bezpieczny – nie ryzykujemy więc nic, a w razie przegranej środki wrócą na nasze konto.

Pamiętajmy, że by wykorzystać w Bwin bonus bez depozytu będziemy musieli przejść przez podobny schemat. Cały proces jest jednak prosty i intuicyjny – zajmuje maksymalnie kilka minut. Bwin opinie ma bukmachera bardzo przyjaznego graczom.  Szczególną uwagę zwróćmy na krok drugi, w którym musimy zaznaczyć odpowiednie pole w czasie rejestracji. Jeśli bowiem tego nie zrobimy, a założymy już własne konto, nie będziemy już mogli naprawić naszego błędu. Bonus przepadnie, a my będziemy musieli zadowolić się ofertą promocyjną dla stałych graczy. Koło naszego nosa przejdzie zatem najbardziej wartościowy, a jednocześnie mało od nas wymagający bonus dla nowych typujących. U bukmachera możemy mieć założone tylko jedno konto.

Obrót bonusu powitalnego w Bwin

Bonus powitalny w Bwin oferowany jest wszystkim – nigdy jednak środki pochodzące od niego nie trafiają bezpośrednio na saldo główne (nie stają się możliwe do wypłacenia od razu). Zamiast tego na początku trafiają one na saldo bonusowe – oddzielne od tego depozytowego. Aby móc nimi swobodnie zarządzać, trzeba je zatem przenieść. To z kolei zakłada konieczność dokonania tak zwanego obrotu bukmacherskiego. Bwin zadbał o bardzo przejrzyste warunki obrotu. Wszystkimi bonusami musimy więc obrócić zaledwie dwukrotnie – po dokonaniu tego, środki pojawią się na naszym saldzie bonusowym.

Co oznacza tego typu obrót? Najlepiej wyjaśnić to na przykładzie. Jeśli więc w ramach bonusu powitalnego otrzymaliśmy maksymalne 500 złotych (przy przegraniu pierwszego zakładu o dokładnie takiej stawce), dokładnie tyle trafi na nasze saldo bonusowe. Zanim przeniesiemy je na to depozytowe, będziemy musieli wydać je dwukrotnie, to znaczy przeznaczyć na zakłady z salda bonusowego 1000 złotych. Koniecznie jest więc wygrywanie. Obrotu możemy dokonać na dowolnej liczbie kuponów. Wydając zatem 10 złotych na kupon, pomniejszymy pozostały obrót (pozostanie nam 990 złotych do obrócenia). Oczywiście szczegóły na temat dodatkowych warunków obrotowych znajdziemy w regulaminie promocji powitalnej.

Wypłata bonusu na konto bankowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by pozyskany dzięki bukmacherowi Bwin bonus bez depozytu (w ofercie najprawdopodobniej już wkrótce!) czy bonus powitalny wypłacić na własne saldo bankowe. Aby to jednak stało się możliwe, musimy go najpierw przenieść na saldo depozytowe. Gdy środki z niego już się na nim pojawią, możemy swobodnie dokonać standardowej ich wypłaty. Bwin oferuje naprawdę wiele form wypłaty, dzięki czemu możemy liczyć nie tylko na bezpieczeństwo transakcji tego typu, ale i znajomy nam schemat (popularne systemy na pewno doskonale znamy i kiedyś już z nich korzystaliśmy).

Stała oferta promocyjna bukmachera

Bukmacher Bwin to nie tylko oferta promocyjna skierowana do nowych typujących, którzy dopiero zakładają własne konto w jego serwisie internetowym. Olbrzymie doświadczenie na światowym rynku bukmacherskim sprawia, że bukmacher doskonale wie, jak łatwo jest w dzisiejszych czasach zmienić bukmachera na innego – takiego, który oferuje więcej bonusów, a którego oferta jest po prostu szersza. O ile o ofertę kursową w przypadku Bwin nie trzeba się martwić, ta promocyjna mogłaby być poddawana przez typujących pod wątpliwość. Uspokajamy jednak – Bwin to również świetna oferta dla stałych typujących.

Oferta dla regularnych typujących w Bwin to między innymi wspieranie zakładów zawieranych w ramach kuponów akumulacyjnych (takich, które zawierają więcej niż jedno zdarzenie). To także promowanie korzystania ze wszystkich funkcji i usług bukmachera. Bwin dba o stabilność w tej kwestii i nie dokonuje częstych zmian w już istniejących u niego stałych promocjach. To sprawia, że zawsze wiemy, na co możemy na niego liczyć.

Poza stałymi promocjami dla regularnych obstawiających, buk serwuje im również bonusy tymczasowe.  Wiele promocji, jakie udostępnia swoim klientom Bwin jest powiązane z gorącymi wydarzeniami w świecie sportu. Finał Ligi Mistrzów lub Ligi Europy? Wimbledon? A może ostatnia prosta w Tour de Pologne? Bardzo możliwe, że tego typu eventy spotkają się z dedykowanym im bonusem. Co jednak najciekawsze, Bwin nie zamyka się wyłącznie w obrębie dyscyplin popularnych w naszym kraju. Często zachęca również do obstawiania sportów bardziej niszowych, a popularniejszych zagranicą (hokej, rugby czy golf to tylko niektóre z nich). Bonusy te, jak sam epitet “tymczasowe” sugeruje, są dostępne tylko przez jakiś czas (najczęściej właśnie w momencie, gdy dane wydarzenie sportowe się zbliża lub trwa).

Bwin bonus bez depozytu i kod promocyjny

Bwin rejestracja konta za darmo
Bwin rejestracja konta za darmo

Każdy typujący z niecierpliwością czekał na to, aż Bwin pojawi się w naszym kraju i zaserwuje swoją własną ofertę promocyjną. Tak się w końcu stało, jednak na sam początek jego działalności w Bwin bonus bez depozytu jest niedostępny. Bukmacher jednak stale działa nad poprawą swojej oferty promocyjnej i bardzo możliwe jest to, że taki bonus trafi do jego oferty już wkrótce. Na co można wtedy liczyć? Na to, na co u większości buków oferujących tego typu promocję – dodatkowe środki na typowanie, bez większych zobowiązań i bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków.

A co jeśli chodzi o możliwy do wykorzystania w Bwin kod promocyjny? Jak się dowiedzieliśmy, bukmacher aktualnie planuje wprowadzenie takiej funkcjonalności. Z pewnością pojawi się ona więc wśród funkcjonalności jego serwisu internetowego. Pozostaje nam więc śledzić nasz blog bukmacherski (na pewno o tym poinformujemy!), ale też – na wszelki wypadek – zachować czujność w czasie zakładania konta. Jeśli zaś wypatrzymy odpowiednie pole na wpisanie kodu, nie przegapmy naszej szansy na jego wpisanie.

Zrobimy wszystko, aby nasi czytelnicy mogli wykorzystać w Bwin kod promocyjny „BETONLINE„. Postaramy się uruchomić go tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Na ten moment jednak nie wiadomo, kiedy cokolwiek się w tej kwestii zmieni. Będziemy w tym miejscu informować o wszystkich nowościach związanych z tą sprawą.

Bwin bez depozytu w pytaniach i odpowiedziach

Oczywistym jest, że działalność bukmachera Bwin w Polsce wzbudza wiele pytań i wątpliwości. To dość zrozumiałe – to w końcu bukmacher, który działa u nas od niedawna, a który na pewno wciąż dostosowuje swoją ofertę do potrzeb przeciętnego obstawiającego z Polski. Poniżej przedstawiamy kilka pytań, jakie mogą nasuwać się na myśl przy spoglądaniu na niego. Naszymi odpowiedziami na nie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie mogłyby być z nimi związane.

Czy bonusy w Bwin są darmowe?

W Bwin bonus bez depozytu, ale również i każdy inny działa tak samo, jak u wszystkich innych rodzimych operatorów zakładów wzajemnych. Jest więc w pełni darmowy, choć wiążą się z nim pewnego rodzaju wymagania. Pozyskanymi za jego pośrednictwem środkami nie możemy więc od razu dowolnie dysponować – to prowadziłoby do nadużyć (na przykład wypłaty środków bezpośrednio po ich otrzymaniu). Wymagania zazwyczaj dotyczą:

 • obrócenia środkami, a zatem wydania ich kilkukrotnie na zakłady,
 • zrealizowaniu określonych zadań, w tym zawarciu kwalifikujących się zakładów,
 • spożytkowania środków na konkretną ofertę.

Konkretne wymagania zależą oczywiście od bonusu, który w danym momencie przeglądamy. 

Gdzie można znaleźć regulamin każdej akcji promocyjnej?

Choć Bwin stara się opisać każdy swój bonus w sposób jak najbardziej przejrzysty, wszystkie szczegóły na jego temat możemy znaleźć dopiero w regulaminie. Odsyłacz do niego znajdziemy na podstronie odpowiedniej dla konkretnego bonusu – link ten znajdziemy zwykle na samym dole opisu tego bonusu. Nigdy jednak nie jest ukryty.

Czy warto wykorzystać w Bwin bonus bez depozytu?

Naszym zdaniem, niedostępny jeszcze w Bwin bonus bez depozytu, ale też bonus powitalny, z którego już teraz możemy skorzystać, jak najbardziej warto jest wykorzystać. To dla nas szansa na dodatkowe korzyści i poprawę warunków obstawiania. Samo skorzystanie z bonusu nic nie kosztuje, a narzucanych przez niego wymagań nie musimy spełnić (wtedy jednak nie otrzymamy korzyści). Zawsze więc warto dać sobie możliwość dodatkowego zwiększenia posiadanych przez siebie środków i po prostu skorzystać z bonusu bukmacherskiego na start.

Bwin - pytania i odpowiedzi
Bwin – pytania i odpowiedzi

Jakie bonusy bukmacherskie w Bwin są obecnie dostępne?

W tym momencie Bwin oferuje swój bonus powitalny (opisaliśmy go już powyżej), ale też wiele promocji skierowanych do stałych odbiorców (między innymi tych związanych z wydarzeniami sportowymi, które aktualnie się odbywają). Możliwe, że już niedługo do swojej oferty włączy Bwin bonus bez depozytu, cieszący się olbrzymim zainteresowaniem w naszym kraju. Istnieje też możliwość, że w przyszłości wykorzystamy w Bwin kod promocyjny. Choć aktualnie nie ma takiej możliwości, w niektórych krajach bukmacher takową zapewnia. Patrząc zaś na to, jaką popularnością cieszy się u nas to właśnie rozwiązanie, wydaje się to być czymś jak najbardziej rozsądnym.

Na ten moment można w Bwin odebrać zakład bez ryzyka do 500 PLN, a także wykonać specjalne zadania, które pozwalają na zdobycie dodatkowych środków na start.

Jak sprawdzić, czy otrzymało się bonus na konto?

Działanie akcji promocyjnych w serwisie internetowym bukmachera Bwin jest w pełni zautomatyzowane. Oznacza to, że po spełnieniu określonych wymagań, bonusy bukmacherskie i środki przyznawane za ich pośrednictwem w pełni automatycznie pojawiają się na naszym saldzie. Nie widzimy ich na głównym ekranie wskazującym ilość posiadanych środków? Najprawdopodobniej dlatego, że trafiły one na specjalne saldo bonusowe i czekają na obrót. Ilość bonusowych środków sprawdzimy po udaniu się do panelu klienta.

Czy bonusy w Bwin wymagają zweryfikowania własnego konta?

Weryfikacja konta jest wymogiem, który na polskich bukmacherach wymusza rząd. Również Bwin wymaga od swoich klientów jej dokonania – wystarczy skorzystać z odpowiedniego kreatora, by przesłać mu niezbędne dokumenty (chodzi o dowód osobisty). Czy jednak przejście przez proces weryfikacyjny jest wymagane, by skorzystać z oferty promocyjnej?

W przypadku bonusu na start nie musimy mieć zweryfikowanego konta. Bonus jest dostępny również dla tych użytkowników, którzy dopiero je założyli i wciąż korzystają z usług bukmachera w ramach konta tymczasowego. Bardzo prawdopodobne jest też to, że w Bwin bonus bez depozytu będzie udostępniany na takich samych zasadach, a zatem bez wymagań związanych z weryfikacją. Tak długo, jak środków nie będziemy chcieli wypłacić, nie będziemy musieli podsyłać bukmacherowi skanu lub zdjęcia naszego dowodu.

Nieco inaczej może się przedstawiać sytuacja w przypadku innych bonusów bukmacherskich. O ile więc w Bwin kod promocyjny (gdy już będzie on udostępniony) wykorzystamy bez przeszkód i bez konieczności zweryfikowania konta, innego rodzaju bonusy mogą tego wymagać. Warto więc zawsze czytać ich regulamin jeszcze zanim się po nie sięgnie. Pamiętajmy też, że zweryfikować własne konto i tak będziemy musieli. Mamy na to 30 dni od dokonania rejestracji. Bez przejścia przez proces weryfikacyjny nie będziemy też w stanie dokonywać jakichkolwiek wypłat na konto bankowe z naszego salda depozytowego, a także spotkamy się z innymi ograniczeniami.


Bwin zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bwin bez depozytu 2023 – jak odebrać przy rejestracji?

spot_img