Codzienne bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Legalny bukmacher eWinner z okazji spotkań w ramach piłkarskiej Ligi Narodów oferuje akcję promocyjną, w której to każdy z graczy może otrzymać freebety za obstawienie meczy.

Codzienne bonusy za obstawienie meczy od eWinner.
Freebet na każdy dzień Ligi Narodów w eWinner!

Freebet na każdy dzień Ligi Narodów w eWinner!

Ciekawych pojedynków na pewno nie brakuje, ponieważ przed nami niezwykle emocjonujące konfrontacje Hiszpania – Portugalia, Francja – Dania, Belgia – Holandia, Włochy – Niemcy.

Akcja promocyjna „Podstaw na Ligę Narodów i odbierz freebet”, która jest dostępna graczom jedynie w momencie trwania rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu promocyjnego.

Freebet na Ligę Narodów 2022:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, który to koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • równa kwota zakładu 49 PLN
  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów
  • kurs łączny o wartości 2.50
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka

W przypadku, gdy gracz zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to typerzy mogą liczyć na extra środki:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jeszcze warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Dlatego tym bardziej w eWinner rejestracja wydaje się być atrakcyjna dla nowych graczy.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Codzienne bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

spot_img