Cztery kupony to jeden bonus w STS!

Wystarczy zagrać cztery kupony na stronie bukmachera STS, by odebrać bonus w wysokości 11 PLN. Jak dokładnie to działa? Dobrze jest znać szczegóły promocji jeszcze przed przystąpieniem!

Cztery kupony to jeden bonus w STS!
Cztery kupony to jeden bonus w STS!

Bonus STS dla graczy – 11 PLN!

W ramach oferty specjalnej gracz może odebrać bonus STS w wysokości 11 PLN. Jedna premia na jeden tydzień, co oznacza, że w każdym tygodniu do zdobycia jest dokładnie 11 PLN.

Co zrobić, by otrzymać kasę? Nie ma w tym nic trudnego – wystarczy postawić kupon na stronie marki STS. Cztery kupony to jeden bonus.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kupony promocyjne muszą spełniać następujące warunki:

  • Stawka dokładnie 11 PLN
  • AKO lub SOLO
  • Przynajmniej jeden zakład LIVE
  • Przynajmniej jeden zakład mobilny
  • Kurs 1.85 lub więcej

Jak zgarnąć kasę w STS w internecie?

Jeżeli jeden kupon będzie zagrany LIVE w aplikacji, automatycznie spełnione zostaną dwa kryteria. To bardzo istotne dla osób, które lubią załatwiać jak najwięcej rzeczy za jednym podejściem!

Dodatkowe środki przyznawane są na konto bonusowe. Po obrocie mogą być wypłacone i przeznaczone na dowolny cel, niekoniecznie związany z bukmacherką.

Do promocji wymagane jest założenie darmowego profilu gracza w STS przez internet. Można to zrobić na stronie STS.pl. Kod promocyjny „BETONLINE” daje nowym graczom 29 PLN bez depozytu jako freebet. Dodatkowo przy pierwszej wpłacie do odebrania jest nawet 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Cztery kupony to jeden bonus w STS!

spot_img