Czy można oglądać i obstawiać mecze na jednej stronie internetowej?

Jaka strona internetowa pozwala na oglądanie i obstawianie meczów? Okazuje się, że taki portal jest dostępny dla każdego i to w stu procentach legalnie!

Czy można oglądać i obstawiać mecze na jednej stronie internetowej?
Czy można oglądać i obstawiać mecze na jednej stronie internetowej?

Obstawianie meczów w internecie. Jak zacząć?

Jeżeli do tej pory nie mieliśmy okazji obstawiać meczów w internecie, musimy wybrać bukmachera, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Dobrze już na wstępie pomyśleć, na czym najbardziej nas zależy. Skoro do nas trafiliście, prawdopodobnie chodzi wam nie tylko o typowanie wydarzeń sportowych, ale także ich oglądanie. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musicie korzystać z dwóch stron, by to wszystko ze sobą pogodzić.

Zawsze warto sprawdzać, jakie strony bukmacherskie cieszą się największym zainteresowaniem. Popularność takich serwisów jak www.STS.pl nie bierze się znikąd, a idą za nią dobre kursy, bogata oferta oraz bardzo wiele promocji, które są w stanie zainteresować nie tylko początkujących.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dobra wiadomość jest taka, że obstawianie można rozpocząć w zasadzie w każdym momencie, a do tego nie jest potrzebny żaden wkład finansowy. W przypadku strony www.STS.pl można otrzymać na start bonus bez depozytu, czyli kasę za samo zapisanie się do gry!

Bukmacher STS oferuje zakłady na żywo i darmowe mecze online

Zakłady na żywo umożliwiają nam typowanie wydarzeń sportowych w trakcie ich trwania. To całkowite przeciwieństwo tradycyjnych produktów typerskich, gdzie trzeba było podjąć decyzję na temat zwycięzcy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Obstawianie live umożliwia nam śledzenie meczu, jego analizę oraz wykorzystywanie tego, co dzieje się na boisku.

Bez względu na to, jakimi rozgrywkami się interesujemy, na stronie www.STS.pl znajdziemy całe mnóstwo zakładów do obstawiania. Jest tutaj ogromny wybór typów z piłki nożnej, koszykówki, tenisa i innych popularnych dyscyplin. Nie mogło zabraknąć również e-sportu, piłki ręcznej czy siatkówki, a to dopiero początek wymieniania!

STS wybierany jest nie tylko dlatego, że mamy u niego bardzo wiele rozgrywek do obstawiania. Wiele osób decyduje się na rejestrację na www.STS.pl ze względu na darmowe mecze online dostępne w usłudze STS TV.

Co to takiego STS TV?

Portal meczyki.net.pl pokazuje, jakie mecze można oglądać za darmo
Portal meczyki.net.pl pokazuje, jakie mecze można oglądać za darmo

Nazwa STS TV jest nieco myląca, bo wcale nie chodzi tutaj o telewizję – ani taką tradycyjną, ani nawet internetową. W ramach tej usługi gracze zarejestrowani na www.STS.pl mogą stawiać na mecze, a jednocześnie je oglądać. Przypomina to trochę najbardziej standardowe zakłady bukmacherskie z możliwych – śledzimy co dzieje się na murawie i zakładamy się o wszystko, co tylko może przynieść nam zysk!

Dostęp do STS TV nie jest odpłatny. Wystarczy posiadać darmowe konto typerskie na www.STS.pl, by korzystać z tej opcji. Plusem jest fakt, iż wszystko działa zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, tak więc tylko od nas zależy, gdzie będziemy obstawiać i jak oglądać interesujące nas spotkania.

Ekstraklasa, Serie A, a może Bundesliga – co można oglądać na STS.pl?

Ekstraklasa w internecie? Niestety, ale na ten moment nie jest dostępna, chociaż bardzo wielu kibiców trzyma kciuki, by wkrótce się to zmieniło. Na szczęście, to tylko jeden z nielicznych wyjątków, bo na stronie www.STS.pl naprawdę mamy ogrom meczów do oglądania. Serie A, hiszpańska La Liga, a także Bundesliga czy Ligue 1 – do wyboru, do koloru!

Zawsze na kilka dni przed rozpoczęciem wydarzenia bukmacher STS informuje, czy dany mecz będzie można obejrzeć w usłudze „TV”. W kalendarzu wyświetlany jest wówczas specjalny, podświetlony symbol. Trudno go przeoczyć, tak więc rozpisywanie się na jego temat wydaje się nie mieć większego sensu.

W STS TV pokazywane są takie hity jak Real – Barcelona, Bayern – Borussia czy Juventus – Napoli. Wszystko to bez limitu widzów oraz jakichkolwiek nachalnych reklam wyświetlanych w trakcie oglądania. Graczom daje się w tym przypadku pełną swobodę wyboru – co obstawiają, co oglądają oraz jak często korzystają z dostępnych materiałów.

meczosy w internecie
meczosy w internecie – jak oglądać za darmo?

Obstawianie meczów i oglądanie w tym samym momencie – jakie ma to zalety?

Kiedy oglądamy mecz i w tym samym czasie mamy dostęp do aktualnych kursów, jesteśmy w stanie łatwiej wypatrzeć różnego rodzaju okazje. Drużyna zastosowała wysoki pressing albo widać, że gra z mniejszym zaangażowaniem? Analiza takiego zachowania i jego wykorzystanie może nie tylko pomóc nam w zarobieniu pewnej kwoty, ale także nauczy nas czegoś niezwykle cennego dla każdego typera.

Platforma live na www.STS.pl przygotowana została tak, by granie zakładów było wygodne. Wystarczy jedno kliknięcie, by wybrać konkretny typ, a następnie wpisać stawkę i postawić kupon. Wszystko dostępne jest po polsku i w bardzo przejrzystym interfejsie – w sam raz dla amatorów, a nie tylko zawodowców!

Jeżeli nigdy wcześniej nie mieliście okazji obstawiać meczów i ich oglądać, w przygotowanym przez nas poradniku wideo zobaczycie jak to wszystko wygląda w praktyce od A do Z:

Opinie graczy dostępne w sieci najlepiej pokazują, jakie są największe zalety STS TV. Pozytywne wrażenie robią także udostępniane wygrane kupony, których pojawia się coraz więcej.

A jakie jest wasze doświadczenie z oglądaniem meczów i ich obstawianiem? Uważacie, że zakłady na żywo tego typu są dla typera pomocne czy raczej nie korzystacie z takich dobrodziejstw technologii?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Czy można oglądać i obstawiać mecze na jednej stronie internetowej?

spot_img