Bukmacher BetClic zaczyna swoją działalność na polskim rynku. Obecnie ten operator dla nowych graczy przyzna bonus równowartości depozytu. Można maksymalnie otrzymać nawet 1000 PLN.

Bonus do 1000 PLN u legalnego bukmachera BetClic na start

Bonus do 1000 PLN u legalnego bukmachera BetClic na start

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają zweryfikowane konto u tego bukmachera.

Chcąc otrzymać bonus należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Sam proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest trudny i skomplikowany. Zajmie użytkownik dosłownie chwilę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Bukmacher BetClic przyzna jej równowartość w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN!

Środki trafią automatycznie na konto gracza po zaksięgowaniu wpłaty.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Oferta dla nowych graczy:

Bukmacher BetClic „rozkręcą” się na polskim rynku. I można w niedługim czasie spodziewać się bonusów i ciekawych promocji dla graczy tego operatora, więc dobrze już posiadać konto.

Poza tym gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą korzystać w pełni legalnie z TV BetClic, gdzie to na żywo można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bonus 2020