Darmowe 30 PLN na sporty wirtualne od STS

Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich aktywnych typerów sportowych wirtualnych. Na konto każdego z użytkowników może trafić darmowa premia i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe 30 PLN na sporty wirtualne od STS
Jak odebrać darmowe 30 PLN od STS?

Jak odebrać darmowe 30 PLN od STS?

Niewątpliwie jest na pewno co obstawiać, ponieważ sporty wirtualne są dostępne przez całą dobę. A to sprawia, ze w dosyć szybkim czasie można wygrać extra gotówkę.

Dodatkowo każdy z typerów może liczyć na darmowe środki w ramach promocji „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 7 do 10 lutego do godziny 23:59.

Jednak chcąc skorzystać z tej akcji należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane bonusy na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w ramach promocji „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę” jest zagranie kuponu AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs łączny zakładu nie mniejszy niż 1.85
superbet polska online
Typowanie z bonusem w Superbet online

Gracze, którzy zagrali kupony spełniające powyższe warunki promocji na kwotę łączną co najmniej 200 PLN mogą liczyć na darmowe środki o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Nowy kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online dopuszczają graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na darmową gotówkę. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego. Rejestracja w STS z bonusem bez depozytu to dopiero początek wielkiej przygody z bukmacherką, STS to firma, w której zawodowi typerzy obstawiają zakłady an gruby hajs.

Za samą rejestrację konta użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Natomiast po dokonaniu depozytu typer będzie mógł liczyć na premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowe 30 PLN na sporty wirtualne od STS

spot_img