Cześć polskich bukmacher jak chociażby Etoto, LvBet, STS, Fortuna, BetClic czy Betfan oferuje darmowe bonusy na start . Przy użyciu specjalnych kodów bonusowych. Zobacz, co Ci operatorzy oferuje graczom na start.

Darmowe kody bonusy u bukmacherów bez depozytów

Darmowe kody bonusy u bukmacherów bez depozytów

Etoto: freebet 20 PLN bez depozytu

Bukmacher Etoto oferuje swoim nowym graczom darmowy freebet bez depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu, a w zamian bukmacher przyzna darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z gotówki o wartości 20 PLN.

BetClic: zakład bez ryzyka do 500 PLN

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom darmowy pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas zakładania konta.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie może na konto trafić zwrot do 500 PLN.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

STS: największy freebet za darmo

Bukmacher STS oferuje największy bonus bez depozytu nowym graczom w wysokości 29 PLN.

Trafi on automatycznie do graczy, którzy wpisali kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten bonus.

Fortuna: bonus na zakłady bukmacherskie bez wpłaty

Bonus o wartości 20 PLN trafi do graczy, którzy dokonają rejestracji nowego konta i wpiszą kod promocyjny BETONLINE u bukmachera Fortuna.

To sprawi, że na koncie gracza znajdzie się darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan:

Legalny polski bukmacher Betfan oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka w wysokości 50 PLN. Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Jeżeli okażę się, że bukmacher rozliczył kupon jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu w kwocie do 50 PLN.

LvBet darmowy bonus dla graczy

Bukmacher LvBet przyznaje bonus w wysokości 20 PLN na start i to bez dokonania żadnej wpłaty. Taka kwota trafi na konto gracza, który wpisze kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.
BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018.