Darmowe bonusy dla graczy na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Zima zbliża się wielkimi krokami i tym samym już w najbliższy piątek rozpoczniemy nowy sezon w skokach narciarskich. Na tą okazja bukmacher eFortuna przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną, w której typerzy mogą liczyć na pewne bonusy za obstawienie meczy.

Darmowe bonusy dla graczy na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna
30 PLN za obstawienie skoków u bukmachera Fortuna

30 PLN za obstawienie skoków u bukmachera Fortuna

Trzeba powiedzieć, że zapowiada się bardzo ciekawy weekend w skokach. Bowiem czekają nas dwa konkursy: (drużynowy i indywidualny) na inaugurujacę sezonu na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Z tej okazji bukmacher eFortuna oferuje graczom promocję „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie”, która jest aktywna w dniach od 21 do 22 listopada. Warto jest jest dodać, że nie trzeba nigdzie zapisać.

Pewne 30 PLN za obstawienie meczy:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI, które muszą muszą zostać zawarte za minimum 30 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, ze na zakładzie muszą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej, a poza tym obowiązkowo jeden typ związany z z Pucharem Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle.

Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Jeśli gracz zagra na skoki narciarskie 2021 co najmniej po jednym kuponie w każdy dzień trwania tej promocji trzyma pewną premię w wysokości 30 PLN. I to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci następujących bonusów:-

  • darmo 20 PN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • Cashback do 210 PLN

Użytkownik który chce dokonać aktywacji wymienionych wyżej bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowe bonusy dla graczy na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

spot_img