Darmowe bonusy dla każdego na Intel Extrame Masters 2020 od Fortuny.

Przed nami najważniejsza impreza roku w Polsce w esporcie. A mianowicie turniej IEM w Katowicach. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której to przyznaje darmowe środki w wysokości 30 złotych.

Darmowe bonusy dla każdego na Intel Extrame Masters 2020 od Fortuny.
30 złotych dla każdego na IEM 2020

30 złotych dla każdego na IEM 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego Fortuna oraz wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocje dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 28 lutego do 1 marca. Typer, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Bukmacher Fortuna w ramach tej akcji kwalifikuje kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI
legalny bukmacher betclic bonus 2020
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Typer jednak musi mieć na uwadze, że na zakładzie obowiązkowo musi znajdować się zdarzenia z eksportu. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera Fortuna na zmagania w Esporcie jest bardzo bogata. Poza tym w Katowicach rozgrywany jest turniej IEM.

Minimalna stawka zakładu to 30 złotych. Istotne jest to, że promocją nie jest objęty żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji i był wygrany to super! Cala kwota znajdzie się na koncie gracz. W przypadku przegranej gracz otrzyma bonus o wartości 30 złotych.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Legalny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje graczom bonusy na swój początek gry, tj.:

  • 20 złotych bez wpłaty własnej
  • premia do 1000 złotych za depozyt
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Należy jednak mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowe bonusy dla każdego na Intel Extrame Masters 2020 od Fortuny.

spot_img