Darmowy bonus 25 PLN co tydzień od STS na sporty wirtualne

Specjalną ofertę promocyjną na sporty wirtualne przygotował bukmacher STS, który co tydzień przyznaje darmowy bonus o wartości 25 złotych i to bez znaczenia, jak zostały rozliczne zakłady.

Darmowy bonus 25 PLN co tydzień od STS na sporty wirtualne
Sporty wirtualne. Bonus dla każdego co tydzień.

Sporty wirtualne w STS. Bonus dla każdego co tydzień.

Jak dobrze wiadomo zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszonych. To wszystko przekłada się na małą ilość spotkań do obstawiania. Przez to większość typerów zaczęła obstawiać spory wirtualne. Na przeciwko graczom wychodzi bukmacher STS, który w akcji „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” przyznaje bonus co tydzień za obstawienie zdarzeń.

Promocja na sporty wirtualne trwa do odwołania. Jednak każdy etap dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zrobić. Dokonać do trzeba poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następie kliknąć w przycisk “Weź udział”, które znajduje się w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może już obstawiać zakłady promocyjne na sporty wirtualne. Bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony pojedyncze [SOLO] oraz wielozdarzeniowe [AKO], których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00.

Użytkownik, który zagrał kupon lub kupony za minimum 300 PLN i spełniają powyższe warunki otrzyma w zamian bonus o wartości 25 PLN i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone. Warto jest mieć na uwadze w czasie jednego okresu rozliczeniowego każdy typer może dostać jeden bonus jaki przyznaje legalny bukmacher STS online.

Bonus bez depozytu od STS

Bukmacher STS przyznaje graczom darmowy bonus o wartości 29 złotych i to bez dokonania depozytu. Chcąc otrzymać tą premię typer musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Natomiast na bonus nawet do 1200 złotych może liczyć każdy użytkownik, który dokona depozytu, ponieważ bukmacher STS przyznaje darmowe środki równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowy bonus 25 PLN co tydzień od STS na sporty wirtualne

spot_img