Darmowy bonus dla każdego od STS. 25 PLN co tydzień.

Specjalną ofertą promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher STS. Każdego tygodnia użytkownicy mogą otrzymać bonus o wartości 25 PLN za obstawienie esportu.

Darmowy bonus dla każdego od STS. 25 PLN co tydzień.
Esport promocje dla graczy

Esport w STS promocje dla graczy

Warto jest mieć na uwadze, że obecnie typerzy mogą obstawiać spotkania wyłącznie przez internet. Bowiem punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Esportu” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy nich dostępny dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Każdy gracz musi mieć na uwadze, że koniecznie do tej akcji trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty, która znajduje się w sekcji „Bonusy”.

W związku z zawieszeniem praktycznie każdej dyscypliny bukmacher STS wychodzi naprzeciwko graczom i przyznaje bonus na esport, który to teraz przeżywa prawdziwy boom, ponieważ zdecydowana większość typerów właśnie obstawia tą dysycplinę.

Bukmacher STS na akcję „Bezpieczne 25 PLN na Esportu” kwalifikuje wyłącznie kupony SOLO, tzw. pojedyncze, których kurs całkowity nie może wynieść mniej niż 1.85. Jednak należy mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z esportu.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za wszystkie przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Łączna stawka za przegrane zakłady wyniosła 200 złotych, a w zamian gracz otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że każdego tygodnia każdy gracz może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść nawet 25 złotych.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Nie można zapominać o najnowszy pakiecie powitalnym bukmachera STS, ponieważ typerzy na sam start mogą otrzymać:

  • freebet o wartości 29 złotych bez dokonania wpłaty własnej
  • bonus równowartości depozytu do 1200 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowy bonus dla każdego od STS. 25 PLN co tydzień.

spot_img