Darmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny

Przed nami ostatnia kolejka sezonu 2018/19 LOTTO Ekstraklasy. W sobotę czekają nas cztery spotkania w grupie spadowej, zaś w niedziele cztery boje w grupie Mistrzowskiej. Z tej okazji bukmacher bukmacher Fortuna rozdaje bonusy w wysokości 10 PLN.

Darmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Chcąc wziąć udział w tej akcji trzeba posiadać zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonać minimum jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna trwa w dniach 18 – 19 maja, czyli w dniach, kiedy zostaną rozegrane ostatnie spotkania w LOTTO Ekstraklasie sezonu 2018/19.

Promocja dotyczy wszystkich kuponów, który zostaną zagrane za co najmniej 10 PLN brutto. Jednak należy pamiętać, że w tej akcji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera i takie będą brane pod uwagę. Jeżeli jeszcze jej nie posiadasz to w łatwy i szybki sposób można ją pobrać ze strony bukmachera.

forbet kod promocyjny "BETONLINE"
forbet kod promocyjny „BETONLINE”

Chcąc otrzymać bonus należy zagrać minimum dwa kupony, mogą to być pojedyncze, AKO bladź MAXIKOMBI, na których będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z zmagań trzydziesty siódmej kolejki LOTTIO Ekstraklasy. W zamian legalny bukmacher Fortuna przyzna extra bonus w wysokości 10 PLN w dniu 20 maja.

Dzięki bonusowi będzie można w pełni dokonywać zawarcia kuponów. Ta promocja nie łączy się z jedyni akcji tego bukmachera jak HIT dnia, zakłady specjalne oraz Eskpert+.

Trzeba również pamiętać, że jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny

spot_img