Darmowy bonus za obstawienie meczy od Fortuny. 20 złotych dla każdego.

Ciekawych pojedynków w piłce nożnej nie zabraknie na pewno podczas zbliżającego się weeekend. Na tą okazję bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której to przyznaje bonus o wartości 20 złotych za obstawienie meczy.

Darmowy bonus za obstawienie meczy od Fortuny. 20 złotych dla każdego.
Pewna gotówka dla typerów

Pewna gotówka dla typerów

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 6 do 8 marca do godzinny 17:00. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać oraz się zapisywać.

W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to wyłącznie mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej na piłkę nożną.

Gracz musi mieć na uwadze, że na każdym rodzaju zakładu musi koniecznie znajdować się minimum jedno zdarzenie z rozgrywek Fortuna 1 liga. W najbliższej serii pojedynków dojdzie do takich starć, jak chociażby Stal Mielec vs Nieciecza, Jastrzębie vs Radomiak, czy też Głogów vs Tychy.

legalny bukmacher betclic bonus 2020
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Stawka minimalna zakładu to 20 złotych, ale z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostaną zawarte są środki bonusowe.

Gracz, który w czasie trwania promocji zagrać do najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki w gratisie otrzyma 20 złotych. I co warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Fortuna online w Polsce bonus

Legalny bukmacher Fortuna online w swoim ofercie powitalnej posiada pakiet startowy dla każdego nowego typera, w którego skład wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premia do 1000 złotych za depozyt
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowy bonus za obstawienie meczy od Fortuny. 20 złotych dla każdego.

spot_img