Obstawianie w zakładach bukmacherskich dla większości graczy to rozrywka, a nie sposób na życie. Niestety bukmacherka to także hazard, a hazard może prowadzić do uzależnienia i co za tym idzie to wielkich problemów ze zdrowiem. Poniżej 10 zasad jakimi powinni się kierować gracze zakładów sportowych żeby nie stracić wszystkich pieniędzy. Jak grać u bukmachera żeby z nim wygrać?

dekalog typera
10 zasad odpowiedzialnego gracza zakładów bukmacherskich – Jak grać żeby wygrywać?

10 zasad odpowiedzialnego typera zakładów bukmacherskich

1. Musisz mieć skończone 18 lat i musisz to udowodnić. Dziś każdy bukmacher żąda weryfikacji konta przez wezwanie do przesłania skanu dokumentu tożsamości. Może Cię też poprosić, abyś zrobił sobie zdjęcie ze swoim dowodem. Ciężko tu oszukać. O ile przy wpłacie pieniędzy nikt nie będzie robił problemu, to przy wypłacie nie weźmiesz z konta ani grosza zanim operator nie uzna, że jesteś pełnoletni.

2. Nie graj za ostatnie pieniądze. Absolutnie jest to zakazane. Grać możesz z tego, co Ci zbywa, co przeznaczyłbyś na kino, dyskotekę, mecz itp. Może grać tylko za kasę, której ewentualna strata nie przyniesie fatalnych skutków Tobie i Twoim bliskim. Żadnych pożyczek, kredytów, zastawów – bo pójdziesz z torbami.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl

3. Graj tylko sporty na których się znasz i które na bieżąco śledzisz. Jeśli nie śledzisz czeskiego hokeja, wyścigów psów lub dartów – odpuść sobie. Graj wyłącznie dyscypliny i ligi, którymi się interesujesz. Śledź informacje o drużynach, kontuzjach, kartkach, sędziach, pogodzie i wszystkim co ma wpływ na wynik. Tylko wtedy masz szansę wygrać.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

4. Absolutnie nie odgrywaj się po porażce. Przegrałeś kupon – ochłoń. Przemyśl, gdzie zrobiłeś błąd, zastanów się i odejdź od komputera. Nie możesz po porażce odgrywać się na bukmacherze, bo droga do bankructwa. Zanim postawisz kolejny kupon, pozwól aby opadły emocje.

5. Nigdy, ale to nigdy nie graj po spożyciu alkoholu. Po drinku, piwie lub lampce wina każdy – nawet ciamajda – nabiera odwagi i często mówi: „Ja nie wygram?”. Odpowiadamy: NIE WYGRASZ. Pod wpływem alkoholu podejmujemy najczęściej decyzje, których później żałujemy. Zatem graj tylko na trzeźwo.

6. Nie graj „all in”. Naucz się gospodarować budżetem. Kwotę, którą chcesz przeznaczyć na zakłady u bukmachera podziel na kilka części (najlepiej na 10) i graj poszczególnymi częściami. Wtedy jest szansa, że unikniesz bankructwa już po kilku dniach od depozytu.

7. Nie ma pewniaków. Pewne są tylko śmierć i podatki – znasz to powiedzenie. To dotyczy również typów zwanych pewniakami. Owszem można zobaczyć większe prawdopodobieństwo w jakimś wydarzeniu sportowym, ale nie jest to nigdy pewniak. Nawet Barcelona przegra lub zremisuje kilka meczów w sezonie i to akurat wtedy, gdy uznasz jej mecz za Pewniaka.

8. Nie uzależnij się. Kontroluj czas, jaki poświęcasz na zakłady oraz budżet, którym dysponujesz. Jeśli zauważysz, że zakłady przestają Cię bawić, że poświęcasz im za dużo czasu, że przegrywasz bez końca – ODPUŚĆ. Uzależnienia od hazardu są bardzo niebezpieczne społecznie, czyli dla Ciebie i dla Twoich bliskich. Jeśli uznasz, że potrzebujesz pomocy, udaj się do specjalisty od uzależnień.

9. Wybierz tylko sprawdzonych bukmacherów. Dokonując depozytu, czyli przelewu pieniędzy na konto bukmachera, obdarzasz go zaufaniem. Czy wpłaciłbyś pieniądze do nieznanego banku? Albo do banku ze złą opinią? Mamy nadzieję, że nie. Dlatego zakładaj konta u sprawdzonych bukmacherów, którzy w Polsce są legalni.

10. Mało jest osób na świecie, które żyją z bukmacherki zawodowo. Dlatego pamiętaj – zawsze traktuj zakłady bukmacherskie jako rozrywkę, a nigdy jako sposób na życie. Jeśli uda Ci się zarobić na kino, kolację, nowy gadżet – to świetnie. Ale pamiętaj, że każda passa kiedyś się kończy.


  • www.sts.pl – bonus 29 PLN bez depozytu – kod promocyjny: BETONLINE
  • www.betclic.pl – cashback 500 PLN – kod promocyjny: KOD500
  • www.betfan.pl – zakład bez ryzyka 50 PLN – kod promocyjny: BETONLINE

betfan bonus 2020