Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje limitowaną ofertę promocyjną za typowanie spotkań w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi. Za poprawne wytypowanie spotkań można otrzymać nawet 25 000 PLN.

Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi?
25 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic

25 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic

W ramach dziewiętnastej kolejki niemieckiej Bundesligi można powiedzieć, ze nie będzie zbyt dużo starć prestiżowych, ale przed nami takie konformacje, jak chociażby Koeln – Bayern Monachium, Borussia Dortmund – Freiburg, czy też Borussia Moenchengladbach – Leverkusen.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” i tym samym walczyć o 25 000 PLN koniecznie do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A ta akcja dostępna jest graczom do 14 stycznia do godziny 20:30.

Piłkarski Jackpot w Betclic

Zadaniem graczy w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z dziewiętnastej kolejki niemieckiej Bundesligi:

  • Borussia Dortmund – Freiburg
  • Koeln – Bayern Monachium
  • Stuttgart – RB Lipsk
  • Union Berlin – Hoffenheim
  • Wolfsburg – Hertha
  • Mainz – Bochum
  • Borussia Moenchengladbach – Leverkusen
  • Augsburg – Eintracht
  • Arminia – Furth
superbet polska online
Typowanie z bonusem w Superbet online

Istotne jest to, aby na każde z powyższych spotkań oddać typy wyłącznie w formacie formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które będą pochodzić z oferty przedmeczowej. Można oczywiście obstawić w aplikacji Betclic APK.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują powyższe spotkani to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na premię. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród o wartości 25 000 PLN.

Bonus do 550 PLN Na start w Betclic Polska 2022:

Na start każdy nowy gracz u bukmachera Betclic Polska może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. W przypadku, gdy faworyci Cię zawodach otrzymasz zwrot całej stawki. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.

Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze specjalny kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi?

spot_img