eFortuna aplikacja na telefon Android, iOS. Jak zainstalować?

eFortuna jest bukmacherem, który już od wielu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o polskie firmy bukmacherskie. Robi to nie tylko dzięki swojej świetnej i mocno konkurencyjnej ofercie, ale i stałemu podążaniu za nowinkami technologicznymi. Jedną z tych godnych uwagi jest w eFortuna aplikacja mobilna, pozwalająca szybko i wygodnie obstawiać z dowolnego miejsca w Polsce. Czym jednak ta aplikacja się wyróżnia? Jakie funkcjonalności są w niej najlepsze i kto może ją zainstalować?

efortuna aplikacja jak zainstalować
eFortuna aplikacja na telefon Android, iOS. Jak zainstalować?

eFortuna aplikacja na telefon – podstawowe funkcjonalności

Choć nie każdy o tym wie, w eFortuna aplikacja mobilna została wyposażona w całe mnóstwo rozwiązań, których nie znajdziemy w serwisie głównym bukmachera, a które naprawdę ułatwią nam codzienne funkcjonowanie w obrębie usług internetowych jednego z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Przede wszystkim już na początku warto zaznaczyć, że nie jest ona zaledwie dodatkiem do jego głównego serwisu internetowego, a pełną jego alternatywą, dzięki której będziemy nawet mogli całkowicie z niego zrezygnować. Aplikację eFortuna na telefon można bezpłatnie pobrać ze strony bukmachera www.eFortuna.pl (rejestracja z kodem BETONLINE to wyższe bonusy na start).

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji w aplikacji eFortuny jest błyskawiczne logowanie. Możemy do niego wykorzystać czytnik linii papilarnych, dzięki czemu nie będziemy musieli za każdym razem wpisywać naszych danych i tracić na to czasu – ma to olbrzymie znaczenie przy typowaniu w formule LIVE, w której może nam na nim zależeć. Apka mobilna została również wyposażona w powiadomienia PUSH, czyli system, który informuje nas o najważniejszych wydarzeniach – nawet wtedy, gdy aplikacja ta nie jest wyłączona, a sam telefon znajduje się w stanie wygaszenia. Powiadomienia te do pewnego stopnia jesteśmy w stanie konfigurować, dzięki czemu sami decydujemy, o czym jesteśmy informowani (może to być, chociażby wynik meczu, który obstawiliśmy).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

W eFortuna aplikacja to również dostęp do wielu podstawowych funkcjonalności podrasowanych pod to, by działały świetnie na urządzeniach mobilnych. Dzięki niej możemy więc oglądać darmowe transmisje meczów, w tym także mecze FC Barcelony (bukmacher naprawdę dba o to, by pozyskiwać licencję na topowe rozgrywki), a w przypadku jej braku – zapoznawać się z match trackerami, które prezentują postępy w danym meczu w postaci dobrze przemyślanej wizualizacji. Możemy też przeglądać osadzone w wygodnym miejscu statystyki meczów, śledzić wyniki na żywo w eFortuna, ale też dokonywać błyskawicznych wpłat i wypłat pieniędzy. Oczywiście w apce jesteśmy też w stanie wykorzystywać środki bonusowe i zbierać punkty do programu lojalnościowego firmy – dzięki temu mamy pewność, że wykorzystamy pełnię jej oferty. Również mobilnie.

eFortuna aplikacja na telefon – co warto o niej wiedzieć?

Naturalnym jest, że nie każdy do tej pory miał okazję lub możliwość zobaczyć, co w eFortuna aplikacja tak naprawdę potrafi – na żywo, w czasie jej użytkowania. Istnieje jednak kilka rzeczy, które powinniśmy wiedzieć na jej temat jeszcze zanim sięgniemy po nią. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  • Aplikacja mobilna nie pozwala nam ominąć ograniczeń wiekowych. Pamiętajmy, że instalując i korzystając z niej uprawiamy więc hazard – musimy więc mieć ukończony 18. rok życia, żeby obstawiać typy bukmacherskie.
  • Nie wszystkie urządzenia są w stanie obsłużyć aplikację mobilną. Jeżeli ta nie będzie nam działać, najprawdopodobniej mamy na nią za słaby sprzęt. Wymagania nie są jednak wygórowane i zazwyczaj wystarczy telefon z w miarę świeżą wersją systemu operacyjnego, a przede wszystkim z ekranem dotykowym.
fuksiarz darmowe bonusy na start
Polski bukmacher Fuksiarz – bonusy bez obrotu!
  • Aplikacja wykorzystuje dokładnie to samo konto, z którego korzystamy w czasie przeglądania serwisu internetowego bukmachera. Oznacza to, że nie musimy się u niego ponownie rejestrować, a nasze saldo czy zawarte przez nas kupony będą przychodziły między oboma kanałami, w których działa bukmacher.
  • Aplikacja mobilna działa wyłącznie na terenie Polski. Można ją jednak uruchomić z dowolnego miejsca w jej obrębie. Wymaga oczywiście dostępu do Internetu.
  • Jeśli zdecydujemy się na oglądanie meczów przez aplikację, powinniśmy pamiętać o pobieranym transferze. Choć ten jest znacznie mniejszy niż w przypadku chociażby oglądania Netflixa, wciąż jest on pobierany.
  • Jeżeli aplikacja nie działa poprawnie w naszym telefonie, możemy użyć mobilnej przeglądarkowej wersji serwisu Fortuny. Pamiętajmy jednak, że jest ona okrojona z wszystkich funkcjonalności, o których wspomnieliśmy wcześniej i może działać niepoprawnie na niektórych przeglądarkach.

Instalacja aplikacji mobilnej bukmachera eFortuna

W eFortuna aplikacja jest dość łatwa do zainstalowania, jednak sam proces w pełni zależy od tego, z jakiego urządzenia korzystamy. Zdecydowanie najłatwiej mamy jako użytkownicy urządzeń z systemem iOS. Aplikacja mobilna jest bowiem dostępna w oficjalnym App Store – właśnie tam można ją znaleźć, pobrać i zainstalować. Dokładnie tak, jak robi się to z dowolnymi innymi aplikacjami.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Problemy zaczynają się w momencie, w którym korzystamy z urządzenia z systemem Android na pokładzie. Google, które jest jego autorem, kategorycznie zabrania obecności aplikacji w jakikolwiek sposób powiązanych z hazardem w oficjalnym sklepie z aplikacjami firmy. To z kolei sprawia, że chcąc zainstalować takową, musimy zdobyć się na sposób – wciąż jednak jest on tym “oficjalnym” – przynajmniej z punktu widzenia najlepszych polskich bukmacherów.

Sposób polega na pobraniu specjalnego pliku instalacyjnego (z rozszerzeniem .apk) – koniecznie ze strony internetowej bukmachera www.eFortuna.pl (kod: BETONLINE). Gdy już to zrobimy, musimy zmienić w ustawieniach opcję związaną z instalowaniem aplikacji z nieznanych źródeł – możemy to zrobić tylko na chwilę, na czas instalacji tej konkretnej apki. Kolejnym krokiem jest, najzwyczajniej w świecie, uruchomienie przez nas pobranego wcześniej pliku instalacyjnego. Tuż po tym nasza apka zostanie zainstalowana i będzie dostępna do swobodnego użytkowania.

UWAGA: W Fortuna kod promocyjny BETONLINE to dodatkowe bonusy na start dla nowych graczy.

Warto wiedzieć, że raz zainstalowana aplikacja aktualizuje się automatycznie. Nie będziemy więc musieli pobierać ponownie pliku instalacyjnego (chyba że bukmacher nam to zaleci) i powtarzać całego procesu. Śmiało więc możemy korzystać z niej, będąc pewnym tego, że jesteśmy w pełni chronieni.

5 / 5. Ocen: 11

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: eFortuna aplikacja na telefon Android, iOS. Jak zainstalować?

spot_img