Ekstraklasa za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

Ekstraklasa to najwyższej klasy rozgrywki ligowe w Polsce, które gromadzą na stadionach największą ilość ludzi i cieszą się największym zainteresowaniem spośród wszystkich innych – przynajmniej w naszym kraju. Niestety, faktem jest, że bez opłacania często drogiego abonamentu na stację, która posiada prawa do jej transmisji, nie jest się w stanie oglądać kolejnych rozgrywek – a na pewno nie za darmo. Wielu ludzi próbuje ratować się streamami, jednak ich legalność i jakość budzi spore wątpliwości. Nie każdy jednak, rozważając to, gdzie oglądać mecze Ekstraklasy wie, że można to robić u niektórych bukmacherów. Za darmo, w najwyższej jakości i bez ścin.

Ekstraklasa za darmo w internecie. Gdzie oglądać?
Ekstraklasa za darmo w internecie. Gdzie oglądać mecze online?

Gdzie oglądać za darmo mecze Ekstraklasy?

Oczywistym jest, że mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy możemy oglądać w telewizji – jak już jednak napomknęliśmy we wstępie, wiąże się to z koniecznością skorzystania z płatnej oferty sieci kablowej, która aktualnie posiada na to licencję i płacenia stałego abonamentu. Tak naprawdę jednak bukmacherzy również owe transmisje udostępniają – i w większości wcale nie wymagają uiszczania opłat właśnie za to.

Tak jest w przypadku STS (Star-Typ Sport) – katowickiego buka, który udostępnia wszystkie mecze Ekstraklasy online (ale nie tylko – patrz dział z ligami zagranicznymi) za darmo. Wystarczy posiadać swoje konto na jego łamach, ale też obstawić dowolny mecz (dyscyplina, kwota zakładu oraz ilość zdarzeń w obrębie jednego kuponu nie mają znaczenia) – zagwarantuje nam to dostęp do wszystkich transmisji u tego bukmachera na dokładnie 24 godziny. Warto więc zrobić to w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem spotkania, którego oglądanie nas interesuje.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Transmisje meczów emitowane w ramach STS TV dostępne są zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. W tym drugim przypadku możemy sięgnąć po aplikację mobilną, ale też przenośną wersję serwisu internetowego, dostępną z poziomu przeglądarki internetowej na telefonie lub tablecie.

Terminy meczów Ekstraklasy

Spotkania PKO Bank Polski Ekstraklasy rozgrywają się każdego tygodnia w weekend i ich terminarz jest stały, przynajmniej w fazie zasadniczej. Harmonogram spotkań w rundzie finałowej (tej po 31. koejce) jest już ciężki do przewidzenia, gdyż zależy od ostatecznie osiągniętego przez dane drużyny miejsca w rundzie zasadniczej. Każda z drużyn toczy z inną dwumecz, co oznacza, że w pierwszym wspólnym meczu jest gospodarzem, a w drugim – gościem. Poniżej prezentujemy terminarz ogólny, zaznaczając, że co jakiś czas mogą pojawić się wahania (na przykład przeniesienie jednego meczu z piątku na poniedziałek):

  • Piątki – mecze o 18:00 oraz 20:30;
  • Soboty – mecze o 15:00, 17:30 oraz 20:00;
  • Niedziele – mecze o 12:30, 15:00 oraz 17:30.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie oglądać mecze lig zagranicznych?

Choć mecze polskiej Ekstraklasy są tymi najchętniej oglądanymi w naszym kraju (co jest dość oczywiste), również te z innych lig światowych są często poszukiwane przez ich fanów. STS wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, dając dostęp do najpopularniejszych lig z państw, w których futbol uważany jest za sport narodowy, a których poziom uważa się za najwyższy. Mowa tutaj o:

  • lidze niemieckiej – STS transmituje wszystkie rozgrywki najwyższej klasy niemieckich rozgrywek, a zatem Bundesligi, a także drugiej Bundesligi, również reprezentującej bardzo wysoki poziom;
  • lidze włoskiej – w ramach oferty STS możemy oglądać również Serie A i Serie B – dwa najwyższe poziomy rozgrywek we Włoszech;
  • lidze francuskiej – w tym jej najbardziej prestiżowych rozgrywek Ligue 1;
  • lidze hiszpańskiej – STS TV to również rozgrywki w najwyższych ligach hiszpańskich – La Liga (Primiera Division) oraz Segunda Division.

Warto też powiedzieć, że STS nie transmituje wyłącznie piłki nożnej, ale i tenis oraz koszykówkę.

Jak ogląda się mecze za darmo na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Opinie na temat legalnych meczów online w STS TV

Choć – jak już powiedzieliśmy wcześniej – STS nie jest jedynym bukmacherem proponującym dostęp do transmisji meczów online, jest zdecydowanie najpopularniejszym i najchętniej wybieranym. Świadczą o tym opinie na temat jego oraz jego transmisji, a które publikowane są przez użytkowników na forach i grupach dyskusyjnych. Poniżej prezentujemy kilka wybranych, pochodzących z forum betonline.net.pl:

Dawno już zerwałem z wielogodzinnym poszukiwaniem transmisji Ekstraklasy przed meczami, ale i w ich trakcie i wkurzaniem się na jakość czy przycinki. Odkąd zacząłem obstawiać w STS i znalazłem transmisje, nie korzystam z żadnego innego serwisu.” – michau_01;

Uwielbiam śledzić Polską ligę, ale gdy szukałam, gdzie oglądać mecze Ekstraklasy odnajdywałam tylko opcje zakupu abonamentu. STS umożliwia to za darmo – wystarczy postawić spotkanie. Nie dość, że zyskuje się wyższe emocje związane z oglądaniem to jeszcze ma się dostęp do transmisji w najwyższej jakości.” – jakajola23;

STS zaskoczyło mnie tym, że w ogóle udostępnia prawdziwe transmisje – nie dość, że są wysokiej jakości to jeszcze bezpłatne. U bukmachera tego oglądam od dawna Ekstraklasę i ligę niemiecką i jestem bardzo zadowolony. A przy okazji obstawiam i zarabiam na moich typach – żyć nie umierać!” – marcinczterdziesty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.4 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Ekstraklasa za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

spot_img