Eliminacje Mistrzostw Europy 2020. Kupony bez podatku u bukmachera

Już jutro, czyli w niedzielę 13 października Biało – Czerwoni rozegrają kolejne swoje spotkanie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował swoim graczom promocję „Happy hours”, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%.

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020. Kupony bez podatku u bukmachera
Fortuna Happy Hours

Fortuna Happy Hours

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon w dniu 13 października w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać do kuponu bonus kursowy „happy hours„. To automatycznie sprawi, że dany kupon jest brany pod uwagę w tej akcji.

Bukmacher Fortuna dopuszcza zarówno kupony AKO jak i MAXIKOMBI, na których będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej z piłki nożnej. Na kuponie promocyjny musza znaleźć się minimum trzy zdarzenia.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kupon promocyjny może zostać zagrany zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Legalny bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

W ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher Fortuna nowym graczom przywidział pakiet startowy, gdzie to można liczyć na start na:

  • freebet 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu wystarczy, że gracz wpisze darmowy w eFortuna kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Eliminacje Mistrzostw Europy 2020. Kupony bez podatku u bukmachera

spot_img