Rejestracja u bukmachera Etoto to naprawdę masa specjalnych premii do zgarnięcia. 20 PLN otrzymujesz bez konieczności wpłaty jakichkolwiek środków, a potem jeszcze więcej! Poznaj szczegóły już teraz!

Etoto bonus na start. 20 PLN bez depozytu i 200% premii!
Etoto bonus na start. 20 PLN bez depozytu i 200% premii!

Etoto premia na start

Etoto to jeden z tych bukmacherów, którzy rozpieszczają nowych graczy więcej niż tylko jednym bonusem. Podobną sytuację mamy również w Forbet, ale tam nie dostajemy żadnych środków bez wpłaty kasy na konto typerskie!

Każdy nowo zarejestrowany w Etoto na dobry początek otrzymuje 20 PLN jako bonus bez depozytu. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny online, podając swoje dane. Kod promocyjny to „BETONLINE„.

etoto jak odebrać bonus powitalny
etoto jak odebrać bonus powitalny

Przy pierwszym depozycie Etoto nagradza nowych klientów jedyną w swoim rodzaju premią, czyli 200% wartości pierwszej wpłaty do 100 PLN. Wpłacasz po raz drugi? Otrzymujesz 100% do 900 PLN, a jeśli wpłacisz powyżej 40 PLN, zgarniesz kolejne, dodatkowe 20 PLN jako freebet!

Bonus powitalny Etoto:

  • 20 PLN bonus bez depozytu
  • 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę
  • 100% do 900 PLN za drugą wpłatę
  • Ekstra 20 PLN za drugi depozyt powyżej 40 PLN

W ofercie Etoto znajdziesz wszystkie najważniejsze ligi świata z bardzo wielu dyscyplin. Dostępne są tutaj także ekspresowe zakłady live, w których można stawiać na to, co wydarzy się w ciągu minuty czy dwóch w konkretnych meczach.

Każda osoba zarejestrowana w Etoto obstawia całkowicie legalnie. Strona dostępna jest również w wersji mobilnej, a posiadacze smartfonów mogą skorzystać z dedykowanej aplikacji!

etoto bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.