eTOTO i jego aplikacja mobilna – wszystko, co warto wiedzieć na jej temat

Bukmacher eTOTO jest jedną z najmłodszych i najmniej doświadczonych firm świadczących swoje usługi zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Nie oznacza to jednak, że jej ofercie brakuje atrakcyjności, a podejściu do klienta – ambicji. Tych znaleźć u niej można co niemiara. Jak prezentuje się aplikacja mobilna tego operatora? Czy w czasach, w których ludzie preferują obstawianie z poziomu telefonu czy tabletu ma ona rację bytu? Jakie są jej podstawowe funkcjonalności i co tak właściwie powinniśmy wiedzieć na jej temat? To wszystko postaramy się wyjaśnić w naszym dzisiejszym wpisie.

etoto aplikacja na telefon
eTOTO i jego aplikacja mobilna – wszystko, co warto wiedzieć na jej temat

Aplikacja mobilna eTOTO a oferta bukmachera

Tworząc własną aplikację mobilną bukmacher eTOTO postanowił zadbać o to, by prezentowała ona jego pełną ofertę, a jednocześnie stanowiła nie uzupełnienie, a zamiennik dla jego serwisu internetowego. W związku z tym w jej obrębie można korzystać z pełnej oferty na kilka tysięcy spotkań dziennie z obrębu kilkudziesięciu różnych dyscyplin sportu. Aplikacja wspiera nie tylko obstawianie w formule przedmeczowej, ale i na żywo, w czasie trwania spotkań.

W obrębie aplikacji, jaką oferuje bukmacher eTOTO wszystko zostało zaprezentowane w taki sposób, by typowanie przebiegało jak najsprawniej, a każda najważniejsza informacja była łatwo dostępna. Sięgając po aplikację możemy mieć pewność, że nie zyskamy dostępu do okrojonej wersji serwisu głównego eTOTO, a po prostu do jego pełnoprawnej, w pełni funkcjonalnej i równie rozległej pod kątem oferty alternatywy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Aplikacja mobilna pozwala nam na korzystanie również z oferty promocyjnej polskiego bukmachera. Za jej pośrednictwem sięgniemy więc po jego bonus powitalny, ale i po każdą inną akcję promocyjną. Buk przygotował również specjalne bonusy dostępne wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej.

Przegląd funkcjonalności aplikacji bukmacherskiej firmy eTOTO

Aplikacja bukmacherska firmy eTOTO odrobiła lekcje i wzięła pod uwagę wszystko to, z czego są zadowoleni użytkownicy innych apek, ale i to, czego im w nich brakuje. Została pod tym kątem wręcz naszpikowana funkcjonalnościami, z których choć nie każda jest innowacyjna, wszystkie przydają się przy codziennym korzystaniu z niej. Poniżej wypisujemy te, które najbardziej wpływają na komfort jej użytkowania, a jednocześnie są po prostu tymi najprzydatniejszymi i najczęściej wykorzystywanymi.

Powiadomienia Push

Powiadomienia push już dawno stały się standardem w aplikacjach mobilnych – stanowią też integralną część tej oferowanej przez bukmachera eTOTO. Za ich pośrednictwem możemy być informowani o każdej ważnej dla nas zmianie w przebiegu konkretnych spotkań sportowych (na przykład strzelonej bramce czy podyktowanym rzucie karnym), ale też na temat szytych z myślą o nas promocjach i bonusach. Powiadomienia możemy skonfigurować według własnych potrzeb, albo też wyłączyć je, jeśli nie chcemy ich otrzymywać.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka

Etotomania

Typując w obrębie aplikacji mobilnej jesteśmy w stanie pozyskiwać punkty lojalnościowe w usłudze Etotomania – promuje nas nimi każdy kolejny zakład. Aplikacja umożliwia też odbieranie kolejnych nagród, które bukmacher przygotował na każdy kolejny dzień miesiąca. Nie wymaga od nas przy tym opuszczania środowiska aplikacji. Wszystko odbywa się w jej ramach.

Błyskawiczne wpłaty i wypłaty

Za pośrednictwem aplikacji eTOTO jesteśmy w stanie w sposób natychmiastowy zlecić wypłatę zgromadzonych środków na własny rachunek bankowy – wystarczy, że podamy kwotę i stukniemy w przycisk potwierdzający. Równie sprawnie odbywa się tutaj deponowanie własnych środków – możemy przy nim sięgnąć zarówno po szybkie płatności (Przelewy24), jak i system BLIK. Jesteśmy też w stanie skorzystać z karty płatniczej. Powiązując tę ostatnią z naszym własnym kontem nasze wpłaty będą odbywały się jeszcze sprawniej. 

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Co warto wiedzieć o aplikacji mobilnej eTOTO?

  • Instalacja aplikacji w przypadku urządzeń z systemem iOS przebiega w sposób standardowy jak u innych buków eFortuna, STS czy Superbet i odbywa się za pośrednictwem sklepu Apple App Store.
  • Instalacja aplikacji na urządzeniach z systemem Android wymaga od użytkownika zezwolenia na instalację aplikacji z nieznanych źródeł (z poziomu ustawień urządzenia), ściągnięcia pliku .apk i uruchomienia go. Tak działają również inne aplikacje mobilne bukmacherów w Polsce.
  • Aplikacja mobilna jest stale rozwijana – bukmacher zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest stałe wyposażanie jej w nowe funkcjonalności i poprawianie odnajdywanych w niej błędów.
  • W aplikacji znaleźć można specjalne promocje i bonusy, dedykowane wyłącznie jej użytkownikom.
  • Aplikacja mobilna pozwala na sięgnięcie po pełną ofertę bukmachera eTOTO – nie jest w żaden sposób okrojona pod tym względem. To samo tyczy się warstwy technicznej.
  • Interfejs aplikacji dopasowuje się do przestrzeni roboczej dostarczanej przez konkretne urządzenie – w pełni wykorzystuje zatem wielkość ekranu zarówno najmniejszego smartfona, jak i znacznie pokaźniejszego tabletu.
Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Czy eTOTO swoją aplikację udostępnia za darmo?

Tak. Korzystanie z aplikacji eTOTO, ale i jej instalacja są w pełni darmowe. Wymagają jednak od nas posiadania przez nas konta u tegoż bukmachera (celem przeglądania pełnej oferty) – założymy je bezpłatnie zarówno w serwisie internetowym, jak i z poziomu aplikacji (konto jest to samo dla obu tych opcji).

Dlaczego instalacja aplikacji na telefonach z Androidem przebiega w sposób niestandardowy?

Wynika to przede wszystkim z polityki sklepu Google Play, który zabrania publikacji w jego obrębie wszelkiego rodzaju oprogramowania w jakikolwiek sposób związanego z hazardem. App Store takich restrykcji nie posiada. Właśnie dlatego w jednym sklepie z apkami można, a w drugim nie można znaleźć aplikacji eTOTO.

W eTOTO kod bonusowy to specjalne premie.

Czy aplikacja bukmacherska eTOTO jest bezpieczna?

Korzystanie z aplikacji mobilnych, zwłaszcza takich zarządzających naszymi środkami finansowymi, zawsze budzi wątpliwości co do bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji eTOTO. Jako że pochodzi ona od licencjonowanego bukmachera, gwarantem jej bezpieczeństwa jest tak właściwie rząd polski. Nie musimy się zatem obawiać zarówno jej instalacji, jak i codziennego korzystania z niej.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: eTOTO i jego aplikacja mobilna – wszystko, co warto wiedzieć na jej temat

spot_img