eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać?

eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać? Legalny bukmacher eWinner nowym graczom proponuje bonus powitalny o łącznej wartości 610 PLN. W jaki sposób można skorzystać z tej oferty i na czym dokładnie polega? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć!

Bonus powitalny 610 PLN  u bukmachera eWinner - na czym polega i jak odebrać?
eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać?

eWinner kod promocyjny – jak odebrać bonus powitalny?

Bardzo wiele osób szuka dla siebie idealnego legalnego bukmachera. W ostatnim czasie nie brakuje typerów, którzy przekonali się do marki eWinner. eWinner działa na polskim rynku w stu procentach legalnie i jest już dość dobrze znana, mimo iż nie ma tak długiego stażu w branży jak STS, Fortuna czy Bwin.

Aby obstawiać mecze w eWinner, potrzebne jest konto typerskie online. Bukmacher ten nie posiada punktów stacjonarnych, a więc w jego przypadku nie postawimy zakładów w sposób tradycyjny. Kto chce grać właśnie tutaj, musi liczyć się z tym, że w pierwszej kolejności będzie miał do wypełnienia formularz rejestracyjny. Nie powinno to jednak być w żaden sposób zniechęcające. Po pierwsze – wszystko załatwia się raptem w kilka chwil. Po drugie – do odebrania jest bonus powitalny na start z kodem promocyjnym i to w formie dwóch prezentów.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Aktualny w eWinner kod promocyjny na dodatkowe bonusy to BETONLINE, pełna oferta bukmachera dostępna jest na stronie www.eWinner.pl. Żaden inny portal nie jest oficjalnym, co trzeba mieć na uwadze, by nie popaść w kłopoty. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak dokładnie sprawdzić, w jaki sposób się zarejestrować i co dokładnie to daje.

eWinner kod promocyjny na bonus powitalny 110 PLN

Każdy gracz, który zdecyduje się na założenie konta na stronie www.eWinner.pl (kod promocyjny: BETONLINE), ma szansę na zdobycie na samym początku aż 110 PLN. Nie jest to bonus bez depozytu, ale inny znany wszystkim prezent, tj. zakład bez ryzyka. Co to dokładnie oznacza i na co pozwala?

Dzięki promocji na start od eWinner można na samym początku obstawiania u tego bukmachera zgarnąć do 110 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym zagranym kuponie. Firma proponuje nowym graczom odebranie pełnego zwrotu stawki w przypadku, gdy coś nie pójdzie zgodnie z prawem. Mówiąc inaczej – w sytuacji, gdy debiutancki kupon nie przyniesie wygranej.

Dostępny w eWinner zakład bez ryzyka to standardowo mniej niż wspomniane tutaj 110 PLN. Żeby jednak otrzymać właśnie taki bonus, w pierwszej kolejności należy pamiętać o tym, by podać przygotowany przez eWinner kod promocyjny BETONLINE.

Legalny bukmacher eWinner
Legalny bukmacher eWinner – kod promocyjny: BETONLINE

🥇 Zakład bez ryzyka w eWinner 🥇
Jak zdobyć do 110 PLN zwrotu?

  1. Wejście na www.eWinner.pl
  2. Założenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
  3. Postawienie pierwszego kuponu
  4. W przypadku przegranej pełny zwrot stawki (bez podatku) aż do kwoty 110 PLN!

Można powiedzieć, że na samym początku gry u bukmachera eWinner nie ma ryzyka, by coś się nie udało. Do zdobycia jest bowiem albo zwrot zagranych pieniędzy, albo standardowa wygrana.

Pamiętajmy, że tylko na etapie zapisania się do obstawiania bukmacher eWinner pozwala na wpisanie kodu na start. W eWinner kod promocyjnyBETONLINE” jest łatwe do zapamiętania, a przy tym oferuje naprawdę sporą premię, więc na pewno jest to coś, z czego wiele osób będzie chciało skorzystać.

eWinner kod promocyjny na bonus od drugiej wpłaty – nawet 500 PLN!

Prędzej czy później przychodzi taki moment, w którym dokonuje się wpłaty do bukmachera. Kto wybierze eWinner, będzie mógł otrzymać przy przelewie numer dwa nawet 500 PLN ekstra. Wszystko to w formie specjalnego doładowania konta.

Pakiet powitalny w eWinner składa się z dwóch części. Jedną jest już opisywany zakład bez ryzyka, natomiast drugą stanowi bonus od drugiej wpłaty. Zgarnąć można do 500 PLN, czyli pół tysiąca złotych! Sama promocja jest dostępna nawet wtedy, gdy chcemy wpłacić znacznie mniej, niż jest wymagane do odebrania maksymalnej premii.

Doładowanie od eWinner to premia 50%. Oznacza to, iż gracz wpłaca na swoje konto pieniądze, a bukmacher powiększa je o 50% wartości przelewu. Wpłacone 300 zł to dodatkowe 150 zł na grę i tak dalej.

Przy dokonywaniu drugiej wpłaty już nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego „BETONLINE„. Ten jeden raz przy rejestracji jest zupełnie wystarczający do tego, by otrzymać premię powitalną w pełnej krasie.

Jak odebrać ekstra 500 PLN w eWinner?
💰💰

  1. Wejście na www.eWinner.pl
  2. Logowanie na konto
  3. Dokonanie drugiej wpłaty w wysokości min. 20 PLN
  4. Premia 50% wartości przelewu do maksymalnie 500 PLN

Gracz ma tylko jedną szansę na to, by zdobyć bonus powitalny od drugiej wpłaty. Liczy się jeden przelew, więc kwoty kilku doładowań nie sumują się ze sobą. Przykładowo: jeśli jednego dnia przelejemy 100 i 150 złotych, to otrzymamy 50 zł premii, gdyż liczy się pierwszy transfer środków.

eWinner bonus za wpłatę
eWinner bonus za wpłatę

eWinner kod promocyjny na bonus bez depozytu w eWinner.

Bardzo wiele osób chce, by ich bukmacher oferował bonus bez depozytu. Jest to premia pozwalająca na zdobycie środków na obstawianie bez konieczności wpłacania na konto typerskie chociażby złotówki. Czy dostępny jest w eWinner bonus bez depozytu, a jeśli tak, to o jakiej wartości?

Nie brakuje stron internetowych, które błędnie (celowo lub nie) informują o tym, że eWinner oferuje premię na start bez konieczności wpłacania pieniędzy. Na ten moment żaden w eWinner kod promocyjny ani nic podobnego nie gwarantuje tego rodzaju premii na dobry początek obstawiania. Gdyby tylko w tej kwestii miało się cokolwiek zmienić, będziemy dawać znać naszym Czytelnikom na bieżąco!

Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się, gdzie może założyć konto bukmacherskie, powinien sprawdzić aktualne zestawienie premii dostępnych na polskim rynku:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

W eWinner kod promocyjny na bonus bez depozytu bez wątpienia byłby dużym hitem, ale na razie dostępny nie jest. Tymczasem znajdziemy takie strony, na których rzeczywiście tego typu premię można otrzymać. Mowa o STS czy Fortunie. W tym pierwszym miejscu mamy 29 PLN do zgarnięcia, a w drugim – 20.

Dzięki premii za darmo można sprawdzić, co bukmacher oferuje i to bez wydawania własnych środków. Tego typu bonusy są zazwyczaj jednak o dość niskiej wartości, dlatego nie brakuje zwolenników wybierania właśnie takich różnorodnych promocji jak ta od eWinner.

Bonus eWinner - promocja na start
Bonus eWinner – promocja na start

eWinner kod promocyjny na bonus powitalny opinie. Czy to dobra promocja na start?

Każda promocja bukmacherska jest tworzona dla typerów, więc ważne jest, by sprawdzać aktualne opinie na temat konkretnych bonusów. Czy przygotowana za rejestrację oferta od eWinner jest czymś, co zbiera pozytywne opinie w sieci? Każdy może się o tym przekonać, zanim zdecyduje się na skorzystanie z tej oferty.

Wydaje się, że bukmacher eWinner jest daleko w tyle za najlepszymi w branży, ale tak nie jest. Naprawdę warto tutaj założyć konto chociażby dla bonusu

Zakład bez ryzyka bardzo się przydał, bo to mój pierwszy kupon w ogóle, więc nie ustrzegłem się błędów. Na szczęście, dostałem pełny zwrot, więc jestem na czysto

Szkoda, że nie ma w eWinner bonusu bez wpłaty, ale i tak moim zdaniem jest tut całkiem nieźle. Ponad 600 zł wystarcza do tego, by sprawdzić, na co stać ofertę tego buka

Rejestracji dokonuje się w zasadzie w parę chwil, a do tego można zdobyć bonus, który nie sprawi problemu żadnemu nowicjuszowi. Dla mnie nie ma się do czego tu przyczepić

Decyzja o założeniu konta w eWinner nie musi od razu oznaczać korzystania z usług tej marki przez cały czas. Jeżeli bukmacher nie przypadnie nam do gustu, zawsze możemy zmienić na innego. Na rynku jest na tyle dużo legalnych propozycji, że trudno jest nie znaleźć czegoś w sam raz dla siebie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 22

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać?

spot_img