eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać?

eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać? Legalny bukmacher eWinner nowym graczom proponuje bonus powitalny o łącznej wartości 610 PLN. W jaki sposób można skorzystać z tej oferty i na czym dokładnie polega? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć!

eWinner kod promocyjny - Bonus powitalny 610 PLN - jak odebrać?
eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać?

eWinner kod promocyjny – jak odebrać bonus powitalny?

Bardzo wiele osób szuka dla siebie idealnego legalnego bukmachera. W ostatnim czasie nie brakuje typerów, którzy przekonali się do marki eWinner. eWinner działa na polskim rynku w stu procentach legalnie i jest już dość dobrze znana, mimo iż nie ma tak długiego stażu w branży jak STS, Fortuna czy Bwin.

Aby obstawiać mecze w eWinner, potrzebne jest konto typerskie online. Bukmacher ten nie posiada punktów stacjonarnych, a więc w jego przypadku nie postawimy zakładów w sposób tradycyjny. Kto chce grać właśnie tutaj, musi liczyć się z tym, że w pierwszej kolejności będzie miał do wypełnienia formularz rejestracyjny. Nie powinno to jednak być w żaden sposób zniechęcające. Po pierwsze – wszystko załatwia się raptem w kilka chwil. Po drugie – do odebrania jest bonus powitalny na start z kodem promocyjnym i to w formie dwóch prezentów.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Aktualny w eWinner kod promocyjny na dodatkowe bonusy to BETONLINE, pełna oferta bukmachera dostępna jest na stronie www.eWinner.pl. Żaden inny portal nie jest oficjalnym, co trzeba mieć na uwadze, by nie popaść w kłopoty. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak dokładnie sprawdzić, w jaki sposób się zarejestrować i co dokładnie to daje.

Wydawać by się mogło, że na polskim rynku dominują przede wszystkim marki, które w branży są od wielu lat. Nic bardziej mylnego, a przykład eWinner jest tutaj na to najlepszym dowodem. Ta marka otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów przez internet w dniu 30 października 2018 roku. Na pewno więc nie można powiedzieć, iż jest zupełnie „świeża”. Przekonują się o tym też z dnia na dzień gracze, którzy coraz chętniej korzystają z niej usług. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż nie ma dnia, by na forach bukmacherskich ktoś nie pytał o to, jaki jest w eWinner bonus powitalny oraz czy jego odbieranie jest czymś, czym warto warto zaprzątać sobie głowę.

Bukmacherwww.eWinner.pl 🔵
Kod promocyjny👉 „BETONLINE”
I bonusZakład bez ryzyka 110 PLN 💰
II bonus50% do 500 PLN 💵

Najważniejszym tematem przy rejestracji konta jest bez dwóch zdań dostępny dla nowo zarejestrowanych eWinner kod promocyjny. W tym materiale nie tylko można zapoznać się z informacją, jak brzmi, ale także co takiego oferuje. Dlaczego to takie ważne, by go znać? Argumentów przemawiających za skorzystaniem z hasła bonusowego jest bardzo wiele.

Dlaczego wpisuje się w eWinner kod promocyjny?

 • Ekskluzywny bonus bez ryzyka do 110 PLN
 • Premia od drugiej wpłaty nawet do 500 PLN
 • Dużo promocji dla zarejestrowanych użytkowników bukmachera
 • Podanie kodu jest bardzo proste – rubryka występuje w standardowym formularzu rejestracyjnym
 • Wszystko jest w stu procentach legalne – to premia, która jest zgodna z przepisami!

Przygotowany przez bukmachera eWinner kod promocyjny wpisuje się przede wszystkim po to, by móc skorzystać z dostępnych bonusów na start dla nowych klientów. Prezenty powitalne zmieniają się w wielu miejscach, ale w przypadku strony www.eWinner.pl są od dawna takie same. Powód jest prosty – nie ma sensu zmieniać czegoś, co typerzy mocno sobie chwalą i do czego już się przyzwyczaili. Dostępny w eWinner bonus powitalny zbiera dobre opinie, dlatego jego modyfikacja mogłaby nie być przyjęta z entuzjazmem.

Jak odebrać bonus na start w eWinner? Poniżej prezentujemy kroki, które są niezbędne do tego, by rozpocząć obstawianie w tym miejscu ze specjalnymi prezentami. Każdy coś dla siebie na pewno odnajdzie, ponieważ przygotowano możliwie jak najbardziej uniwersalne bonusy – zarówno dla bardziej doświadczonych, jak i tych, co dopiero stawiają pierwsze kroki w bukmacherce.

eWinner kod promocyjny na bonus powitalny 110 PLN

Wpisałeś w eWinner kod promocyjny "BETONLINE"?
Wpisałeś w eWinner kod promocyjny „BETONLINE”?

Każdy gracz, który zdecyduje się na założenie konta na stronie www.eWinner.pl (kod promocyjny: BETONLINE), ma szansę na zdobycie na samym początku aż 110 PLN. Nie jest to bonus bez depozytu, ale inny znany wszystkim prezent, tj. zakład bez ryzyka. Co to dokładnie oznacza i na co pozwala?

Dzięki promocji na start od eWinner można na samym początku obstawiania u tego bukmachera zgarnąć do 110 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym zagranym kuponie. Firma proponuje nowym graczom odebranie pełnego zwrotu stawki w przypadku, gdy coś nie pójdzie zgodnie z prawem. Mówiąc inaczej – w sytuacji, gdy debiutancki kupon nie przyniesie wygranej.

Dostępny w eWinner zakład bez ryzyka to standardowo mniej niż wspomniane tutaj 110 PLN. Żeby jednak otrzymać właśnie taki bonus, w pierwszej kolejności należy pamiętać o tym, by podać przygotowany przez eWinner kod promocyjny BETONLINE.

🥇 Zakład bez ryzyka w eWinner 🥇
Jak zdobyć do 110 PLN zwrotu?

 1. Wejście na www.eWinner.pl
 2. Założenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Postawienie pierwszego kuponu za co najmniej 20 PLN
 4. W przypadku przegranej pełny zwrot stawki (bez podatku) aż do kwoty 110 PLN!
  • Udało się wygrać? Bukmacher eWinner przelewa graczowi zysk na konto – tak, jak zwykle!
 5. Dodatkowe środki z bonusu można wypłacić albo przeznaczyć na dalszą grę – każdy sam podejmuje decyzję, co będzie dla niego najlepsze!

Można powiedzieć, że na samym początku gry u bukmachera eWinner nie ma ryzyka, by coś się nie udało. Do zdobycia jest bowiem albo zwrot zagranych pieniędzy, albo standardowa wygrana.

Pamiętajmy, że tylko na etapie zapisania się do obstawiania bukmacher eWinner pozwala na wpisanie kodu na start. W eWinner kod promocyjnyBETONLINE” jest łatwe do zapamiętania, a przy tym oferuje naprawdę sporą premię, więc na pewno jest to coś, z czego wiele osób będzie chciało skorzystać.

eWinner bonus powitalnyZakład bez ryzyka 110 PLN 🎯
Kod promocyjny„BETONLINE”
Co obstawiać?Dowolna dyscyplina sportowa 🏀🎾🏐
Jaki obrót?Możliwość natychmiastowej wypłaty! 😎

Przy odbieraniu bonusu powitalnego w eWinner pamiętać należy o kilku bardzo istotnych faktach. Po pierwsze – wysokość premii otrzymanej w ramach zakładu bez ryzyka zależy od tego, ile wyniesie stawka pierwszego kuponu zagranego po rejestracji. Po drugie – kupon postawiony jest z podatkiem, a ten nie trafia do konta bukmachera. Tym samym – 100 złotych stawki to de facto postawione 88 zł. Aby otrzymać więc 100 złotych zwrotu, należy postawić kupon za 113,64 zł.

Gracz sam decyduje o tym, jakie dyscypliny sportowe chce obstawiać w ramach zakładu bez ryzyka. Jeżeli w danym okresie króluje obstawianie piłki nożnej, można zdecydować się zagrać pewniaki właśnie na nią albo też wybrać jakieś propozycje z koszykówki, siatkówki czy piłki ręcznej. Możliwości jest bardzo wiele.

Na stronie eWinner zakład bez ryzyka 110 PLN nie jest dostępny. Czy to oszustwo?

Bardzo często pada właśnie tego rodzaju zarzut pod adresem naszego portalu. Informujemy, że można wykorzystać w eWinner kod promocyjny „BETONLINE” i otrzymać 110 PLN jako zakład bez ryzyka. Tymczasem na stronie bukmachera nie ma informacji o takiej premii, a zamiast tego reklamowane jest 100 PLN. Czy to oznacza oszustwo? Nie, a już wyjaśniamy, dlaczego właśnie tak jest.

Legalny bukmacher eWinner specjalnie z myślą o Czytelnikach naszego serwisu przygotował limitowany kod promocyjny. Tylko osoby, które podadzą przy rejestracji słowo „BETONLINE„, mają możliwość otrzymania zakładu bez ryzyka ze zwrotem do 110 PLN. Standardowo ten bonus jest niższy. Gracz sam decyduje o tym, czy chce otrzymać pełen pakiet premii wraz z kodem, czy może woli zadowolić się standardowym bonusem, który jest dostępny dla każdego.

eWinner kod promocyjny "BETONLINE" - zakład bez ryzyka 110 PLN!
eWinner kod promocyjny „BETONLINE” – zakład bez ryzyka 110 PLN!

Gwarantujemy to, że opisywany u nas eWinner bonus powitalny jest w stu procentach legalny, a sam kod dla nowych graczy to sprawdzony i bezpieczny sposób na powiększenie premii na start. Nie ma powodów, by czegokolwiek się w tym przypadku obawiać. A najważniejsze jest, że zakład bez ryzyka 110 PLN to premia, która nikomu nie będzie sprawiała najmniejszych problemów. Przygotowano ją również z myślą o początkujących typerach.

Przy okazji rejestracji konta w eWinner trzeba cały czas mieć na uwadze to, że mówimy tylko i wyłącznie o sytuacji, gdy ktoś rejestruje konto z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Hasło to może być podane tylko przy zapisywaniu się do gry – potem takiej możliwości już nie ma, a tym samym przepada zakład bez ryzyka do 110 PLN, którego na próżno szukać w innych miejscach.

eWinner kod promocyjny na bonus od drugiej wpłaty – nawet 500 PLN!

Prędzej czy później przychodzi taki moment, w którym dokonuje się wpłaty do bukmachera. Kto wybierze eWinner, będzie mógł otrzymać przy przelewie numer dwa nawet 500 PLN ekstra. Wszystko to w formie specjalnego doładowania konta.

Pakiet powitalny w eWinner składa się z dwóch części. Jedną jest już opisywany zakład bez ryzyka, natomiast drugą stanowi bonus od drugiej wpłaty. Zgarnąć można do 500 PLN, czyli pół tysiąca złotych! Sama promocja jest dostępna nawet wtedy, gdy chcemy wpłacić znacznie mniej, niż jest wymagane do odebrania maksymalnej premii.

Doładowanie od eWinner to premia 50%. Oznacza to, iż gracz wpłaca na swoje konto pieniądze, a bukmacher powiększa je o 50% wartości przelewu. Wpłacone 300 zł to dodatkowe 150 zł na grę i tak dalej.

Przy dokonywaniu drugiej wpłaty już nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego „BETONLINE„. Ten jeden raz przy rejestracji jest zupełnie wystarczający do tego, by otrzymać premię powitalną w pełnej krasie.

Jak odebrać ekstra 500 PLN w eWinner?
💰💰

 1. Wejście na www.eWinner.pl
 2. Logowanie na konto
 3. Dokonanie drugiej wpłaty w wysokości min. 20 PLN
 4. Premia 50% wartości przelewu do maksymalnie 500 PLN
 5. Możliwość obstawiania za środki bonusowe
 6. Po odpowiednim obrocie – wypłata bonusu i przeznaczenie go na dowolny cel!

Gracz ma tylko jedną szansę na to, by zdobyć bonus powitalny od drugiej wpłaty. Liczy się jeden przelew, więc kwoty kilku doładowań nie sumują się ze sobą. Przykładowo: jeśli jednego dnia przelejemy 100 i 150 złotych, to otrzymamy 50 zł premii, gdyż liczy się pierwszy transfer środków.

Bonus od II wpłaty do eWinner - 50% do 500 PLN
Bonus od II wpłaty do eWinner – 50% do 500 PLN

Przy okazji bonusu powitalnego od eWinner bardzo istotną kwestią jest to, jaki jest wymagany obrót. To coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Dla każdego fana typowania warunki obrotu mają ogromne znaczenie. Jak to wygląda w przypadku promocji, w której rozdawany jest przez eWinner bonus powitalny?

Bonus50% wartości II wpłaty do eWinner ⭐️
Maksymalna wartość500 PLN 💰
Minimalna wartość 10 PLN ✅
Wymagany obrótx6 z kursem minimalnym 2.50 ⚽️

Uwaga! Trzeba mieć na uwadze to, że jeśli będziemy chcieli wypłacić bonus podczas jego obracania, zostanie on automatycznie anulowany i nie będzie można skorzystać z niego w innym czasie.

Bonus od drugiego depozytu otrzymać można tylko i wyłącznie jeden raz. Liczy się jedynie przelew numer dwa. Właśnie dlatego ważne jest to, by pomyśleć, aby wyniósł on możliwie jak najwięcej. W ten sposób najlepiej jest zapewnić sobie dodatkowe środki na typowanie w eWinner. Przy składaniu depozytu nie jest już wymagany żaden dodatkowy kod promocyjny. Wystarczy, iż przy rejestracji podamy słowo „BETONLINE„.

eWinner kod promocyjny na bonus bez depozytu w eWinner.

Bardzo wiele osób chce, by ich bukmacher oferował bonus bez depozytu. Jest to premia pozwalająca na zdobycie środków na obstawianie bez konieczności wpłacania na konto typerskie chociażby złotówki. Czy dostępny jest w eWinner bonus bez depozytu, a jeśli tak, to o jakiej wartości?

Nie brakuje stron internetowych, które błędnie (celowo lub nie) informują o tym, że eWinner oferuje premię na start bez konieczności wpłacania pieniędzy. Na ten moment żaden w eWinner kod promocyjny ani nic podobnego nie gwarantuje tego rodzaju premii na dobry początek obstawiania. Gdyby tylko w tej kwestii miało się cokolwiek zmienić, będziemy dawać znać naszym Czytelnikom na bieżąco!

Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się, gdzie może założyć konto bukmacherskie, powinien sprawdzić aktualne zestawienie premii dostępnych na polskim rynku:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

W eWinner kod promocyjny na bonus bez depozytu bez wątpienia byłby dużym hitem, ale na razie dostępny nie jest. Tymczasem znajdziemy takie strony, na których rzeczywiście tego typu premię można otrzymać. Mowa tutaj głównie o marce Fortuna, gdzie na dobry początek zgarnąć można 20 PLN bez wpłaty.

Dzięki premii za darmo można sprawdzić, co bukmacher oferuje i to bez wydawania własnych środków. Tego typu bonusy są zazwyczaj jednak o dość niskiej wartości, dlatego nie brakuje zwolenników wybierania właśnie takich różnorodnych promocji jak ta od eWinner.

Nie pozostaje nic innego, jak bacznie przyglądać się temu, jaki obecnie dostępny jest bonus powitalny w eWinner. Kod promocyjny u tego bukmachera cały czas to słowo „BETONLINE” i to się nie zmieni. Jest niewielka szansa na to, by zmienił się też w najbliższym czasie prezent na start. Powód podawany był już wcześniej w tym materiale – gracze doskonale znają aktualny w eWinner kod promocyjny, a także to, co oferuje. Opinie na temat promocji na start w tym miejscu są bardzo dobre i trudno się dziwić, iż nikt u bukmachera nie chce tego zmieniać.

Cały czas wyczekujemy tego, że pojawi się w eWinner bonus bez depozytu. Jeżeli tak się stanie, ten materiał zostanie zaktualizowany i pojawi się nowa treść, która będzie podpowiedzią, w jaki sposób można dobyć premię bez wkładu własnego. Trzeba jednak podkreślić, iż zawsze będzie do wykorzystania dokładnie ten sam eWinner kod promocyjny.

eWinner kod promocyjny na bonus powitalny opinie. Czy to dobra promocja na start?

eWinner kod promocyjny - bonus powitalny opinie graczy
eWinner kod promocyjny – bonus powitalny opinie graczy

Każda promocja bukmacherska jest tworzona dla typerów, więc ważne jest, by sprawdzać aktualne opinie na temat konkretnych bonusów. Czy przygotowana za rejestrację oferta od eWinner jest czymś, co zbiera pozytywne opinie w sieci? Każdy może się o tym przekonać, zanim zdecyduje się na skorzystanie z tej oferty.

Wydaje się, że bukmacher eWinner jest daleko w tyle za najlepszymi w branży, ale tak nie jest. Naprawdę warto tutaj założyć konto chociażby dla bonusu

Zakład bez ryzyka bardzo się przydał, bo to mój pierwszy kupon w ogóle, więc nie ustrzegłem się błędów. Na szczęście, dostałem pełny zwrot, więc jestem na czysto

Szkoda, że nie ma w eWinner bonusu bez wpłaty, ale i tak moim zdaniem jest tut całkiem nieźle. Ponad 600 zł wystarcza do tego, by sprawdzić, na co stać ofertę tego buka

Rejestracji dokonuje się w zasadzie w parę chwil, a do tego można zdobyć bonus, który nie sprawi problemu żadnemu nowicjuszowi. Dla mnie nie ma się do czego tu przyczepić

Decyzja o założeniu konta w eWinner nie musi od razu oznaczać korzystania z usług tej marki przez cały czas. Jeżeli bukmacher nie przypadnie nam do gustu, zawsze możemy zmienić na innego. Na rynku jest na tyle dużo legalnych propozycji, że trudno jest nie znaleźć czegoś w sam raz dla siebie.

Nie trzeba obawiać się o to, że ten bukmacher jest nielegalny, ponieważ działa na mocy odpowiednich licencji i tym samym korzystanie z jego usług jest w naszym kraju dozwolone. Podobnie jest z bonusem powitalnym – jego odebranie nie jest łamaniem jakichkolwiek przepisów!

Pokazane zostało już tutaj, że podanie kodu promocyjnego nie jest niczym, co mogłoby nastręczyć problemów komukolwiek. To ogromna zaleta. Co daje kod, a czego z nim nie otrzymamy?

Rejestracja z kodem promocyjnymRejestracja bez kodu
✅ Ekskluzywna promocja ❌ Standardowa oferta
✅ Zakład bez ryzyka do 110 PLN❌ Zakład bez ryzyka do 100 PLN
✅ Możliwe dodatkowe profity!❌ Brak dodatkowych profitów

Nikt na nikim nie może wymusić podania kodu promocyjnego. Każdy ma jednak tylko jedną okazję do tego, by podać przy rejestracji słowo „BETONLINE” i ważne jest to, aby o tym pamiętać.

Jeżeli należymy do osób, które są bardzo wymagające, eWinner kod promocyjny to dopiero początek tego, na co możemy tutaj liczyć. Warto zatrzymać się chociażby przy Loży VIP, która jest miejscem dla najbardziej wybrednych i tych, co chcą być traktowani lepiej od innych.

Bukmacher eWinner kod VIP – Loża dla najlepszych

Osoby, które aktywnie działają u bukmachera eWinner, mogą otrzymać dostęp do tak zwanej Loży VIP. Jest to miejsce, dzięki któremu otrzymać można wiele profitów za swoją typerską działalność.

Nie ma skutecznej recepty na to, by zostać VIP-em u bukmachera eWinner. Przede wszystkim należy obstawiać i czekać na zaproszenie – niektórzy otrzymują je szybciej, a inni później. Nie ma na to reguły.

Klienci VIP przede wszystkim otrzymują dedykowane bonusy. Przygotowany przez eWinner kod promocyjny „BETONLINE” to przedsmak tego, czym są oferty specjalne. Mówimy o bonusach, których na próżno jest szukać na zwykłej stronie internetowej bukmachera. Osoby z Loży VIP zawsze mają premie do odebrania i to bez względu na to, czy w sporcie dzieje się dużo, czy akurat trwa przerwa od większości istotnych rozgrywek.

⭐️ Jak zostać klientem VIP w eWinner? ⭐️

 1. Założenie darmowego konta z kodem „BETONLINE” na stronie www.eWinner.pl
 2. Aktywne obstawianie
 3. Odebranie specjalnego zaproszenia
 4. Możliwość korzystania z atutów bycia członkiem Loży VIP

Typerski VIP dostaje nie tylko wspomniane już specjalne promocje, ale oprócz tego może otrzymywać bilety na wydarzenia kulturalne oraz sportowe w Polsce i za granicą, a nawet dostawać zaproszenia na weekendy w SPA.

Klub eWinner – nagrody za obstawianie. Dla każdego!

Klub eWinner - nagrody za obstawianie. Dla każdego!
Klub eWinner – nagrody za obstawianie. Dla każdego!

Rejestracja na stronie bukmachera eWinner to nie tylko możliwość zdobycia specjalnego bonusu na dobry początek. To również dostęp do Klubu eWinner, gdzie za aktywność otrzymuje się punkty, które można wymieniać na rozmaite nagrody.

Każda osoba, która jest zarejestrowana w eWinner może zostać członkiem klubu lojalnościowego. Zapisanie się do niego to kwestia kilku chwil. Co więcej, na start otrzymuje się 1500 punktów, co oznacza zgarnięcie 5 PLN jako freebet za darmo! Nie jest tutaj wymagany żaden dodatkowy eWinner kod promocyjny.

Każde 1 PLN wydane u bukmachera to 1 pkt w Klubie eWinner. Dodatkowo można otrzymać specjalny mnożnik przy większych kuponach. Im dłuższa taśma, tym lepiej:

Liczba zdarzeń na kuponieMnożnik punktów
3+5%
4+10%
5+15%
6+20%
7+30%
8+40%
9+50%
10+60%
11+70%
12+80%
13+90%
14+100%

Nagrody w Klubie eWinner cały czas są dodawane. Do zdobycia są chociażby sportowe koszulki czy ekskluzywne wyjazdy. Wśród upominków znaleźć można chociażby przelot helikopterem i oglądanie meczu razem z Marcinem Gortatem!

Bardzo ważne jest to, że punkty otrzymuje się bez względu na to czy postawimy kupon jest trafiony, czy też nie. Liczy się więc przede wszystkim aktywność, a nie to, czy ostatecznie zakończyła się ona dla nas sukcesem. Liczą się przecież zawsze głównie dobre chęci, a nie tylko efektywność działań.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 221

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: eWinner kod promocyjny – Bonus powitalny 610 PLN – jak odebrać?

spot_img