eWinner opinie 2023 – recenzja, oceny graczy

eWinner opinie 2023 – recenzja, oceny graczy. Być może bukmacher eWinner nie jest liderem na polskim rynku, jednak to duży gracz, z którym należy się liczyć. Serwis zadebiutował ze swoją ofertą online w 2019 roku i od tamtego momentu dał się poznać jako solidny i wiarygodny operator. Jakie bonusy powitalne czekają na nowych graczy w eWinner? Jak prezentuje się oferta zakładów bukmachera? Jakie są eWinner opinie typerów? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

eWinner opinie 2023 - recenzja, oceny graczy
eWinner opinie 2023 – recenzja, oceny graczy

eWinner opinie 2023 – informacje o bukmacherze

Niewiele czasu potrzebowali włodarze bukmachera eWinner, żeby z jak najlepszej strony zaprezentować się polskim graczom. Rzecz jasna te kilka lat obecności na rynku to zdecydowanie zbyt mało czasu, aby zdystansować gigantów takich jak STS oraz Fortuna, ale i tak na wielu polach eWinner może pochwalić się doskonałymi wynikami. 

Zanim rozbierzemy poszczególne sekcje, bonusy i zakłady bukmacherskie eWinner na czynniki pierwsze i sprawdzimy eWinner opinie odpowiadamy na kluczowe pytanie z perspektywy graczy. Tak, serwis eWinner to legalny bukmacher. Licencja firmy ma numer 6831.29.2017 i obowiązuje do 2024 roku, a zatem grając w eWinner typerzy w żaden sposób nie naruszają polskiego prawa.  

eWinner kod promocyjny - 110 PLN bez ryzyka!
eWinner kod promocyjny – 110 PLN bez ryzyka!
Zakłady bukmacherskie eWinner – informacje
Pełna nazwa spółkieWinner Sp. z o.o.
Adres polskiej siedzibyul. Legionów 126-128,81-472 Gdynia
Adres WWWEWINNER.PL
Numer licencjiPS4.6831.29.2017
Ważność licencji2024 r. 
NIP5862321957
KRS0000692778
Kapitał zakładowy31.500.000,00 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE (+10 PLN)
Zakład bez ryzykaTak (110 PLN)
Bonus od depozytuTak (500 PLN)
Freebet bez depozytuNie
Aplikacja mobilna eWinnerTak (Android oraz iOS)
Czat na żywoTak (codziennie w godz. 8-23)
Adres emailpomoc@ewinner.pl 

eWinner opinie – jak założyć konto w eWinner? Rejestracja krok po kroku

Najmniejszych problemów nie sprawi Wam rejestracja w eWinner zakłady bukmacherskie. Serwis daje możliwość błyskawicznej rejestracji konta tymczasowego, w trakcie której nie wymaga dowodu osobistego. Jak założyć konto gracza w eWinner? To bardzo proste. 

Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera www.eWinner.pl lub kliknąć jeden z banerów eWinner widocznych w naszym serwisie. Następnie należy kliknąć żółty button ZAREJESTRUJ SIĘ, co przeniesie gracza do formularza. Tam bukmacher poprosi o podanie kilku danych osobowych, a 5 minut później konto gracza będzie aktywne i będzie on mógł typować dowolne zakłady z oferty bukmachera. 

Jakich danych wymaga eWinner podczas rejestracji konta? Są to m.in.:

 • Nazwa użytkownika
 • Hasło do konta w eWinner
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer telefonu
 • Adres email
 • Kraj pochodzenia 
 • Numer PESEL

To także moment na wykorzystanie kodu promocyjnego eWinner. Jest to hasło BETONLINE, a wpisując je w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, gracz otrzyma wyższy bonus powitalny. 

“Założyłem konto tymczasowe w 3 minuty w aplikacji mobilnej. Zero problemów.”

Rejestracja eWinner – weryfikacja danych osobowych

eWinner jak założyć konto u bukmachera?
eWinner jak założyć konto u bukmachera?

Opisane powyżej konto tymczasowe jest ważne przez 28 dni. W tym czasie gracz otrzyma bonusy powitalne, może także wpłacić depozyt i obstawiać dowolne kupony. Nie ma jednak możliwości wypłacenia wygranych środków na konto w banku. 

Aby było to możliwe należy dokonać weryfikacji danych osobowych i potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu konieczne będzie przesłanie danych z dowodu osobistego i numeru konta bankowego, a także wysłanie skanów lub zdjęć obu stron dowodu osobistego. 

Chwilę później pracownicy bukmachera potwierdzą weryfikację, a gracz będzie miał pełen dostęp do wszystkich produktów i zakładów eWinner. 

eWinner opinie – premie dla nowych graczy

Tuż po rejestracji konta w eWinner zakłady bukmacherskie na każdego gracza czekają dwa bonusy powitalne. Pula darmowych środków na start może być jeszcze wyższa, jeśli gracz wykorzysta w eWinner kod promocyjny BETONLINE i wpisze go podczas rejestracji (dodatkowy bonus 10 PLN). 

Jakie bonusy powitalne przygotował dla graczy bukmacher eWinner? Są to:

 • Zakład bez ryzyka 110 PLN (+10 PLN za kod bonusowy BETONLINE)
 • Bonus 50% od 2. depozytu 500 PLN

Łączna pula darmowych środków bonusowych dostępnych dla nowych graczy z kodem BETONLINE to zatem 610 PLN. Jaki regulamin posiadają poszczególne bonusy powitalne od bukmachera eWinner? Szczegóły dotyczące obu promocji na start wyjaśniamy w artykule o kodzie promocyjnym eWinner. 

eWinner opinie – oferta promocyjna na start

Nie bylibyśmy sobą, a nasza recenzja eWinner nie byłaby kompletna, gdybyśmy w trakcie jej pisania nie zerknęli na forum bukmacherskie i nie sprawdzili, co na temat bonusów powitalnych sądzą sami gracze. Jakie są eWinner opinie o promocjach na start? Przekonajmy się. 

“Cashback bonus dosyć skromny, ale za to nie trzeba nim obracać. Kilku moich kumpli założyło konto tylko po to, a po wypłaceniu bonusu nie grają dalej.”

“Fajny pomysł z bonusem od drugiego depozytu i dość łatwe warunki, ale zabrakło mi jakiegoś małego freebetu (np. w apce mobilnej).”

“Skoro już dali dodatkowy bonus za kod rejestracyjny, to mogli dać osobną promocję zamiast zwiększać kwotę cashbacku, która i tak jest ciągle dość mizerna.”

eWinner opinie – oferta zakładów bukmacherskich

eWinner zakłady bukmacherskie na sport. Co sądzą graczy?
eWinner zakłady bukmacherskie na sport. Co sądzą graczy?

Nawet najlepsze bonusy i promocje na niewiele się zdadzą, jeśli bukmacher będzie proponował kiepskie zakłady i niskie kursy. Jak na tym polu wypada firma eWinner? Czy zakłady bukmacherskie od tego operatora zasługują na pozytywne eWinner opinie? ‘

Według nas tak! Jest bardzo dobrze (może nie idealnie) i jeśli tylko włodarze firmy nie zboczą z obranego kursu to za jakiś czas na dobre zadomowią się w czubie każdego rankingu legalnych bukmacherów

W eWinner typować można nieco ponad 30 konkurencji stricte sportowych + rozgrywki e-sportowe + sporty wirtualne + gry karciane. Wybór jest zatem naprawdę spory i nikt nie opuści strony bukmachera z pustymi rękami. Na plus należy także zapisać to, że eWinner oddaje w ręce typerów sporo funkcji przydatnych w kontekście skutecznej gry przed długie miesiące. 

Klienci eWinner mogą m.in. zamknąć kupon przed czasem i odsprzedać część wygranej dzięki opcji Cash Out, a na maksymalne eWinner opinie zasługuje funkcja Custom Bet. Co to takiego? Każdy klient bukmachera może podać swoją propozycję zakładu, a jeśli analitycy firmy uznają ją za atrakcyjną, to wystawią na nią kursy i włączą zakład do ogólnodostępnej oferty. 

“Najlepsze zakłady na kosza i żużel w Polsce. Bardzo dobre na piłkę i skoki, nieco słabiej przy sportach walki. Generalnie wysoka nota.”

“Szybko rozliczają kupony, dla mnie to ważne, bo zawsze krucho z kasą więc dobrze, żeby była płynność.”

eWinner opinie – zakłady na piłkę nożną w eWinner

Jeśli Waszą specjalnością jest typowanie meczów piłkarskich, to oferta bukmachera eWinner powinna przypaść do gustu nawet największym maruderom. Przede wszystkim analitycy serwisu pokrywają bardzo dużo lig, a odnalezienie kursów na niższe klasy rozgrywkowe w Polsce, Anglii lub Niemczech nie stanowi żadnego problemu. 

Mocną stroną eWinner są także zakłady sezonowe. Mając konto w tym serwisie można wytypować mistrza, spadkowiczów oraz króla strzelców rozmaitych lig i turniejów, a to zawsze dobra okazja na stworzenie wartościowego kuponu. 

Jak przez analityków bukmachera eWinner opakowane zostały topowe ligi piłkarskie? Na najlepsze mecze oddsmakerzy wystawiają ok. 250 opcji kursowych, co nie jest wynikiem kiepskim, ale i do rekordu daleko (w najlepszych firmach tych kursów jest niekiedy ponad 800!!!). 

Przeciętnie na tle legalnych konkurentów prezentuje się także marża eWinner. Tak bowiem należy określić prowizję bukmachera na poziomie nieco ponad 5%, podczas gdy rekordziści na tym polu naliczają marżę w okolicach 3%. 

“Wszystko na swoim miejscu, dużo opcji zakładów i niezłe kursy. Nie widzę dużej różnicy na minus pomiędzy ewinnerem i liderami rankingów.”

“Bardzo dużo lig niszowych i sporo zakładów sezonowych, czyli długoterminowych.”

eWinner opinie – oferta zakładów na żywo

Zakłady na żywo w eWinner. Opinie klientów
Zakłady na żywo w eWinner. Opinie klientów

eWinner opinie o ofercie i produktach dostępnych w sekcji na żywo w dużej mierze zależą od tego, na czym tak naprawdę zależy graczowi. Bardzo zadowoleni powinni być typerzy, dla których najważniejszym elementem jest szeroki wachlarz zakładów i dostęp do statystyk meczowych. 

Analitycy bukmachera pokrywają sporo dyscyplin (m.in. skoki narciarskie, siatkówkę i ping pong), a każde zdarzenie opakowane jest w mnóstwo szczegółowych statystyk przydatnych w kontekście skonstruowania zwycięskiego kuponu. Również Match Tracker prezentuje się bardzo czytelnie i wiernie oddaje przebieg boiskowych wydarzeń. 

Zawód spotka z kolei graczy, którzy poza wytypowaniem wyniku jakiegoś meczu mieliby ochotę przy okazji obejrzeć to spotkanie w darmowym livestreamie. eWinner nie pokazuje żadnych transmisji, a wyjątek stanowią relacje z piłkarskich meczów 2. ligi w Polsce, której bukmacher jest sponsorem tytularnym. 

“Jak w dzisiejszych czasach buk może nie ogarniać transmisji, żart jakiś? Nie założę tam konta, dopóki nie uruchomią relacji z meczów nie ma bata!”

eWinner opinie 2023 – zakłady na E-sport

Bukmacher wystawia rzecz jasna swoje kursy na najważniejsze turnieje e-sportowe, natomiast bylibyśmy nieuczciwi pisząc, że eWinner opinie w tej materii są pozytywne. 

Po pierwsze zakłady na E-sporty nie doczekały się na stronie bukmachera osobnej sekcji, lecz są wymieszane z klasycznymi konkurencjami i za to należy się spory minus. Po drugie e-sportowa oferta eWinner prezentuje się na tle legalnych konkurentów dość skromnie. 

W trakcie naszych testów analitycy bukmachera wystawiali e-sportowe kursy tylko na dwie gry (CS:GO oraz LoL), a taka strategia nie zapewni lepszych opinii. Nasze przypuszczenia potwierdzają komentarze typerów na forum. 

“Esporty w Ewinner to porażka. Nawet pomimo tego, że można typować bez podatku, to co z tego, skoro nie ma co obstawiać.”

eWinner opinie – zakłady na sporty wirtualne

Oferta bukmachera eWinner znacznie bardziej zadowoli ekspertów od sportów wirtualnych, bo wiemy, że i takich wśród Was nie brakuje. W oddzielnej sekcji do dyspozycji graczy jest kilka gier, a każdy mecz lub wyścig pokazywany jest rzecz jasna w livestreamie. 

Jakie sporty wirtualne można obstawiać w eWinner? Są to:

 • Wirtualna Liga Polska
 • Bundesliga
 • Mistrzostwa Europy 
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Psy 
 • Konie

Szczególnie mecze Bundesligi obstawia się z wielką przyjemnością, gdyż zamiast tradycyjnej transmisji wirtualnej można oglądać skróty i gole z poprzednich sezonów ligi niemieckiej. Opinie o eWinner wędrują o kolejny punkt w górę za możliwość typowania sportów wirtualnych bez podatku. 

eWinner opinie – zakłady na gry karciane

eWinner opinie - zakłady na gry karciane
eWinner opinie – zakłady na gry karciane

Nowością w ofercie zakładów bukmachera eWinner są kursy na gry karciane. W ten sposób serwis dołączył do coraz szerszego grona operatorów oferujących swoim klientom tego typu rozrywkę. W eWinner obstawiać można Black Jacka, Poker oraz Wojnę. 

eWinner opinie graczy – gratisy okolicznościowe

Solidne eWinner opinie wśród typerów są także efektem dość atrakcyjnej z punktu widzenia graczy polityki dotyczącej darmowych bonusów. Dwie promocje dla nowych klientów już znacie, jednak także stali gracze mogą liczyć na kilka promocji. Specjalnością bukmachera eWinner są bonusy gwarantujące grę bez podatku. 

 • Bonus NBA bez podatku
 • Bonus E-sport bez podatku
 • Bonus Virtuale bez podatku
 • Wysokie kursy
 • Program lojalnościowy

To jedynie stałe bonusy eWinner, a w trakcie popularnych meczów i imprez sportowych bukmacher regularnie organizuje promocje okolicznościowe i konkursy typerów dedykowane pod konkretne wydarzenia. 

“Tak po prawdzie to mam u nich konto tylko pod typowanie NBA, a zatem wysoko oceniam bonus gwarantujący grę bez podatku. Fajna rzecz.”

“W trakcie mistrzostw w Katarze był darmowy konkurs i trzeba było typować dokładne wyniki meczów. Dwa razy mi się udało i wpadło kilka groszy.”

eWinner opinie – aplikacja mobilna na telefon

Rozczarowanie nie spotka graczy, którzy większość swoich kuponów obstawiają na ekranie smartfona (a jest Was naprawdę sporo). Bukmacher oddaje w ręce typerów oprogramowanie na smartfony i tablety, a aplikacja mobilna eWinner zbiera całkiem pochlebne opinie w branży.

Apka eWinner działa na każdym rodzaju urządzeń mobilnych (iOS oraz Android), jest oczywiście w 100% darmowa i w pełni bezpieczna. Przy jej użyciu założycie konto, wpłacicie depozyt i zgarniecie bonusy, a następnie błyskawicznie obstawicie dowolne kupony z oferty zakładów bukmachera.  

“Gram głównie na telefonie i aplikacja daje radę nie ma co gadać, ale mógłby być jakiś dodatkowy bonus jak w Superbet bodajże. Sama apka bardzo spoko.”

eWinner opinie – metody płatności bukmachera

eWinner - czy warto obstawiać u tego bukmachera?
eWinner – czy warto obstawiać u tego bukmachera?

Na jakie eWinner opinie wśród graczy zasłużyły sobie metody płatności respektowane przez tego legalnego bukmachera? Wszystkie operacje są w 100% darmowe i pozbawione prowizji, a szybkość przelewu uzależniona jest od wybranej opcji. 

Depozyty w eWinner rozpoczynają się od kwoty 1 PLN, a do dyspozycji graczy są m.in. Przelewy24, BLIK oraz karty płatnicze. Z kolei najniższy przelew wygranych w eWinner środków na konto w banku musi wynosić co najmniej 20 PLN, a jedyna respektowana metoda to Przelewy24. Bukmacher realizuje wypłaty 7 dni w tygodniu, a jeśli gracz posiada rachunek w jednym z popularnych banków, to środki zostaną zaksięgowane na koncie w ciągu kilkunastu minut. 

“Nie spodziewałem się tak szybkiej wypłaty. Środki pojawiły się w banku po 10 minutach, oczywiście za darmo bez żadnej prowizji.”

eWinner opinie 2023 – podsumowanie i ocena końcowa

Właściciele bukmachera eWinner umiejętnie wykorzystali kilka lat obecności na polskim rynku. Być może serwis nie jest na ten moment najlepszym legalnym operatorem w Polsce, jednak mocno depcze po piętach liderom rankingu bukmacherów i kto wie, czy za rok lub dwa nie będzie bił się o czołowe lokaty. 

Które produkty z oferty bukmachera eWinner zapamiętamy najlepiej? Z pewnością na plus należy zapisać dość solidny bonus powitalny z cashbackiem bez obrotu. Większość typerów zadowoli także szeroki wachlarz zakładów i promocje gwarantujące grę bez podatku. W trakcie naszych testów znakomicie spisywała się aplikacja mobilna eWinner, a furorę robi opcja Custom Bet pozwalająca zaproponować swój zakład.

Minusy? Na szczęście nie było ich zbyt wiele, jednak doszukaliśmy się także kilku mankamentów, przez które eWinner opinie pikują w dół. Największe wady bukmachera to według nas brak transmisji w livestreamach oraz bardzo przeciętna oferta zakładów e-sportowych. Specjalny eWinner kod promocyjny także mógłby dawać nieco więcej korzyści.

“Założyłem tam konto dość późno, bo dopiero podczas Euro 2021, ale bardzo pozytywne zaskoczenie. Dobre promki, szybkie wypłaty i bardzo solidna aplikacja. Nie spodziewałem się tak dobrego poziomu.”

“Wszystko byłoby ok, gdyby nie te nieszczęsne transmisje w livestreamach, a właściwie ich brak. Poza tym ok bukmacher, ale jak gracie na żywo, to STS i Fortuna są lepsze.”

“Custom Bet to mega kozak! Raz nawet dodali mój zakład do oferty.”

Bukmacher eWinner opinie – FAQ


Czy eWinner to legalny bukmacher?

Tak, firma posiada licencję od Ministerstwa Finansów z 2018 roku. Pozwolenie eWinner ma nr PS4.6831.29.2017 i jest ważne do 2024 roku. 

Jaki jest kod promocyjny eWinner i co gwarantuje?

Aktualny kod bonusowy to hasło BETONLINE, a gracze, którzy założą konto z kodem otrzymają bonus powitalny wyższy o 10 PLN. 

Czy eWinner to bukmacher bez depozytu?

Nie, na ten moment pakiet powitalny nie zawiera bonusu bez konieczności wpłaty. 

Jakie są opinie o eWinner?

Pomimo dość krótkiej obecności na polskim rynku firma zbiera pochlebne komentarze wśród graczy. Wszystkie wady i zalety bukmachera eWinner opisujemy w powyższej recenzji. 

5 / 5. Ocen: 55

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: eWinner opinie 2023 – recenzja, oceny graczy

spot_img