eWinner zwiększa wygrane za typowanie tenisa o 20%

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na ekstra bonusy za typowanie meczy. A wygrana każdego z użytkowników może wzrosnąć nawet o 20%!

eWinner zwiększa wygrane za typowanie tenisa o 20%
Bonusy dla typerów tenisa. Większe wygrane w eWinner

Bonusy dla typerów tenisa. Większe wygrane w eWinner

A śmiało trzeba powiedzieć, że jest obecnie co typować z tenisa. Bowiem coraz więcej turniejów jest rozgrywany. A do tego przed nami arcyciekawe potyczki w ramach Australian Open, gdzie to przede wszystkim Iga Świątek spisuje się rewelacyjnie.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „Australian Boster”, która jest aktywna do 30 stycznia. Lecz trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Obstawiaj i wygrywaj więcej w eWinner:

W promocji „Australian Boster” kwalifikują się jedynie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. A dodatkowo kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

  • jedynie zdarzenia z tenisa, a mogę one pochodzić z dowolnego turnieju
  • kurs typu nie mniejszy niż 1.30
bukmacherzy bez depozytu 2022
Polski bukmacher STS – nowy bonus bez depozytu

Należy wiedzieć, że bonus zostanie przyzna na konto gracza automatycznie, ale jego wysokość jest uzależniona od ilości typów na kuponie:

  • Za 3 zdarzenia otrzymasz +14% DO WYGRANEJ
  • Za 4 zdarzenia otrzymasz +17% DO WYGRANEJ
  • Za 5 lub więcej zdarzeń otrzymasz aż +20% DO WYGRANEJ

Warto jest mieć na uwadze, że każdy z użytkowników w ramach promocji „Australian Boster”, może zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu nowemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na ekstra bonusy.

Już na sam start pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem do 110 PLN, zaś po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma jej premię do 500 PLN.

Lecz powyższy pakiet powitalny będzie aktywny użytkownikom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: eWinner zwiększa wygrane za typowanie tenisa o 20%

spot_img