Extra bonus dla graczy od Betclic. Bonus za obstawienie meczy.

Obstawiają mecze u bukmachera Betclic? Jak tak, to nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z oferty bukmachera, który w ramach oferty „Multi+” zwiększ wygrane graczom. Najwyższy bonus, jaki może trafić na konto gracza to 50%.

Extra bonus dla graczy od Betclic. Bonus za obstawienie meczy.
Bonus dla typerów

Bonus dla typerów

Nie da się ukryć, że Koron wirus dał się również mocno we znaki sportowcom, ponieważ zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona.

Jednak to wszystko sprawiło, że bardzo popularne stało się w ostatnim czasie obstawienie Esportu. Wynika to z tego, że mecze w tej dyscyplinie trwają bez żadnej przerwy.

Natomiast warto jest nadmienić o ciekawej promocji bukmachera Betclic Polska. W ramach akcji „Multi+” typerzy mogą liczyć na większa wygraną nawet o 50%.

Bonus na kupony AKO.

W ramach tej oferty bukmacher Betclic dopuszcza kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to musi znajdować się minimum pięć zdarzeń.

Gracz na kuponie może dodać dowolne zdarzenia, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Tym bardziej, że typy mogą mogą być z zmagań „na żywo”, bądź przedmeczowe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Również gracz sam wybiera wysokość stawki, za jaką zostanie zagrany zakład. Trzeba mieć natomiast na uwadze, że z oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jaki bonus trafi na Twoje konto? Wszystko uzależnione jest od Ciebie. Bowiem wysokość bonusu wynika wyłącznie od ilosci typów, jakie znajdą się na zakładzie:

Extra bonus dla graczy od Betclic. Bonus za obstawienie meczy.

Zakład bez ryzyka do 550 PLN w Betclic

Legalny bukmacher Betclic oferuje na start nowym typerom darmowy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD550 podczas rejestracji, a w zamian bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to w zamian bukmacher przyzna mu zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Extra bonus dla graczy od Betclic. Bonus za obstawienie meczy.

spot_img