Extra bonus od bukmachera STS na Gran Derbi: Barcelona – Real Madryt

Już w najbliższa sobotę 24 października czeka nas El Classico. Na Camp Nou miejscowa Barcelona podejmie Real Madryt. Na tą okazję bukmacher STS przygotował graczom specjalną promocję, w której to typerzy mogą otrzymać nawet 100 PLN.

Extra bonus od bukmachera STS na Gran Derbi: Barcelona - Real Madryt
El Clascio 2020:: Pewne 100 PLN dla graczy

El Clasico 2022:: Pewne 100 PLN dla graczy

Nie da się ukryć, że spotkanie pomiędzy Barceloną z Realem elektryzuje kibicom na całym Świecie. Chociaż trzeba przyznać, ze obecnie oba te zespoły nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji i mają swoje problemy.

Pomimo to bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim typerom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu”. Chcąc z niego skorzystać wystarczy jedynie wejść na stronie www.STS.pl i się do niej zapisać. Wspominana akcja trwa do 24 października do godziny 16:00.

Gran Derbi 2022: Bonus dla graczy

Warunki promocji „Bonus od depozytu” są bardzo proste i czytelne dla każdego typera. Wystarczy dokonać depozytu w wysokości 50 PLN.

Następnie gracz musi zawrzeć zakład AKO, którego stawka minimalna nie będzie mniejsza niż 50 PLN i na tym zakładzie będzie znajdował się dowolny zakład z oferty przedmeczowej na pojedynek Barcelona – Real Madryt.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 100 PLN.

Bonus powitalny:

Bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to typerzy mogą otrzymać nawet 1229 PLN. Nowe promocje na mecz Real – Barcelona bonusy dla nowych graczy.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE. Wówczas typer będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Extra bonus od bukmachera STS na Gran Derbi: Barcelona – Real Madryt

spot_img