FAME MMA 5. Bilety, kursy bukmacherskie, transmisja

FAME MMA 5 już 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Gdzie bilety na to wydarzenie są sprzedawane i ile kosztują wejściówki? Sprawdzamy to oraz nieco więcej!

FAME MMA 5. Bilety, kursy bukmacherskie, transmisja
FAME MMA 5. Bilety, kursy bukmacherskie, transmisja

FAME MMA 5 bilety na galę. Ile kosztują, gdzie kupić?

Już na kilka tygodni przed wydarzeniem bilety FAME MMA 5 cieszą się ogromnym zainteresowaniem i na pewno będzie tak aż do samej gali. Wiele osób szuka informacji o tym, ile kosztuje bilet na FAME MMA 5 oraz jaką kwotę trzeba zapłacić, by to wydarzenie obejrzeć w miarę komfortowych warunkach.

Na stronie organizatora przeczytać możemy, że najtańsza wejściówka to koszt 70 złotych. Rzeczywiście tak jest, a więc nie ma tutaj mowy o wyjątkowo wysokich kwotach, by w ogóle wejść na imprezę. Niestety, nieco gorzej robi się w sytuacji, gdy event chce się oglądać w możliwie najlepszych warunkach.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gala FAME MMA 5 – transmisja na żywo czy oglądanie live w Ergo Arenie?

Jak to zwykle bywa, FAME MMA 5 bilety to również ceny uzależnione od tego, gdzie kibic chciałby usiąść. W przypadku opisywanej gali mowa także o wyjątkowych atrakcjach dla tak zwanych VIP-ów, czyli osób, które zdecydują się na kupienie najdroższych pakietów.

Cena złotego biletu VIP to 800 złotych. Nie tylko pozwala on na obejrzenie gali prawie przy samej klatce to jeszcze pozwala na skorzystanie z:

  • Pierwszeństwa wejścia na halę (Early Entrance)
  • bezpłatnego wstępu na Meet & Greet i media trening,
  • bezpłatnego wstępu na ceremonię ważenia,
  • korzystania z cateringu w trakcie gali,
  • poznanie gwiazd social mediów we wspólnej strefie VIP,
  • wstępu za darmo na FAME MMA After Party.

Na szczęście, oglądanie na żywo w hali to nie jedyna opcja. W sieci dostępna będzie też FAME MMA 5 transmisja online. Dostęp PPV to koszt niecałych 20 złotych – jak na wydarzenie tego typu nie jest to wcale wysoka kwota.

Bilety na FAME MMA 5 cały czas dostępne są w sprzedaży. Wejściówkę da się kupić przez internet – bez wychodzenia z domu i podawania wielu danych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: FAME MMA 5. Bilety, kursy bukmacherskie, transmisja

spot_img