Darmowe bonusy na start dla nowych graczy

Legalny polski bukmacher Fortuna zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy, dla których oferuje najnowszy pakiet powitalny. Po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE bukmacher dokona aktywacji busu na start, w skład którego wchodzą freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Darmowe bonusy na start dla nowych graczy
Darmowy bonus powitalny dla graczy od Fortuny

Darmowy bonus powitalny dla graczy

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał jeszcze konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, że proces rejestracji graczowi nie zajmie zbyt wiele czasu.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie w eFortuna kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. Później już nie będzie możliwości wpisania tego kodu.

Już na start gracz otrzyma darmowy bonus w wysokosci 20 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na kolejne bonusy.

Już po zaksięgowaniu depozytu bukmacher Fortuna przyzna darmowe środki równowartości wpłaty, czyli gracz dokonał wpłaty np. za 400 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na jego koncie w formie środków bonusowych.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Gracz może maksymalnie może otrzymać 1000 PLN w formie środków bonusowych.

Cashback do 115 PLN u bukmachera

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki.

Łącznie można otrzymać nawet 115 PLN zwrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Darmowe bonusy na start dla nowych graczy

spot_img