Fortuna Happy Hours, czyli sposób na zarobienie 14% więcej!

Kiedy bukmacher Fortuna organizuje popularne Happy Hours i w jakich godzinach są one dostępne? Dzięki szczęśliwym godzinom możliwe jest obstawianie bez podatku, co przekłada się na wygrane powiększone o 14%!

Fortuna Happy Hours, czyli sposób na zarobienie 14% więcej!
Fortuna Happy Hours, czyli sposób na zarobienie 14% więcej!

Fortuna powiększone wygrane na kuponach

Fortuna bukmacher to zawsze pełnia atrakcji dla mniej lub bardziej aktywnych typerów. Prawie każda promocja skierowana jest do fanów obstawiania piłki nożnej, głównie Ekstraklasy, ale są też i takie, które powinny ucieszyć fanów wszystkich dyscyplin bez wyjątku. Z całą pewnością do tych ostatnich należy oferta Happy Hours Fortuna – niegdyś dostępna tylko w wyznaczonych godzinach i konkretnych dniach tygodnia.

Dzięki Fortuna Happy Hours każdy może powiększyć swoje wygrane o 14% i nie musi być przy tym bukmacherskim VIP-em czy obstawiać za duże pieniądze! Jak dokładnie działa ta oferta, co można dzięki niej zdobyć? Nie ma w tym nic skomplikowanego, dzięki czemu poradzą sobie nawet początkujący!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wygrana powiększona o 14% to tak zwane obstawianie bez podatku. Bukmacher powiększa zyski gracza, dzięki czemu ten nie odczuwa grania na legalnej stronie, ponieważ wygrana nie jest pomniejszona o opłatę od postawionej stawki. Przykładowo: stawiając 100 złotych, normalnie gra się de facto za 88 zł.

Bonus Fortuna dostępny jest w godzinach 17-18? Już nie, chociaż jeszcze na bardzo wielu stronach znaleźć można właśnie taką informację. Na szczęście, nie trzeba już sprawdzać informacji, w jakich godzinach Fortuna Happy Hours, ponieważ jest to promocja dostępna cały czas. I bardzo ważne – nie trzeba się już do niej w żaden sposób zapisywać, dodawać specjalnych kursów do kuponu itp.!

Fortuna bonus AKO - im więcej meczów, tym wyższa premia
Fortuna bonus AKO – im więcej meczów, tym wyższa premia

Promocja u bukmachera. Happy Hours z bonusem – jak to działa?

Gracz w trakcie promocji do wykorzystania ma nie tylko jeden bonus – wszystko zależy od niego samego! Kwota premii może być różna i wypłacana jest zawsze w przypadku wygranych kuponów spełniających podane wyżej warunki (AKO lub MAXIKOMBI – gracz sam wybiera!).

Niektórzy gracze mogą czuć się pogubieni w tym, co i jak jest dostępne. Oto krótka informacja dla tych, którzy lubią mieć wszystko w przejrzystej formie i najlepiej w jednym miejscu:

  • Fortuna Happy Hours – 14% wygranych więcej, czyli granie bez podatku
  • AKO Bonusy – 50% do wygranych ekstra – im więcej meczów jest na kuponie, tym pokaźniejsze doładowanie można otrzymać!
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jeżeli chcemy skorzystać z oferty specjalnej Fortuna Happy Hours, nie pozostaje nam nic innego jak dodanie co najmniej 3 meczów do kuponu. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30. W przypadku spełnienia podanych warunków, bukmacher sam dołącza do zakładu odpowiedni bonus. Co bardzo ważne, grając więcej meczów, premia dostosowywana jest w taki sposób, by dała jak najwięcej zarobić.

Nie ma żadnego limitu, jeśli chodzi o granie bez podatku w Fortunie. Na stronie tego bukmachera można stawiać dowolną liczbę zakładów z wygranymi powiększonymi o 14%. Najważniejsze jest przy tym to, że wszystko odbywa się w stu procentach legalnie – nie musimy obawiać się, iż złamiemy prawo i zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

Fortuna Happy Hours. Oferta 24/7, więc skąd ta nazwa?

Kupon Happy Hours w Fortunie
Kupon Happy Hours w Fortunie

Wielu typerów czuje się pogubionych tym, że bukmacher przygotował promocję Happy Hours Fortuna, natomiast oferuje ją przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Jest to na swój sposób mylące, ale należy pamiętać, że nie jest to żaden błąd. Nazwa to pokłosie promocji opartej na tych samych zasadach, ale organizowanej wcześniej. Jeszcze nie tak dawno w Fortunie można było grać bez podatku tylko w wyznaczonych godzinach, a obecnie nie ma już takiego wymogu.

Promocja Fortuna obstawianie bez podatku, a Happy Hours to dokładnie to samo. Te nazwy często podawane są na przemian, jako synonimy. W tym przypadku to nie ma większego znaczenia – liczy się to, że da się wygrać o 14% więcej. Wszystko to na stronie www.eFortuna.pl lub w aplikacji mobilnej, którą pobrać można całkowicie za darmo na Androida oraz system iOS.

Bonus AKO. „Taśmy” po prostu się tu opłacają!

Nie wszyscy typerzy są zwolennikami obstawiania długich kuponów, ale jakby na to nie patrzeć na stronie www.eFortuna.pl jest to mocniej opłacalne, niż w wielu innych przypadkach. Wszystko za sprawą oferty Bonus AKO. Każdy może z niej skorzystać, a pozwala ona na zdobycie nawet 50% premii ekstra!

Zasada jest prosta: im więcej gracz doda zakładów do swojej „taśmy”, tym lepiej dla niego. Doładowanie wygranych, podobnie jak w przypadku oferty Happy Hours, przyznawane jest automatycznie i zawsze wybierane w taki sposób, by było dla gracza najkorzystniejsze.

Co trzeba wiedzieć? Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 2 złote, natomiast musi znaleźć się w nim minimum 5 pewniaków o kursie przynajmniej 1.15/każdy.

Gracz może stawiać dowolną liczbę zakładów AKO z premią specjalną. Nie ma tutaj żadnego znaczenia, jakie rozgrywki obstawia, czy gra na średnie czy wysokie stawki itp. Jak sama nazwa na to wskazuje, bonus AKO nie jest dostępny w kuponach SOLO. Warto też wspomnieć, iż dotyczą jedynie oferty przedmeczowej.

Do korzystania z promocji Happy Hours Fortuna potrzebne jest darmowe konto typerskie. Jego rejestracja możliwa jest tylko za pośrednictwem formularza na www.eFortuna.pl. Warto wspomnieć, iż tylko przy zapisywaniu się do gry można podać w eFortuna kod promocyjnyBETONLINE„, natomiast na dobry początek do odebrania jest nawet 2220 PLN!

Bukmacher Fortuna jako jeden z nielicznych w naszym kraju pozwala na zdobycie bonusu bez depozytu. Każdy może tutaj odebrać na dobry początek aż 20 PLN bez wpłaty, które da się wykorzystać na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie online.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Freebet 20 PLN to dopiero wstęp, bo w Fortunie do zgarnięcia jest jeszcze 100% do 2000 PLN jako doładowanie pierwszego przelewu i do tego premia 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka. Ten drugi przyznawany jest automatycznie po dokonaniu kolejnej wpłaty na konto.

Oferta specjalna w Fortunie opisywana powyżej jest skierowana do tych, którzy jeszcze nie posiadają konta typerskiego w tym miejscu. Z kolei oferta jak Bonus AKO czy Happy Hours to coś, co jest przeznaczone dla każdego zarejestrowanego – bez względu na jego staż czy aktywność!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Fortuna Happy Hours, czyli sposób na zarobienie 14% więcej!

spot_img