Bukmacher Fortuna organizuje w ten piątek Happy Hours. Dzięki szczęśliwym godzinkom do zdobycia jest 14% wygranych więcej, niż normalnie! Jak właściwie to działa, co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus?

Fortuna Happy Hours, czyli sposób na zarobienie 14% więcej!

Fortuna powiększone wygrane na kuponach!

Fortuna bukmacher to zawsze pełnia atrakcji dla mniej lub bardziej aktywnych typerów. Tym razem promocja skierowana jest do fanów obstawiania piłki nożnej, głównie Ekstraklasy, ale i nie tylko!

Dzięki Fortuna Happy Hours każdy może powiększyć swoje wygrane o 14% i nie musi być przy tym bukmacherskim VIP-em czy obstawiać za duże pieniądze! Jak dokładnie działa ta oferta, co można dzięki niej zdobyć? Nie ma w tym nic skomplikowanego, dzięki czemu poradzą sobie nawet początkujący!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) – www.betfan.pl
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus Fortuna dostępny jest w godzinach 17-18. Trzeba w tym czasie postawić kupon za co najmniej 20 PLN brutto, by zostać zakwalifikowanym do promocji. Uwaga! Dotyczy to tylko oferty pre-match, z której wykorzystać trzeba co najmniej 3 zakłady na piłkę nożną!

Promocja u bukmachera Fortuna. Happy Hours z bonusem!

Gracz w trakcie promocji do wykorzystania ma nie tylko jeden bonus – wszystko zależy od niego samego! Kwota premii może być różna i wypłacana jest zawsze w przypadku wygranych kuponów spełniających podane wyżej warunki (AKO lub MAXIKOMBI – gracz sam wybiera!).

Mimo że oferta z tego wpisu jest organizowana dość regularnie, trzeba mieć na uwadze, iż dotyczy to głównie piątków z meczami Ekstraklasy. Nie każdy weekend zaczyna się od polskiej ligi – to w tym przypadku bardzo istotna wiadomość!

W przypadku braku konta, najpierw trzeba je założyć. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić portal eFortuna.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Kod promocyjny Fortuna na start to „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


betfan bonus 2020