Zarejestruj się na stronie legalnego bukmachera Fortuna, wykorzystaj kod bonusowy i odbierz freebet na start, a do tego nawet 1000 PLN po dokonaniu depozytu numer jeden!

Fortuna kod bonusowy. Jak odebrać freebet na start i nawet 1000 PLN?
Fortuna kod bonusowy. Jak odebrać freebet na start i nawet 1000 PLN?

Fortuna kod promocyjny 2019

Fortuna, podobnie jak STS online, to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek branżowych w naszym kraju. Cieszy się ogromną popularnością, dlatego tak dużo osób w ostatnim czasie pyta się o dostępny tu bonus powitalny. Na szczęście Fortuna to bukmacher, który bardzo chętnie rozdaje bonusy i promocje swoim graczom, kod promocyjny w Fortunie daje dodatkowe korzyści wszystkim nowym użytkonwikom tego legalnego w Polsce bukmachera.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, możesz dokonać rejestracji w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na oficjalną stronę bukmachera i wypełnić specjalny formularz.

Już teraz obejrzyj wideo i przekonaj się, jak założyć konto w Fortunie ze specjalnym kodem bonusowym:

Bonus dla nowych graczy od Fortuny!

Ostatnim punktem przy rejestracji jest rubryka „Kod promocyjny” Fortuna. Należy wpisać w niej hasło bonusowe, które pozwala na zgarnięcie dodatkowych środków. Wpisujesz po prostu w Fortunie kod promocyjny „BETONLINE” i gotowe! 🙂

Co składa się na bonus powitalny Fortuna? To przede wszystkim 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka, 20 PLN w formie punktów lojalnościowych oraz do 1000 PLN po dokonaniu depozytu numer jeden! Tak, to wszystko dla każdego nowego gracza, który skorzysta z kodu! Bukmacher Fortuna to obecnie jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w Internecie.

Pamiętaj, by zawsze grać u legalnych bukmacherów. Fortuna do takich należy i dlatego gra u niej jest bezpieczna i zgodna z obowiązującym prawem!

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.