Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher Fortuna. Każdy nowy gracz już na sam początek może cieszyć z najnowszego pakietu powitalnego, którego łączna wartość wynosi, aż 2230 PLN.

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN
Do 2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Do 2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Warto jest zaznaczyć, że najnowszy bonus powitalny u bukmachera eFortuna jest bardzo ciekawy, a w skład niego wchodzą darmowe 20 PLN bez dokonywania żadnej wpłaty, bonus za wpłatę do 2000 PLN i pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Chcesz skorzystać z powyższych bonusów? Jak tak to musisz wejść na stronę www.eFortuna.pl i dokonać rejestracji konta. Istotny czynnik jest to wpisanie hasła promocyjnego ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Bonus 20 PLN bez wpłaty własnej w eFortuna:

Po poprawnej weryfikacji danych na konto gracz trafią środki bonusowe o wartości 20 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że gracz nie musi nigdzie dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te bonus.

Co istotne użytkownik od razu będzie mógł je wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Za otrzymane środki typer może obstawiać dowolne zdarzenia, jakie są dostępne w ofercie wspomnianego operatora.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Extra premia za depozyt do 2000 PLN

Nie można zapominać, że Polski bukmacher Fortuna obecnie posiada najwyższy bonus za pierwszy depozyt ze wszystkich operator, którzy działają w Polsce. Bowiem typerzy już na sam początek mogą otrzymać nawet 2000 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty własnej o wartości 1600. W ramach oferty powitalnej otrzyma taką samą kwotę. Łącznie użytkownik będzie posiadał, aż 3200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest dodać, że otrzymane środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher Fortuna dokona ich zaksięgowania.

Cashback do 210 PLN na start:

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty dostępny będzie również Cashback. Mówiąc dokładnie zakład bez najmniejszego ryzyka. W dodatku gracz może zawrzeć zakład, jaki chce. Mogą znajdować się zdarzenia z każdej dyscypliny, jaką bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie.

Kupon okazał się wygrany? To super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Jeśli los nie był na tyle łaskaw to gracz otrzyma zwrot 100% stawki. Chociaż trzeba pamiętać, że może ona wynieść najwyżej 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Polscy bukmacherzy

Jak obstawiać esport?

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

spot_img