Fortuna – przewodnik po bukmacherze dla nowych i stałych graczy

Fortuna to jeden z najbardziej charakterystycznych bukmacherów na polskim rynku. Istnieje na nim już od 1996 roku i choć początkowo istniał pod nazwą Profesjonał, już od początku kojarzony jest z solidną ofertą i… żółtą kolorystyką. Dziś jest jednym z liderów na naszym krajowym polu bukmacherskim, zarówno Internetowym, jak i stacjonarnym. W tym artykule zaprezentujemy jego podejście do klientów nowych, świeżo rejestrujących się, ale i tych stałych, którzy są z nim już od bardzo dawna i regularnie zostawiają u niego pieniądze. Da to wgląd na to, czy jego oferta jest atrakcyjna wyłącznie z perspektywy nowicjusza, czy może stara się on również o względy swoich lojalnych użytkowników.

Fortuna - przewodnik po bukmacherze dla nowych i stałych graczy
Fortuna – przewodnik po bukmacherze dla nowych i stałych graczy

Na co w Fortunie mogą liczyć nowi typerzy?

Podstawą oferty Fortuny skierowanej do nowych użytkowników jest solidna oferta powitalna, dostępna bezpośrednio po rejestracji. Podzielona ona została na dwa odrębne segmenty:

  • bonus od pierwszej wpłaty – standardowy bonus zależny od pierwszej wpłaty, jakiej dokonamy; firma maksymalnie jest nam w stanie dać 1000 złotych – wystarczy, że dokonamy wpłaty w przeciągu 10 dni od rejestracji (finalny bonus jest jej podwojeniem), a następnie w przeciągu miesiąca dokonamy jej czterokrotnego obrotu (liczą się do niego kupony z minimum 3 spotkaniami i kursem całkowitym 1,90). Po spełnieniu tych warunków kwota taka sama, jak pierwsza wpłata pojawi się na naszym koncie.
  • bezpieczny zakład – już na sam start Fortuna daje nam kredyt zaufania pozwalając na dokonanie pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeżeli okaże się wygrany – zgarniemy kasę, jeżeli zaś przegramy, bukmacher zwróci nam nasz wkład (maksymalnie 100 złotych).
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Nowi gracze mogą oczywiście liczyć również na promocje okazjonalne, związane albo z daną usługą, albo też z danym wydarzeniem sportowym.

Stali bywalcy u bukmachera Fortuna

Fortuna dba również o osoby, które stale obstawiają na jej łamach, oferując im dostęp do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Już na sam start otrzymujemy w nim 2800 punktów (równowartość chociażby 20 złotych w darmowym i niezobowiązującym zakładzie), a system nagradza nas za każdy dokonany przez nas zakład. Za każde 2 złote wydane na kupon dowolnego rodzaju i z dowolną liczbą spotkań otrzymamy 1 punkt (z limitem 300 punktów dziennie). Zgromadzane na koncie punkty możemy z kolei wymieniać na atrakcyjne nagrody, w tym:

  • specjalne bonusy Fortuna dla klubowiczów, w ramach których można na przykład skorzystać z zakładu bez ryzyka (na podobnych zasadach, co ten dostępny w opisanej powyżej ofercie dla nowych graczy);
  • darmowe zakłady – punkty można wymieniać również bezpośrednio na środki, które posłużą dalszej grze;
  • bonusy związane z kursami – za pomocą punktów możemy podnieść kurs na interesujące nas spotkania.

Stałym elementem oferty bonusowej dla stałych użytkowników z darmowym kontem w programie lojalnościowym są Mistrzostwa Typerów, w których – jak sama ich nazwa mówi – rywalizuje się o tytuł najlepszego typera, zgłaszając swoje najlepsze wygrane kupony. Nagradzane jest pierwsze 50 miejsc, przy czym na najlepszych czekają nagrody rzeczowe, a na tych na niższych pozycjach – darmowe zakłady bukmacherskie i punkty Fortuna Klub Plus.

Jak założyć konto z bonusem na www.eFortuna.pl? ZOBACZ VIDEO:

Co ważne, do Fortuna Klub Plus można zapisać się bezpośrednio po rejestracji, już od samego początku wypracowując sobie pozycję punktową i dając sobie więcej czasu na zdobywanie nagród. Istotny jest również fakt, że nasze punkty nigdy nie wygasają – jeżeli więc gramy rzadko, ale regularnie, nasza lojalność wciąż będzie doceniana, a profity z niej będziemy w stanie dostać w dowolnym i wybranym przez siebie samego momencie.

Czy Fortuna to dobry bukmacher?

eFortuna jest bukmacherem, który posiada już swoje doświadczenie na polskim rynku i, co najważniejsze, przekuwa je nie tylko na dobrą ofertę w kontekście spotkań sportowych, ale także na odpowiednie podejście do ludzi zainteresowanych jego ofertą. Nowym daje dostęp do bogatego pakietu powitalnego, a stali mogą liczyć na uczestnictwo w bardzo atrakcyjnym programie lojalnościowym (to zresztą jest możliwe już od początkowych etapów przygody z tym operatorem).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Fortuna – przewodnik po bukmacherze dla nowych i stałych graczy

spot_img