Fortuna Solo Boost – duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!

Wysokie kursy na faworytów i to w kuponach pojedynczych? Bukmacher Fortuna ma dla graczy Solo Boost, czyli doładowanie notowań w najciekawszych meczach dnia!

Fortuna Solo Boost - duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!
Fortuna Solo Boost – duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!

Co to jest Solo Boost w Fortunie?

Obstawianie faworytów na pojedynczych kuponach często jest mało opłacalne. Wszystko przez niskie kursy, które skutecznie uniemożliwiają nam zarabianie poważniejszej kasy. Na szczęście, Fortuna wie jak sobie z tym poradzić!

Tylko teraz na stronie www.eFortuna.pl do zgarnięcia jest pokaźna kasa, a wszystko to właśnie w przypadku grania na teoretycznie mocniejsze zespoły w danych spotkaniach. Kurs 3.00 na Inter Mediolan, Real Madryt czy Liverpool? W tym przypadku jest to jak najbardziej możliwe!

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

Nie trzeba do promocji SOLO Boost w ogóle się zapisywać. Gracz musi jedynie zaakceptować ofertę, wybrać stawkę i gotowe. Na jedno konto można zagrać tylko jeden kupon, a stawka nie może wynieść więcej niż 40 PLN.

Duże kursy = duże wygrane!

Aktualna oferta na pojedyncze kupony znajduje się w oficjalnym serwisie Fortuny. Aktualizacja następuje zawsze o godzinie 11.00 w dniu odbywania się meczu objętego promocją.

Przykładowo: Fortuna przygotowała większe kursy na mecz QPR – Arsenal. Mecz rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 21.00. Solo boost pojawia się 10 grudnia chwilę po godzinie 11.

Czy oferta specjalna dostępna jest cały czas? Nie, są w jej przypadku pewne ograniczenia! Jeżeli suma stawek osiągnie 100.000 PLN dany mecz zostanie automatycznie wyłączony z promocji!

Tylko granie online jest brane pod uwagę. Punkty stacjonarne Fortuny się nie liczą, tak więc pozostaje albo tradycyjne granie, albo założenie darmowego konta internetowego!

Jeżeli ktoś nie jest jeszcze graczem Fortuny w sieci, może otworzyć konto za darmo na stronie www.eFortuna.pl. Warto przy tym dodać, że do zgarnięcia jest nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie!

Aktualny, dostępny u bukmachera eFortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Może być wpisany tylko przy rejestracji, co robi się w następujący sposób:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Fortuna Solo Boost – duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!

spot_img