Fortuna Solo Boost – duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!

Wysokie kursy na faworytów i to w kuponach pojedynczych? Bukmacher Fortuna ma dla graczy Solo Boost, czyli doładowanie notowań w najciekawszych meczach dnia!

Fortuna Solo Boost - duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!
Fortuna Solo Boost – duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!

Co to jest Solo Boost w Fortunie?

Obstawianie faworytów na pojedynczych kuponach często jest mało opłacalne. Wszystko przez niskie kursy, które skutecznie uniemożliwiają nam zarabianie poważniejszej kasy. Na szczęście, Fortuna wie jak sobie z tym poradzić!

Tylko teraz na stronie www.eFortuna.pl do zgarnięcia jest pokaźna kasa, a wszystko to właśnie w przypadku grania na teoretycznie mocniejsze zespoły w danych spotkaniach. Kurs 3.00 na Inter Mediolan, Real Madryt czy Liverpool? W tym przypadku jest to jak najbardziej możliwe!

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

Nie trzeba do promocji SOLO Boost w ogóle się zapisywać. Gracz musi jedynie zaakceptować ofertę, wybrać stawkę i gotowe. Na jedno konto można zagrać tylko jeden kupon, a stawka nie może wynieść więcej niż 40 PLN.

Duże kursy = duże wygrane!

Aktualna oferta na pojedyncze kupony znajduje się w oficjalnym serwisie Fortuny. Aktualizacja następuje zawsze o godzinie 11.00 w dniu odbywania się meczu objętego promocją.

Przykładowo: Fortuna przygotowała większe kursy na mecz QPR – Arsenal. Mecz rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 21.00. Solo boost pojawia się 10 grudnia chwilę po godzinie 11.

Czy oferta specjalna dostępna jest cały czas? Nie, są w jej przypadku pewne ograniczenia! Jeżeli suma stawek osiągnie 100.000 PLN dany mecz zostanie automatycznie wyłączony z promocji!

Tylko granie online jest brane pod uwagę. Punkty stacjonarne Fortuny się nie liczą, tak więc pozostaje albo tradycyjne granie, albo założenie darmowego konta internetowego!

Bonus na start – jaki podać kod promocyjny w Fortunie?

Jeżeli ktoś nie jest jeszcze graczem Fortuny w sieci, może otworzyć konto za darmo na stronie www.eFortuna.pl. Warto przy tym dodać, że do zgarnięcia jest nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie!

Aktualny, dostępny u bukmachera Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Może być wpisany tylko przy rejestracji, co robi się w następujący sposób:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Fortuna Solo Boost – duże kursy na faworytów w pojedynczych kuponach!

spot_img