Freebety za obstawienie meczy od eWinner. 90 PLN dla graczy

Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną typerom za typowanie spotkań z europejskich pucharów. Wystarczy bowiem zagrać kupon AKO, aby liczyć na freebety.

Freebety za obstawienie meczy od eWinner. 90 PLN dla graczy
Gwarantowane 90 PLN na europejskie puchary od eWinner

Gwarantowane 90 PLN na europejskie puchary od eWinner

Ciekawych potyczek ligowych na pewno podczas najbliższych spotkań na pewno nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do kilku emocjonujących starć, jak m.in. Manchester City – Atl. Madryt, Chelsea – Real Madryt, Villarreal – Bayern Monachium, E. Frankfurt – Barcelona.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Freebet 90 PLN na europejskie puchary” musi koniecznie do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl. Wspomniana akcja jest aktywna typerom do 7 kwietnia do godziny 23:59.

Bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Zadaniem graczy w promocji „Freebet 90 PLN na europejskie puchary” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego za minimum 20 PLN, na którym to OBOWIĄZKOWO muszą znajdować się same mecze z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Europy lub Konferencji. Warto jest mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Freebety za obstawienie meczy od eWinner. 90 PLN dla graczy
Bonus za darmo

Zagrałeś kupon? Super. W takim wypadku dostaniesz 50% stawki. Łącznie każdy z graczy może liczyć nawet na bonus o łącznej wartości 90 PLN.

Jaki kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Nie posiadasz konta u bukmachera eWinner? Jeśli nie to warto jest mieć na uwadze, że obstawienie meczy u tego operatora można rozpocząć od łącznego bonusu o wartości nawet 610 PLN. W eWinner rejestracja to czynność, która trwa ledwie minutkę.

Już pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu można liczyć na premię jej równowartości do 500 PLN.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Freebety za obstawienie meczy od eWinner. 90 PLN dla graczy

spot_img