Freebety za obstawnie europejskich pucharów w eWinner.

Czas na kolejny tydzień związany z europejskimi pucharami. A za typowanie tych rozgrywek każdy z graczy ma prawo skorzystać z ekstra promocji bukmachera eWinner i liczyć na darmową kasę.

Freebety za obstawnie europejskich pucharów w eWinner.
90 PLN za obstawienie meczy z europejskich pucharów

90 PLN za obstawienie meczy z europejskich pucharów

A trzeba powiedzieć, że ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach nie zabraknie, bo przed nami takie mecze, jak Bayern Monachium – Barcelona, Liverpool – Ajax, Manchester City – Borussia Dortmund, czy też Lech Poznań – Austria Wiedeń.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje akcję promocyjną „90 PLN freebet europejskie puchary”, która jest dostępna do 15 września do godziny 23:59.

Darmowe bonusy za obstawianie meczy

Zadaniem graczy w ramach promocji „90 PLN freebet europejskie puchary” jest zagranie kuponu AKO, na którym to musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka musi wynosić dokładnie 119 PLN.

nowy bonus na start w sts online
Oferta darmowych bonusów powitalnych w STS z kodem: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków gracz automatycznie otrzyma freebet o wartości 45 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Łącznie każdy gracz w ramach wspomnianej akcji można otrzymać nawet 90 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na sam start oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać na sam start:

  • zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Freebety za obstawnie europejskich pucharów w eWinner.

spot_img