Fuksiarz opinie – bonus bez depozytu, jak odebrać?

Marcin Szpalerski jest twórcą i właścicielem, funkcjonującego od niedawna bukmachera Fuksiarz. Właściciel tworząc nazwę, chciał się wyróżnić, stworzyć projekt, który spotka się z uznaniem użytkowników, gdzie ludzie będą czerpali przyjemność z zawierania zakładów wzajemnych. Właściciel postawił przed sobą ambitne zadanie, zdobycia popularności, wyszedł z ofertą zawierającą doskonałe rozwiązania m.in. cashback bez końca. Twórca Legalnego Bukmachera Internetowego Fuksiarz pomimo młodego wieku, ma doświadczenie, które zdobył współtworząc wcześniej Betclic Everest Group, w zasadzie od poziomu startupu, aż do potentata rynkowego. Zdobyte doświadczenie przełożyło się na ambicję stworzenia własnego projektu, który ma ambicje, z czasem osiągnąć znaczną pozycję rynkową. Po zdobyciu licencji, o którą starano się przeszło dwa lata, powstał nowy zakład bukmacherski, który ma stanowić nową jakość na rynku. 

fuksiarz opinie bonus bez depozytu
Fuksiarz opinie – bonus bez depozytu, jak odebrać?

Fuksiarz opinie – jak jest oceniany przez graczy? 

Użytkownicy, zawierający zakłady w Fuksiarz wskazują na bogatą ofertę wydarzeń oraz na natychmiastowe wypłaty środków. Gracze, stawiający kupony na żywo, czyli na tzw. live, podkreślają, że propozycja kierowana do nich jest obszerna i konkurencyjna względem innych firm bukmacherskich. Jakie jeszcze opinie o Fuksiarz do nas docierają? Przede wszystkim chwalone są zakłady na gry karciane oraz innowacyjne promocje. Bukmacher, wchodząc na rynek, chciał się w sposób pozytywny wyróżnić, dlatego też postawił na cashback bez końca. Wielu graczy przenosi się tutaj, gdyż nigdzie indziej nie otrzymają zwrotów za każdy przegrany kupon z oferty cashback, zwykle jest to jednorazowe. Klienci chwalą sobie ofertę mega kursów Boost, które są najwyższe na rynku.

Użytkownicy, których pasjonuje poker i black jack. Gracze, którzy próbowali swych szans, w grze u operatorów zagranicznych, podkreślają, że w Polsce jedynie Fuksiarz wyszedł naprzeciw ich potrzeb, chodzi o early payout. W razie, kiedy obstawiany przez nas klub prowadzi w stosunku 2:0, zakład jest automatycznie rozliczony jako zwycięski. Fani, którzy stawiali na wygraną Węgier przeciwko Polsce, w eliminacjach Mundialu 2022, przekonali się o tym na własnej skórze, Madziarzy wyszli na prowadzenie 2:0, co spowodowało, że kupon był rozliczony jako trafiony. Gracze lubią widzieć, że bukmacher cały czas o nich zabiega, u konkurentów rynkowych na porządku dziennym było, że dbano o pozyskanie nowych użytkowników, zaniedbując tych oddanych, wiernych operatorowi.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W Fuksiarz opinie są jak widać bardzo pozytywne co powinno cieszyć włodarzy tej firmy, to oznacza że wykonują swoją robotę bardzo sumiennie. Dodatkowo trzeba podkreślić, że Fuksiarz dba o wszystkich swoich klientów, szybko pozyskuje nowych, szanuje ich pieniądze, docenia, gratyfikuje oddanych i lojalnych marce. Przede wszystkim zakład wychodzi ze wspomnianą już ofertą cashback bez końca, gdzie klient uzyska zwrot stawki.

Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem gry w Fuksiarz online, oraz jakie techniki rozgrywki wybierać? 

Fuksiarz działa jedynie na rynku internetowym, co stanowi niebagatelny plus. Bukmacher nie musi utrzymywać punktów stacjonarnych, środki może przeznaczyć jedynie na rozszerzenie oferty w internecie, mogąc zaoferować korzystniejsze rozwiązania, promocje, bonusy. Fuksiarz uzyskał licencję w 2020 r., nazwa jest wielkim atutem, gdyż nie popada w bylejakość, można ją w prosty sposób zapamiętać. Firma funkcjonuje na rynku jako sp. z o.o., główna siedziba ma miejsce w Warszawie, roboczy nr zezwolenia na działalność to PS4.6831.1.2020. Twarzą bukmachera jest Krzysztof Stanowski, ceniony dziennikarz, autor książek w tym bestselleru 'Kowal. Prawdziwa historia.’. Młodsza generacja fanów sportu kojarzy go jako właściciela grupy Weszło, która to ma własny klub piłkarski, KTS Weszło.

Wielkim atutem bukmachera jest to, że współtworzą go miłośnicy sportu, ludzie, którzy żyją nim na co dzień, są w nim zakochani. Gra przez Internet nie powinna stanowić problemu w dobie cyfryzacji, każdy, kto grał kiedykolwiek w zakładach poprzez sieć, nie będzie miał problemu, by utworzyć kupon, wykonać płatności, skorzystać z bonusów. Wytypować kupon mogą ci gracze, którzy zarejestrowali konto, po zalogowaniu otrzymuje się dostęp do wszystkich funkcji, obligatoryjnie należy mieć 18 lat. Gracz może zawierać zakład przy pomocy tabletu, komputera, smartfona. Obstawiać mecze można przez całą dobę, to bardzo dobra oferta, dla wszystkich tych, którzy interesują się rozgrywkami z całego świata, Fani pasjonujący się rozgrywkami Copa Libertadores, czy Copa Sudamericana mają swoje rozgrywki w nocy czasu polskiego, mogą je śledzić oraz obstawiać poszczególne mecze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nowy bukmacher oferuje zupełnie nową jakość, daje cashback również na rozgrywki wirtualne, co jest nowością na rynku, czym wybija się ponad konkurencję. Fuks Kreator pozwala tworzyć kupony AKO na podstawie pojedynczego wydarzenia sportowego, co również jest swego rodzaju novum, gdyż u konkurencji zwykle takie typy uznawane są za błędne, gdzie musimy wybierać, czy chcemy obstawić mecz Bayern kontra Dynamo Kijów, czy, że bramkę zdobędzie Robert Lewandowski.   

Rejestracja w Fuksiarz online – jak założyć konto? 

Gracz, który chce obstawić kupon, musi się zarejestrować na stronie bukmachera, następnie można otrzymać bonus (niestety na razie nie jest dostępny bonus bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE), dzięki czemu gra u tego operatora jest bardzo opłacalna, gdyż bonusy i promocje w Fuksiarzu są jednymi z lepszych na rynku – o czym będzie za chwilę.

Rejestracja w Fuksiarzu nie zajmuje wiele czasu, składa się jedynie z dwóch formularzy. Pierwszym krokiem będzie podanie adresu e-mail, hasła i nr telefonu, następnie imienia, nazwiska, nr PESEL, oraz Fuksiarz kod promocyjny, który znajduje się na zagranie.com. Pełna weryfikacja będzie możliwa później np. przed dokonaniem pierwszej wypłaty na wskazane konto bankowe. Dokonując całkowitej rejestracji, otrzymamy konto stałe, którego posiadanie usuwa limit stawek oraz pozwala na dokonanie wypłat.

Z jaką ofertą na zakłady Fuksiarz wychodzi do klienta? 

Bukmacher uderza w grupę docelową miłośników tenisa i piłki nożnej, jednak fani innych dyscyplin również nie będą narzekać. Oferta na zakłady działa zarówno w trybie prematch, jak i live. Bukmacher wychodzi z ofertą obstawiania 25 dyscyplin, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie, gdzie poczuje się dobrze. To co się rzuca w oczy to brak zakładów na wyścigi koni czy psów, a jak wiadomo w naszym kraju typerzy lubią obstawiać tego typy zakłady.

Rynki bukmacherskie jakie oferuje opisywany bukmacher również są atrakcyjne, nie brakuje w nich popularnych zakładów jak under/over, handicapy czy zakłady na strzelców bramek itp.

oferta zakładów fuksiarz online
Co można obstawiać na stronie Fuksiarza?

W jaki sposób obrócić bonus powitalny w Fuksiarz? 

Bonus powitalny oznacza premię od bukmachera, którą musimy obrócić, zanim będziemy mogli przelać te środki na nasze konto bankowe. Po założeniu konta wpłacamy środki finansowe na nie i przechodzimy do obstawiania. Pierwszy kupon nie może być przegrany całkowicie, gdyż w razie, gdy coś nam nie pójdzie, a zdarza się nawet najlepszym i tak 50% stawki powróci na nasze konto. Najprościej rzecz ujmując, należy wejść na www.Fuksiarz.pl i założyć całkowicie bezpłatne konto, przelać na nie co najmniej 20 PLN, obstawić swoje typy w kuponie, w razie przegranej i tak 50% środków postawionych, wróci na nasze konto. 

Bukmacher Fuksiarz stawia parę wymogów, które jednak nie są wygórowane, kupon ma zawierać dwa zdarzenia, o kursach co najmniej 1,20, o stawce minimalnej 20 PLN. Bonus powitalny jest przyznany przy pierwszym obstawionym kuponie, a nie przegranym, wielu graczy to myli, dlatego warto zasygnalizować. W razie kiedy trafimy typy bonus powitalny w postaci cashback, po prostu nas omija. Wielu graczy chwali sobie fakt, że przy pierwszej grze i tak, i tak będą wygrani, bez względu od tego, jak zakończą się wydarzenia. 

bonus bez depozytu fuksiarz 2022
Fuksiarz bonus powitalny dla nowych graczy

W jaki sposób zaistnieje korelacja pomiędzy bonusem a obrotem? 

Fuksiarz ma prawo być dumnym, że właśnie i jedynie tutaj bonus jest tak wysoki bez potrzeby obrotu. Firma Fuksiarz nie stawia warunku obrotu bonusem, Bonus jest przyznawany jako 50% kwoty stawki, jednak już po odjęciu podatku. W razie, gdy chcemy zyskać 500 PLN bonusu, musimy zagrać dokładnie za 1137 PLN. Premia przyznawana jest automatycznie w szybkim tempie, co chwali sobie każdy gracz, tutaj stawiający swoje typy bukmacherskie. Po pojawieniu się środków na koncie jedynie od nas samych zależy, w jaki sposób nimi będziemy gospodarować. Wielu graczy chwali sobie cashout, bukmacher zyskuje dużą popularność wspaniałym ukierunkowaniem do klienta, który ma pewność i przekonanie, że jest ważnym ogniwem, gracze, którzy stawiają u tego operatora, są usatysfakcjonowani i przekonani, że podjęcie gry właśnie tutaj, stanowiło bardzo dobrą decyzję z ich strony. 

Polski bukmacher sts 2022
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Jaki jest kod promocyjny, który należy podać w Fuksiarz przy rejestracji? 

Na chwilę obecną nie ma żadnego kodu, który należałoby podać przy rejestracji. Musimy założyć jedynie konto na fuksiarz.pl, by dostać bonus powitalny. Rozwiązanie jest banalne, nie musimy dokonywać żadnych dodatkowych kroków. Wszystkie bonusy są tutaj dostępne po przelaniu środków, tę przejrzystość chwalą sobie użytkownicy. Gracze tutaj stawiający, czują się komfortowo, odkąd Fuksiarz powstał, możemy napotkać jedynie pozytywne opinie o Fuksiarz, że warto grać, że to dobry produkt, że długo czekało się na tak dobrego, kompetentnego bukmachera. 

Mamy nadzieję, że podobnie jak kod promocyjny Betfan także tutaj w Fuksiarzu przyniesie graczom dodatkowe korzyści w postaci bonusów czy okolicznościowych promocji. Wtedy Fuksiarz opinie miałby jeszcze lepsze i w rankingu najlepszych bukmacherów wspinałby się jeszcze wyżej.

Czy Fuksiarz sprawuje patronat nad jakimiś związkami sportowymi? 

Wielu nowych i ugruntowanych już firm bukmacherskich wspiera Polski sport, przykładowo Betclic sponsoruje Piasta Gliwice, STS Polską reprezentację, a bukmacher Fuksiarz objął patronat nad Polską Federacją Padla, jest to sport rakietowy należący do dyscyplin nieolimpijskich. Sport jest niezwykle widowiskowy, wymaga doskonałej techniki, gracze chwalą sobie, że w końcu któryś z bukmacherów wyszedł poza promocję piłki nożnej. Padel zdobywa coraz większą popularność, nie jest już sportem anonimowym, na Fb możemy natknąć się na strony takie jak np. Warsaw Padel Group, gdzie zrzeszają się miłośnicy tej rozgrywki, dzielą między sobą informacjami, wymieniają opiniami. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy Fuksiarz to obecnie najlepszy bukmacher, działający na polskim rynku? 

Zdaniem wielu graczy, Fuksiarz jest obecnie najlepszym bukmacherem na początek działającym na polskim rynku, dzięki temu, że oferuje wyśmienity cashback 50% do 500 PLN, a także cashback bez końca. Kolejnym argumentem za tym, że jest to najlepszy bukmacher internetowy, jest sekcja FAQ, wyjątkowo dobrze rozbudowana. Po trzecie zwrot jest oddawany już na saldo główne, co cieszy graczy okazjonalnych oraz stałych, niemających chęci na ciągłe obroty. Żaden inny bukmacher nie prowadzi tak bardzo prokonsumenckiej polityki, jak Fuksiarz, Na stronie mieszczącej fuksiarz.pl, użytkownik otrzyma rzeczowe i dogłębne analizy meczów, którymi żyją kibice jak np. Legia kontra Leicester, wraz z informacją, gdzie można obejrzeć spotkanie i co warto zagrać. Operator ten wnosi powiew świeżości, na który fani nad Wisłą, czekali bardzo długi czas. 

5 / 5. Ocen: 12

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy

spot_img