Genesis KSW za darmo online i TV? Transmisja gali na gołe pięści

Interesuje cię zbliżająca się gala walk na gołe pięści Genesis KSW? Zobacz, gdzie będzie można ją obejrzeć i czy będzie dostępna transmisja za darmo online lub w TV.

Genesis KSW za darmo online i TV? Transmisja gali na gołe pięści
Genesis KSW za darmo online i TV? Transmisja gali na gołe pięści

Genesis KSW przez internet – kibice już ostrzą zęby!

To nie będzie gala MMA, to nie będzie kolejny wieczór bokserski. Genesis KSW to prawdziwa nowość na polskim rynku. A skoro tak, a wszystko dotyczy sportów walki, nie mogło zabraknąć w tym włodarzy KSW. Za opisywaną imprezą stoi Maciej Kawulski, jeden ze współzałożycieli Konfrontacji Sztuk Walki.

Genesis KSW w internecie będzie można obejrzeć bez najmniejszego problemu i to już od godziny 20 (chociaż charakter imprezy może na to nie wskazywać). Oczywiście, nie będzie to transmisja przeznaczona dla osób, które mają słabe nerwy. Popularny „Różal” walczący bez zabezpieczeń z legendą UFC? To już w teorii zapowiada coś, co skończyć się naprawdę bardzo różnie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W main evencie wspomniany już Różalski wystąpi przeciwko Joshowi Barnettowi. Czeka nas zatem pojedynek byłego mistrza KSW z byłym posiadaczem pasa UFC. A co oprócz tego? Królik vs Batra, a także pojedynek kobiecy Aleksandra Rola – Monika Porażyńska.

Transmisja TV, czyli jak obejrzeć KSW Genesis przed telewizorem?

Chociaż internet jest coraz częściej wybierany przy oglądaniu transmisji z wydarzeń sportowych, nadal dużo osób decyduje się na standardowe transmisje TV. Genesis KSW będzie można obejrzeć w systemie PPV, a to oznacza, że niektórzy operatorzy telewizyjni będą pozwalać na wykupienie dostępu do relacji z gali.

Niestety, nie ma najmniejszych szans na to, by pokazano Genesis KSW za darmo w TV. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a ludzie stojący za KSW już dawno zrezygnowali z pokazywania gal bez opłat. Tym razem nie będzie inaczej.

Genesis KSW stream. Portal Meczyki i inne – sposoby na oglądanie

KSW Genesis online transmisja w internecie
KSW Genesis online transmisja w internecie

Gala Genesis KSW startuje 23 października o godzinie 20. Warto jeszcze przed tą datą dobrze przyjrzeć się możliwym sposobom na oglądanie eventu.

Oczywiście, wiele osób liczy na to, że portale internetowe będą pokazywały nielegalne streamy Genesis KSW online, a tym samym będzie można łatwo uniknąć kosztów oglądania transmisji. Pamiętajmy, iż takie korzystanie z takich materiałów to wspieranie szarej strefy, a często takie transmisje znikają z sieci szybciej, niż się tam pojawiają.

Najlepszy sposób na oglądanie Genesis KSW w internecie jest wykupienie dostępu PPV. Przypominamy, że galę można oglądać na tym urządzeniu, z którego nastąpiło pierwsze uruchomienie transmisji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Genesis KSW za darmo online i TV? Transmisja gali na gołe pięści

spot_img