GoBet opinie 2023 – czy to dobry bukmacher?

GoBet opinie 2023 – czy to dobry bukmacher? Firma bukmacherska Goplusbet pojawiła się na polskim rynku w 2022 roku. Serwis działa rzecz jasna w 100% legalnie i od pierwszych miesięcy zbiera pozytywne opinie graczy. Które elementy oferty tego operatora mają wpływ na taki stan rzeczy? Jak prezentuje się bonus powitalny oraz jakie są mocne i słabe strony oferty zakładów? Postanowiliśmy przetestować Gobet opinie na własnej skórze i podzielić się z Wami naszymi wrażeniami odnośnie poszczególnych produktów. 

gobet opinie
Gobet opinie 2023 – czy to dobry bukmacher?

GoBet opinie 2023 – kolejny legalny bukmacher w Polsce!

Lista legalnych bukmacherów w Polsce rośnie z każdym rokiem i należy się tylko cieszyć z takiego właśnie obrotu spraw. Wiosną 2022 roku swoją ofertę zakładów zaprezentował kolejny operator, firma Goplusbet, a my nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie rozebrali poszczególnych produktów i opcji zakładów od tego bukmachera na czynniki pierwsze. 

GoBet opinie 2023Ocena ogólna 8/10
GoBet aplikacja7/10
GoBet bonusy8/10
GoBet kursy8/10
GoBet oferta9/10

Zanim jednak weźmiemy pod naszą bukmacherską lupę kolejne sekcje Goplusbet wyjaśniamy kluczową kwestię. Tak, firma Gobet działa w 100% zgodnie z polskim prawem, a zatem rejestracja i depozyt w tym serwisie są całkowicie legalne! Serwis otrzymał wymaganą licencję w listopadzie 2021 roku, zezwolenie ma numer PA11.6831.11.2021 i obowiązuje do 2027 roku. 

Najważniejsze informacje o bukmacherze GoBet
⬇️ ⬇️ ⬇️

Strona internetowa🟢 www.GoPlusBet.pl 🟢
Punkty stacjonarne🏢 BRAK! 🏢
Kod promocyjny✅ „BETONLINE” ✅
Licencja w PL📝 Tak, numer PA11.6831.11.2021 📝
Bonus powitalny💰 1000 PLN + 30 PLN 💰

Czego dowiecie się z tej recenzji bukmachera Goplusbet? Opiszemy w niej m.in.:

 • Jaki jest kod bonusowy bukmachera Gobet?
 • Jakie profity gwarantuje wykorzystanie kodu podczas rejestracji konta?
 • Jaki pakiet powitalny czeka na nowych klientów bukmachera?
 • Jakie promocje okolicznościowe organizowane są z myślą o stałych graczach?
 • Jak założyć konto gracza z kodem Goplusbet?
 • Na jakie Gobet opinie zasłużyła sobie oferta zakładów bukmachera?
 • Jak na tle legalnych konkurentów wypadają kursy Goplusbet?
 • Jakie są mocne i słabe strony aplikacji mobilnej Gobet?

GoBet opinie – jakie premie powitalne czekają na nowych graczy?

Jeszcze do niedawna nowi klienci bukmachera Goplusbet mogli liczyć tylko na jeden bonus powitalny. Sytuacja uległa jednak zmianie i na naszych Czytelników czekają dwie promocje na start, a łączna pula darmowych środków bonusowych jest zauważalnie wyższa. 

Wszystko to dzięki kodowi promocyjnemu Gobet, który gwarantuje bardziej atrakcyjny bonus powitalny i dodatkowy freebet na dalszą grę. Jaki to kod?

Aktualny kod promocyjny Goplusbet w 2023 roku to hasło BETONLINE i należy go wykorzystać w trakcie rejestracji konta. Jak? Po prostu należy wpisać hasło w odpowiednie pole formularza i… gotowe! Powitalny bonus Gobet będzie z automatu wyższy o 30 PLN, a w skład pakietu wejdą dwa bonusy:

 1. Cashback bonus na pierwszym kuponie aż do 1000 PLN.
 2. Freebet bonus Gobet za kod 30 PLN. 
GoBet kod promocyjny
GoBet kod na specjalny freebet

Nie trzeba być orłem z matematyki, żeby policzyć, że łączna pula darmowych środków od bukmachera Goplusbet to 1030 PLN (+30 PLN za kod bonusowy BETONLINE). Jaki regulamin posiadają obie promocje? Jakie warunki muszą spełnić gracze polujący na maksymalny bonus Gobet? Sprawdzamy. 

Kod promocyjny„BETONLINE”
Bonus dla wszystkichCashback 1000 PLN 💰
Bonus z kodemFreebet 30 PLN 🤑
Prezent na urodzinyFreebet 25 PLN 🎂

GoBet opinie – powitalny cashback bonus w Goplusbet

Rejestrując konto na stronie bukmachera www.Goplusbet.pl, gracz nie musi obawiać się wpadki na pierwszym kuponie i natychmiastowej utraty wpłaconego przed momentem depozytu. Gwarantuje to powitalny zakład bez ryzyka, czyli główny bonus dla nowych klientów tego operatora. Regulamin tej promocji nie należy do tych z gatunku przesadnie skomplikowanych. 

Na wstępie informujemy, że akurat w przypadku tego bonusu nie jest wymagany kod, ale i tak warto wykorzystać hasło BETONLINE w kontekście otrzymania darmowego freebetu. Co do zakładu bez ryzyka – gracz zakłada konto, wpłaca pierwszy depozyt min. 20 PLN i za co najmniej taką samą kwotę obstawia premierowy kupon w Goplusbet (SOLO lub AKO, kurs maksymalny 10.00). 

Jeśli zakład będzie zwycięski, wówczas wygrana chwilę później znajdzie się na saldzie głównym. W przypadku porażki natomiast 100% stawki wraca na saldo bonusowe jako cashback, a maksymalny zwrot od Goplusbet to 1000 PLN. 

Załóż konto i wpłać min. 20 PLN. Zagraj pierwszy kupon po kursie maksymalnym 10.00. Jeśli przegrasz, wówczas 1000 PLN wróci na konto jako bonus.  
GoBet opinie o bonusie powitalnym

Należy jednak pamiętać o kilku kwestiach. A mianowicie, pierwszy zakład w Gobet musi zostać obstawiony w ciągu 30 dni od założenia konta i 14 dni od daty pierwszego depozytu. Również 14 dni ma gracz na zaakceptowanie przyznanego bonusu, gdyż po tym czasie przepadnie on bezpowrotnie. 

Jak odebrać cashback w GoBet?
⬇️ ⬇️ ⬇️

 1. Wejście na www.GoPlusBet.pl
 2. Zarejestrowanie konta z kodem „BETONLINE
 3. Dokonanie wpłaty co najmniej 20 PLN
 4. Postawienie kuponu z kursem maksymalnie 10.0
 5. Odebranie wygranej lub zwrot stawki do 1000 PLN w przypadku porażki!

GoBet opinie – Zakład bez ryzyka, jaki obrót?

Fakt, że darmowe środki wylądowały na koncie bonusowym sprawia, że gracz nie może ich od razu przelać do banku. Aby stało się to możliwe należy dokonać obrotu bonusem 1x na kuponach AKO z co najmniej 3 selekcjami i kursem min. każdej z nich na poziomie 1.30. Na dokonanie obrotu gracz ma 7 dni. 

GoBet opinie - to dobry bukmacher?
GoBet opinie – to dobry bukmacher?

Błyskawiczna symulacja – załóżmy, że zagrałeś pierwszy kupon za 1200 PLN i przegrałeś, wówczas bukmacher zwróci Ci 1000 PLN jako bonus. Oznacza to, że musisz obstawić wymagane kupony za 1000 PLN i możesz to zrobić na dowolnej liczbie zakładów. 

Obrót bonusem w Go+Bet jest bardzo łatwy i prosty do wykonania, zupełnie inaczej niż w STS czy Fortunie, gdzie trzeba zagrać za duże kursy.

Opinie o bonusie Go+Bet z forum bukmacherskiego

Freebet bonus za kod w Goplusbet – opinie

Drugi bonus powitalny od bukmachera Goplusbet to darmowy (prawie) freebet o wartości 30 PLN. Warto mieć z tyłu głowy, że jest to premia tylko dla Czytelników naszego serwisu, którzy podczas rejestracji konta na www.Goplusbet.pl wpiszą kod bonusowy o treści BETONLINE. Jakie jeszcze warunki należy spełnić, aby otrzymać taki bonus? Całość jest bardzo łatwa. 

Pierwszym warunkiem jest rejestracja konta stałego z Goplusbet kodem (ale to już wiecie). Wszystko, co trzeba jeszcze zrobić to… wpłacić depozyt na kwotę co najmniej 100 PLN i gotowe! Do konta automatycznie przypisany zostanie freebet o wartości 30 PLN do wykorzystania na dowolne zakłady z oferty bukmachera. 

Wpisz kod BETONLINE do formularza rejestracyjnego. Wpłać 100 PLN lub więcej. Otrzymasz freebet o wartości 30 PLN. 
GoBet opinie o kodzie promocyjnym na bonus powitalny

Jak wykorzystać kod bonusowy w GoBet?

 1. Odwiedzenie strony www.GoPlusBet.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Zarejestruj”
 3. Wpisanie w pole „Kod promocyjny” słowa „BETONLINE
 4. To wszystko!

GoBet opinie – Co można zagrać za freebet z kodem BETONLINE?

No właśnie, jak wykorzystać freebet bonus bukmachera Goplusbet? Czy firma stawia jakiekolwiek warunki w tej kwestii? Stawia, natomiast nie są one zbyt uciążliwe, co potwierdzają zresztą o Gobet opinie wystawiane przez typerów.

Na wykorzystanie freebetu typer ma maksymalnie tydzień od jego zaakceptowania. Może za niego zagrać dowolny kupon AKO zbudowany z co najmniej 3 typów, na którym kurs minimalny żadnej selekcji nie będzie niższy od 1.30. 

Obróciłem bonus w GoPlusBet obstawiając Polską ekstraklasę, obyło się bez żadnych problemów ze strony bukmachera.

Opinie o obrocie bonusem Go+Bet z forum bukmacherskiego

To, co warte podkreślenia to fakt, że w przypadku powodzenia na kuponie za freebet wygrana ląduje od razu na koncie głównym. To oznacza, że bukmacher nie wymaga dalszego obrotu środkami, lecz można je od razu przelać na rachunek bankowy. 

GoBet opinie – Bonusy na start bukmachera

Słowem podsumowania i zakończenia tego fragmentu naszej recenzji bukmachera Goplusbet. Standardowa oferta powitalna dla nowych graczy to zakład bez ryzyka o wartości 1000 PLN, jednak wykorzystując specjalny kod BETONLINE w trakcie rejestracji można zagwarantować sobie dodatkowy bonus. Będzie to freebet o wartości 30 PLN, a ewentualna wygrana z kuponu zaksięgowana zostanie od razu na głównym saldzie depozytowym. 

Zakład bez ryzyka aż do 1000 PLN! Freebet za kod BETONLINE 30 PLN.
Co daje kod promocyjny w GoBet?

Jak powitalny pakiet Gobet prezentuje się na tle legalnych konkurentów w Polsce? Być może nie jest to najbardziej atrakcyjny bonus na start dostępny na stronach legalnych bukmacherów, ale dzięki freebetowi za kod zasługuje na co najmniej przyzwoite noty. 

Kwota cashbacku prezentuje się całkiem solidnie, a i obrót darmowymi środkami nie należy do zbyt skomplikowanych. Z kolei freebet za kod traktujemy jako ekstra premię dla naszych czytelników i grzechem byłoby kręcić nosem w tym przypadku. 

Jak nasze spostrzeżenia w kontekście powitalnej promocji dla nowych klientów mają się do oceny samych typerów? Jakie Gobet opinie wśród graczy zbiera pakiet na start od tego legalnego bukmachera? Rzuciliśmy okiem tu i ówdzie, a kilka komentarzy typerów odnajdziecie poniżej. 

Pierwsze skojarzenie to zakład bez ryzyka bardzo podobny do cashbacku od forbet. Podobna kwota do odzyskania i podobne warunki obrotu. Co by nie mówić to solidny bonus, chociaż wolałbym go nie otrzymać, bo miałem przeszło 6 tysięcy do wygrania na pierwszym kuponie. No ale lepsze to, niż nic!

GoBet opinie z forum BetOnline

Niestety, założyłem konto w gobet już jakiś czas temu i nie miałem okazji skorzystać z kodu bonusowego. Moje spostrzeżenie jest generalnie takie, że nie warto się spieszyć z rejestracją u żadnego buka tuż po debiucie. Lepiej zaczekać na rozwój sytuacji i kody. Drugi raz tego błędu nie popełnię.

GoBet opinie z forum BetOnline

Skoro nie mają bonusu od depozytu, to mogliby dać chociaż mały bonus za aplikację. Spodziewałem się więcej. Jeszcze jak na złość nie udało się obrócić bonusem za pierwszy kupon, a zatem moja przygoda z Go+ zakończy się równie szybko, jak się zaczęła. Zaglądne we wrześniu sprawdzić, czy ten ich freebet urodzinowy to nie ściema.

GoBet opinie z forum BetOnline

Gobet opinie – promocje dla stałych graczy

Legalny bukmacher Goplusbet pomyślał nie tylko o nowych graczach, ale i o stałych klientach posiadających konto w tym serwisie już od jakiegoś czasu. Na każdego z nich czekają całkiem solidne promocje okolicznościowe, dzięki którym w budżecie aktywnych graczy regularnie będą pojawiały się darmowe środki bonusowe na dalszą grę. Wszystko to sprawia, że GoBet opinie ma bardzo sprawnego i dbającego o klienta bukmachera.

Mamy zatem kilka bonusów dla ekspertów od kuponów AKO, mamy promocję gwarantującą grę bez podatku, a nawet specjalną premię urodzinową. Z kolei jeśli w danym dniu odbywa się jakieś ciekawe wydarzenie sportowe (szlagier piłkarskiej Ligi Mistrzów, MŚ siatkarzy lub tenisowy turniej French Open), to istnieje spore prawdopodobieństwo, że w Goplusbet będzie czekał na Was ciekawy bonus dedykowany specjalnie na tę okazję. 

GoBet promocje dla stałych klientów
GoBet promocje dla stałych klientów
 • Gra bez podatku przez 365 dni w roku

Bukmacher daje swoim klientom możliwość gry bez uciążliwego podatku obrotowego na każdym kuponie. Rzecz jasna nie za darmo, lecz wymaga spełnienia kilku warunków. Aby stało się to możliwe, należy obstawić dowolny wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej 3 selekcje, a kurs minimalny żadnej z nich nie będzie niższy od 1.25. Promocja obowiązuje tylko na zakładach sportowych i e-sportowych, a ewentualna wygrana na każdym kuponie spełniającym warunki promocji zostanie automatycznie podwyższona o 14%. 

 • GO BOOSTER

Z tej promocji także można w sposób nieograniczony korzystać każdego dnia, a dostęp do bonusu ma każdy posiadacz aktywnego konta gracza w Goplusbet. Na czym polega promocja Go Booster? W największym możliwym skrócie to wyższe kursy na najbardziej popularne zdarzenia w ofercie zakładów na dany dzień. Listę dostępnych meczów objętych promocją można odnaleźć w sekcji GO BOOSTERS tuż nad listą dyscyplin po lewej stronie, a obok każdego takiego wydarzenia umieszczona będzie błyskawica. Bukmacher sam chwali się na swojej stronie, że podnosi kursy nawet o 30%, a bonus najczęściej dotyczyczy piłki nożnej, koszykówki, MMA oraz sportów elektronicznych. 

 • Freebet urodzinowy

Dzień urodzin jest wyjątkowy w życiu każdego z nas, a bukmacher Goplusbet postarał się, aby stał się jeszcze bardziej uroczysty. Stąd też specjalna promocja urodzinowa, którą jest darmowy freebet bonus o wartości 25 PLN. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest depozyt na kwotę 10 PLN na dowolnym etapie przygody z bukmacherem Gobet i… to wszystko! Gracz ma 7 dni na zaakceptowanie bonusu, następnie 7 dni na wykorzystanie freebetu, a można to zrobić na dowolnym kuponie sportowym lub e-sportowym po kursie min. 2.00. 

 • Promocja Długość ma znaczenie

Ten bonus w szczególności przypadnie do gustu typerom, których specjalnością są kupony wielokrotne. Skorzystać z niej można dowolną liczbę razy każdego dnia, a bonus podnosi kwotę wygranej na zwycięskich kuponach AKO z co najmniej 3 selekcjami i kursem minimalnym każdej z nich 1.25. Gracze polujący na maksymalny bonus podwajający kwotę wygranej muszą skonstruować zwycięski kupon AKO z 24 lub więcej celnymi typami. 

 • Bonus Przyjdź z kolegami

Promocja nagradzająca za rejestrację z linku polecającego, natomiast różnica polega na tym, że Goplusbet nie stawia żadnych górnych limitów w kontekście maksymalnej puli darmowych środków do zgarnięcia. Aby skorzystać z bonusu i móc przesyłać specjalne linki rejestracyjne należy mieć za sobą depozyt i obrót w Gobet na kwotę min. 200 PLN. Jeśli znajomy zarejestruje się z linku polecającego, a następnie wpłaci depozyt i obróci min. 200 PLN, wówczas obaj gracze otrzymają bonus 50 PLN. Maksymalny czas na wykorzystanie freebetu to 7 dni i można to zrobić na kuponie AKO z 3 lub więcej typami i kursem min. każdej selekcji 1.30. 

Widzicie zatem sami, że jeśli tylko będziecie aktywnymi graczami regularnie obstawiający kupony w Goplusbet, to o zastrzyki darmowych środków w budżecie nie będziecie musieli się przesadnie martwić. GoBet opinie ma tak dobre, że aż trudno uwierzyć. Rzecz jasna każdy z opisanych wyżej bonusów jest ogólnodostępny, a bukmacher nie wymaga użycia kodu BETONLINE

GoBet opinie graczy o bonusach okolicznościowych

Tradycyjnie już w przypadku poszczególnych bonusów i promocji zerkamy przy okazji na opinie i komentarze graczy. Może się bowiem okazać tak, że nam jakaś premia przypadnie do gustu, natomiast typerzy totalnie ją zmasakrują komentarzami na forum bukmacherskim. Na jakie Gobet opinie zasłużyła polityka promocyjna tego legalnego bukmachera? Przekonajmy się! 

Dzięki za bonus urodzinowy! Mała rzecz, a cieszy.

GoBet opinie z forum BetOnline

Bawię się od jakiegoś czasu z tą ich promką na akosy. Powiem wam, że nie ma źle. Oczywiście nie trafiłem nigdy 24 typów na kuponie, ale nawet przy 7 lub 8 typach można dostać trochę grosza, a chyba o to wszystkim chodzi co nie?

GoBet opinie z forum BetOnline

Często obstawiam taśmy, a zatem bonus dający grę bez podatku jest jakby dla mnie. Dobrze, że nie działa tylko w określonych godzinach jak w Fortunie, lecz przez całą dobę. Dzięki temu czuję się, jakbym grał u zagranicznego buka bez podatku!

GoBet opinie z forum BetOnline

Jak założyć konto w Goplusbet? Instrukcja krok po kroku

Problemu nie stanowi błyskawiczna rejestracja konta u bukmachera Gobet. Serwis respektuje konto tymczasowe bez konieczności wysyłania skanów dowodu osobistego, jednak gracz nie będzie mógł wypłacić wygranej, ani nie otrzyma powitalnego freebetu za GoBet kod promocyjny. Warto zatem przesłać wszystkie dokumenty i zweryfikować konto stałe. 

Rejestracja w GoBet
Rejestracja w GoBet
 1. Wejście na stronę www.GoPlusBet.pl
 2. Kliknięcie „Zarejestruj”
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego, pamiętając o kodzie „BETONLINE
 4. Odebranie pakietu powitalnego z bonusami 1030 PLN!

Rejestracja nie odbiega w sposób znaczący od tego, co spotkacie na stronach pozostałych legalnych operatorów z polską licencją. Żeby założyć kont,o należy kliknąć button ZAREJESTRUJ i wypełnić wszystkie pola formularza. Bukmacher poprosi o podanie m.in. imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email, numeru telefonu i numeru PESEL. To także moment, w którym należy wykorzystać kod BETONLINE i wpisać go w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. Rejestracja na stronie www.GoPlusBet.pl.

Ostatnim etapem rejestracji konta stałego jest zweryfikowanie danych osobowych. W tym celu należy wysłać skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego, a także podać numer konta bankowego, na które będą przelewane wygrane. Zaraz po tym gracz ma dostęp do wszystkich bonusów i funkcji bukmachera Goplusbet. 

GoBet opinie o ofercie zakładów bukmacherskich

Jeśli w momencie wyboru nowego bukmachera internetowego to właśnie szeroki wachlarz pokrywanych dyscyplin i opcji zakładów jest dla Was kluczowy, to oferta Goplusbet nie powinna zawieść oczekiwań nawet najbardziej wymagającego typera. W zależności od pory roku oraz sezonu oddsmakerzy Gobet wystawiają swoje kursy na ponad 30 dyscyplin stricte sportowych, do tego sporty wirtualne i elektroniczne, a także kilka gier karcianych. A zatem wybór jest naprawdę spory i każdy znajdzie coś dla siebie. 

Prawdopodobnie dla żadnego gracza nie będzie większym zaskoczeniem fakt, że w ofercie bukmachera Gobet dominuje piłka nożna. Zakłady piłkarskie są jednak w tej firmie na tak dobrym poziomie, że postanowiliśmy poświęcić im osobny rozdział i przeczytacie o nich za moment. Poniżej przedstawiamy następne o Gobet opinie, które mogą wydać się ciekawe.

W GoPlusBet można obstawiać właściwie wszystko, chyba tylko Fortuna ma więcej zdarzeń do typowania. Jak na nowego bukmachera to jest rewelacyjnie!

Go+Bet opinie graczy z forum

Póki co skupmy się na pozostałych dyscyplinach obecnych w ofercie zakładów Goplusbet. A jest w czym wybierać! Oddsmakerzy bukmachera wystawiają solidną paczkę kursów na tenis i popularne gry zespołowe, a problemu nie stanowi typowanie nawet tak egzotycznych konkurencji jak m.in. biathlon, żeglarstwo oraz surfing.

Nawet najbardziej doświadczeni typerzy zachwyceni będą liczbą produktów i funkcji, które przynajmniej w teorii powinny ułatwić życie graczom. Mamy tu na myśli chociażby kilka wariantów sprzedania kuponu przed czasem (m.in. cashout automatyczny oraz częściowy), a także opcję edytowania kuponu. 

To spora nowość na polskim rynku bukmacherskim, dlatego warto jej poświęcić kilka zdań. Ta funkcja dotyczy wszystkich kuponów SOLO i AKO, przedmeczowych oraz na żywo, a żeby z niej skorzystać żaden typ na kuponie nie może być przegrany. Jeśli tak właśnie jest, to gracz może dowolnie dodawać, usuwać, zamieniać typy na kuponie, a także edytować stawkę zakładu. Bardzo fajna opcja i spore brawa dla bukmachera Gobet. 

Piłka nożna w Gobet – opinie graczy

Obiecaliśmy Wam przed momentem, że na temat piłkarskiej oferty Gobet opowiemy Wam w osobnym fragmencie, co niniejszym czynimy. Naszym skromnym zdaniem zakłady na piłkę nożną od bukmachera Goplusbet to TOP 3 na polskim rynku i na palcach jednej ręki można policzyć operatorów, którzy mogą konkurować na tym polu. 

Zacznijmy od tego, że analitycy Gobet wystawiają swoje kursy na gigantyczną liczbę lig oraz turniejów w Polsce i na świecie, dzięki czemu odnalezienie zakładów nawet na egzotyczne rozgrywki po drugiej stronie świata nie stanowi większego problemu. To raz. 

Dwa. Imponująco prezentuje się liczba kursów i opcji zakładów na poszczególne mecze. Jeśli mowa o topowych ligach europejskich, to klienci Goplusbet dostają zazwyczaj do ręki grubo ponad 500 opcji zakładów, co należy uznać za wynik fenomenalny. Co mówią nam o tym o Gobet opinie? Sprawdźmy:

Obstawiam tylko piłkę nożną u bukmachera, w GoBet ilość zakładów jest przytłaczająca, aż za dużo tego!

GoBet opinie gracza o ofercie na piłkę nożną

Jakie opcje zakładów znajdują się wśród pół tysiąca wspomnianych przed momentem kursów? Są to m.in. tak rzadko spotykane w Polsce ćwiartkowe handicapy azjatyckie oraz ćwiartkowe azjatyckie linie goli, a także mnóstwo rynków dotyczących statystyk meczowych. Posiadając konto gracza w Goplusbet można typować chociażby liczbę strzałów, fauli, wybić spod bramki, obron, słupków, poprzeczek, spalonych, itd., itd. 

GoBet piłka nożna
GoBet piłka nożna

Jakie są opinie graczy o zakładach na żywo w Goplusbet?

W naszej opinii osobnego potraktowania wymagają zakłady na żywo od bukmachera Goplusbet. Istnieje bowiem olbrzymie grono typerów, którzy obstawiają swoje kupony wyłącznie w trakcie meczu, dlatego jakość produktów w sekcji LIVE ma dla nich kolosalne znaczenie. Jak w trakcie naszych testów wypadł bukmacher Gobet?

Nasze odczucia są dość mieszane. Z pewnością nie można mówić o tym, że Goplusbet uniemożliwia skuteczne typowanie na żywo. Analitycy bukmachera każdego dnia pokrywają setki meczów, a na potwierdzenie naszych słów odnaleźliśmy m.in. kursy na łucznictwo, krykiet oraz snooker. Nie jest to jednak sekcja idealna. 

W GoBet zakłady na żywo widać nie są jeszcze na tym etapie co zakłady przedmeczowe, bo w STS, Fortunie czy Superbet jest o wiele więcej zdarzeń do typowania live, jednak bukmachera trzeba pochwalić za ofertę na mniej popularne dyscypliny, które można obstawiać na żywo.

GoBet opinie o zakładach na żywo

Czego zabrakło nam najbardziej? Przede wszystkim nie ma mowy o jakichkolwiek sportowych transmisjach na żywo. Jedyne relacje w livestreamach dotyczą e-sportów oraz rozgrywek wirtualnych, a to nieco zbyt mało, aby Gobet opinie wśród graczy mogły być lepsze. 

GoBet opinie graczy o kursach bukmacherskich

Jeśli w momencie wyboru bukmachera zależy Wam przede wszystkim na wysokich kursach gwarantujących atrakcyjne wygrane na kuponach, to będziecie bardzo zadowoleni z prowizji pobieranej w Gobet. W trakcie naszych testów marża tego bukmachera należała do najniższych na polskim rynku i tylko kilka serwisów oferowało wyższe kursy na wybrane rynki.

Nie wierzycie? Oto kilka przykładowych wartości marży pobieranej przez Goplusbet na najchętniej wybieranych przez Was rynkach. 

 • Polska Ekstraklasa🇵🇱 – 4,19%
 • Serie A🇮🇹 – 4,09%
 • Premier League🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 – 4,08%
 • Bundesliga🇩🇪 – 4,44%
 • La Liga🇪🇸 – 4,85%
 • Liga Mistrzów🇪🇺 – 5,28%
 • NBA🏀 – 7,87%
 • MMA🥊 – 8,05%

Goplusbet opinie 2023 – FAQ

Poniżej częste pytania i odpowiedzi o ofercie, promocjach GoBet. Opinie na temat tego bukmachera jak widać sa świetne, nie dziwi, że nasz ranking bukmacherów uwzględnił tę firmę na wysokim miejscu.


Czy bukmacher Goplusbet jest legalnym operatorem w Polsce?

Oczywiście, że tak. Serwis otrzymał licencję o numerze PA11.6831.11.2021 w listopadzie 2021 roku i będzie ona obowiązywała do 2027 roku. 

Jaki jest bonus powitalny od bukmachera Gobet?

Na nowych klientów bukmachera, którzy założą konto z kodem promocyjnym o treści BETONLINE czekają dwa bonusy o łącznej wartości 1030 PLN. Więcej szczegółów i regulamin obu promocji w tekście powyżej. 

Jakie jest aktualny kod na bonus w Goplusbet?

Specjalne hasło gwarantujące wyższy bonus na start to kod BETONLINE

Jaki rodzaj typerów powinien sprawdzić ofertę bukmachera Gobet?

Według nas coś dla siebie na stronie tego bukmachera odnajdą wszyscy gracze, natomiast najwięcej powodów do radości będą mieli eksperci od piłki nożnej. 

Czy bukmacher Goplusbet pokazuje darmowe mecze w livestreamach?

Niestety, na ten moment jedyne transmisje na żywo dotyczą sportów wirtualnych oraz e-sportów.  

5 / 5. Ocen: 55

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: GoBet opinie 2023 – czy to dobry bukmacher?

spot_img