GOPlusBet Kod Promocyjny 2023 – Bonus 1030 PLN + Freebet

GOPlusBet Kod promocyjny 2023. Bukmacher Gobet to legalny operator z jednym z najkrótszych stażów na polskim rynku internetowych zakładów sportowych. Pomimo tego firma zbiera pochlebne recenzje wśród graczy, a my sprawdzamy czemu zawdzięcza swoją popularność. Jaki jest GOPlusBet kod promocyjny? Jakie bonusy powitalne gwarantuje użycie kodu? Jak prezentuje się oferta zakładów tego bukmachera? Przekonajmy się!

GOPlusBet Kod Promocyjny 2023 - Bonus 1030 PLN + Freebet
GOPlusBet Kod Promocyjny 2023 – Bonus 1030 PLN + Freebet

Co to jest GOPlusBet kod promocyjny 2023?

Wiecie czym są kody promocyjne od legalnych bukmacherów? Jeśli wiecie, to możecie pominąć ten fragment, natomiast jeśli nie mieliście do tej pory styczności z kodami bonusowymi, to już spieszymy z wyjaśnieniami. 

W największym możliwym skrócie kody promocyjne to rodzaj haseł, dzięki którym na graczy czeka wyższy bonus powitalny po rejestracji konta. Gracz wykorzystuje taki kod bonusowy podczas zakładania konta i wpisuje go w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a pula darmowych środków automatycznie zostaje zwiększona. W GOPlusBet kod promocyjny 2023 to także dodatkowe korzyści dla gracza, o czym piszemy nieco niżej.

Jaki jest kod promocyjny GOPlusBet?

Skoro wiemy już czym są kody bonusowe, to możemy płynnie przejść do kluczowej kwestii w tym artykule, a mianowicie jaki jest kod promocyjny GOPlusBet i kiedy należy go wykorzystać. Po kolei. 

Aktualny GOPlusBet kod promocyjny 2023 dla czytelników naszego serwisu to hasło o treści BETONLINE. Tylko wpisując taki kod bonusowy, gracz otrzyma najbardziej atrakcyjny pakiet dla nowych klientów tego bukmachera. 

GOPlusBet Kod PromocyjnyBETONLINE
GOPlusBet Bonus1030 PLN
GOPlusBet rejestracjawww.GoPlusBet.pl
GoPlusBet kod promocyjny - co wpisać?
GoPlusBet kod promocyjny – co wpisać?

Jak wykorzystać GOPlusBet kod promocyjny? Kiedy wpisać hasło BETONLINE?

Goplusbet kod promocyjny można wykorzystać TYLKO RAZ i tylko w trakcie rejestracji konta. Pominięcie tego kroku na tym etapie jest nieodwracalne i skutkuje bezpowrotną utratą szansy na wyższy bonus na start. 

Szczegółową instrukcję dotyczącą rejestracji konta w Goplusbet opiszemy krok po kroku w kolejnych fragmentach naszego poradnika typera, natomiast w największym możliwym skrócie użycie kodu BETONLINE sprowadza się wpisania hasła w pole formularza rejestracyjnego oznaczonego jako KOD PROMOCYJNY. 

WAŻNE!!! Kod promocyjny GOPlusBet może zostać wykorzystany WYŁĄCZNIE podczas rejestracji nowego konta gracza na stronie www.GoPlusBet.pl
Gdzie wpisać goplusbet kod promocyjny?

GOPlusBet Kod promocyjny 2023 – jaki bonus powitalny?

Wiemy jaki jest aktualny GOPlusBet kod promocyjny i w którym momencie przygody z tym legalnym bukmacherem należy wykorzystać kod bonusowy BETONLINE. Nie wiemy jednak ciągle najważniejszego, a mianowicie co właściwie daje użycie kodu. Jakie profity gwarantuje kod promocyjny Goplusbet na bonus powitalny?

Każdy nowy klient tego bukmachera, który zdecyduje się wykorzystać Goplusbet kod promocyjny i wpisze hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza otrzyma dwa bonusy powitalne. 

Cashback bonus GOPlusBet bez ryzyka1000 PLN
Freebet bonus GOPlusBet z kodem BETONLINE30 PLN

Pierwszym będzie cashback bonus za porażkę na pierwszym kuponie i ta promocja jest ogólnodostępna i nie wymaga użycia kodu bonusowego. Drugą promocją jest natomiast dodatkowy freebet bonus, a ta premia pojawi się WYŁĄCZNIE w budżecie graczy, którzy wykorzystają kod promocyjny GOPlusBet i wpiszą kod BETONLINE do formularza. 

Freebet za kod bonusowy Goplusbet jest sztywny, tzn. że jego wartość wynosi dokładnie 30 PLN. Natomiast w przypadku powitalnego zakładu bez ryzyka kwota darmowych środków uzależniona jest od stawki na pierwszym kuponie, a maksymalny bonus to 1000 PLN. Łączna pula darmowych środków po rejestracji z kodem promocyjnym bukmachera Goplusbet wynosi aż 1030 PLN. 

PAMIĘTAJ!!! Aktualny kod promocyjny na na bonus powitalny GOPlusBet to hasło BETONLINE

GOPlusBet kod promocyjny – zakład bez ryzyka 1000 PLN

GoPlusBet zakład bez ryzyka 1000 PLN
GoPlusBet zakład bez ryzyka 1000 PLN

Pierwszy kupon po rejestracji konta w Goplusbet jest zakładem bez ryzyka. Bukmacher nie wymaga w tym kontekście wykorzystania kodu promocyjnego BETONLINE, a maksymalny zwrot to aż 1000 PLN. Jak otrzymać ten bonus powitalny? To całkiem proste. 

Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę bukmachera (możesz także kliknąć jeden z banerów GOPlusBet widocznych na tej stronie) i klikniesz żółty button ZAREJESTRUJ widoczny w prawym, górnym rogu strony. Kolejnym krokiem jest założenie konta stałego (warunek konieczny!!!) i wpłacenie depozytu min. 20 PLN. 

Następnie należy obstawić dowolny kupon z oferty zakładów sportowych (kupon SOLO lub AKO, kurs maksymalny 10.00). Gracz ma na to 30 dni od momentu rejestracji konta w Gobet oraz 14 dni od daty pierwszego depozytu na konto u bukmachera. 

Chcesz założyć konto u tego bukmachera? Sprawdź na temat GoBet opinie graczy!

Jeśli wszystkie typy na kuponie będą zwycięskie, wówczas wygrana powędruje na główne saldo depozytowe, skąd chwilę później będzie można ją przelać na konto w banku. Gdyby jednak tym razem graczowi nie dopisało szczęście, wówczas 100% przegranej stawki, aż do 1000 PLN wróci do budżetu jako bonus. 

Kilka istotnych kwestii. Po pierwsze cashback bonus Gobet należy zaakceptować, a gracz ma na to maksymalnie 14 dni (po upływie tego terminu bonus przepadnie bezpowrotnie). Po drugie natomiast cashback ląduje na saldzie bonusowym, a to oznacza, że nie można go od razu przelać na konto w banku. 

 1. Załóż konto na www.GoPlusBet.pl i wpłać depozyt min. 20 PLN. 
 2. Zagraj dowolny kupon SOLO lub AKO. 
 3. Kurs maksymalny 10.00. 
 4. W przypadku porażki 100% stawki wraca na konto jak bonus. 
 5. Maksymalny cashback to 1000 PLN. 

Kod promocyjny GOPlusBet – jak wypłacić cashback bonus?

Powitalny cashback od bukmachera Gobet trafia na saldo bonusowe, a to oznacza, że trzeba go najpierw obrócić, a dopiero później darmowe środki będzie można przelać na konto w banku. Ile razy trzeba obrócić bonus Goplusbet?

Bukmacher wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z co najmniej 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.30. Maksymalny czas na spełnienie warunków obrotu to 7 dni od momentu pojawienia się  bonusu w budżecie. 

Co to oznacza w praktyce? Dokładnie tyle, że jeśli gracz otrzymał maksymalny bonus GOPlusBet 1000 PLN, to musi zagrać kupony AKO za dokładnie taką samą kwotę lub większą. Oczywiście nie ma obowiązku obstawiania od razu za cały bonus, lecz można rozbić stawki na kilka kuponów. 

Cashback bonus za kod promocyjny GOPlusBet – komentarze graczy

Na jakie komentarze zasłużyła sobie ta promocja powitalna? Żeby to sprawdzić, weszliśmy na pierwsze z brzegu forum bukmacherskie, a poniżej znajdziecie kilka losowych komentarzy. 

“Super, że zwracają kasę za pierwszą wtopę. Tyle tylko, że skoro już dali kod promocyjny, to mogliby dorzucić ze 20 złotych.”

“Jeden z łatwiejszych obrotów bonusem w Polsce. Dla mnie lekki szok, zważywszy na wysoką kwotę bonusu. Bardzo wysoka nota dla tej promki.”

GOPlusBet kod promocyjny na bonus powitalny – freebet za kod 30 PLN

Standardowa oferta Gobet dla nowych graczy kończy się na powitalnym bonusie cashback za wpadkę na pierwszym kuponie. Ale nie dla naszych wiernych czytelników. Specjalnie z myślą o Was bukmacher zaproponował Goplusbet kod promocyjny, a wraz z nim dodatkowy freebet bonus. Warunki skorzystania z tej premii nie należą do przesadnie skomplikowanych. 

Wszystko co trzeba zrobić, to założyć konto gracza (liczy się tylko pełna rejestracja konta stałego), w jej trakcie wpisać hasło BETONLINE w pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. 

GoPlusBet kod promocyjny daje 30 PLN jako freebet!
GoPlusBet kod promocyjny daje 30 PLN jako freebet!

Kolejnym krokiem jest wpłacenie depozytu min. 100 PLN i… to wszystko! Automatycznie po spełnieniu tych warunków do konta zostanie przypisany freebet bonus o wartości 30 PLN

 1. Załóż konto stałe na www.GOPlusBet.pl
 2. Wpisz hasło BETONLINE w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. 
 3. Wpłać depozyt min. 100 PLN. 
 4. Otrzymasz freebet bonus o wartości 30 PLN. 

GOPlusBet kod promocyjny – jak wykorzystać freebet?

Od momentu pojawienia się freebetu w budżecie gracz ma maksymalnie 7 dni na jego wykorzystanie. W jaki sposób można to zrobić? Również w tym przypadku bukmacher GOPlusBet nie rzuca typerom kłód pod nogi. 

Za freebet z kodem promocyjnym BETONLINE można zagrać dowolny kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej 3 selekcje, a kurs m.in. żadnej z nich nie będzie niższy od 1.30. Proste, prawda?

Na spory plus należy także zapisać fakt, że w przypadku powodzenia wygrane środki wędrują od razu na głównym saldzie depozytowym, a to oznacza, że można je przelać do banku bez dalszego obrotu. 

Freebet bonus za GOPlusBet kod promocyjny – komentarze graczy

Wydaje nam się, że w przypadku tej promocji komentarze graczy muszą być jednoznaczne, natomiast nie przekonamy się o tym, dopóki nie sprawdzimy komentarzy od samych typerów. Kilka z nich prezentujemy poniżej. 

“Jeden z lepszych freebetów w Polsce. Dobra kwota, łatwy obrót, ja więcej nie potrzebuję. Nota MAX.”

“Nie ma się do czego przyczepić. Brawo, że wygraną można od razu wypłacić, a nie bawić się w obroty kolejne.”

GOPlusBet kod promocyjny na bonus powitalny – podsumowanie i komentarze graczy

Wiemy już, co gracze sądzą o poszczególnych bonusach powitalnych bukmachera Gobet. A na jakie komentarze typerów zasłużył sobie cały pakiet na start gwarantowany przez kod promocyjny Goplusbet? Sprawdziliśmy i to. 

“Muszę minimalnie obniżyć ocenę za brak bonusu od depozytu. Co nie zmienia faktu, że to całkiem przyjemna promocja.”

“Zawsze mi się wydawało, że początkujący bukmacherzy nie dają zbyt wysokich bonusów. Gobet wyprowadził mnie z błędu.”

GOPlusBet kod promocyjny – jak założyć konto u bukmachera? Rejestracja krok po kroku

Żadan typer nie otrzyma żadnego bonusu od bukmachera Goplusbet dopóki nie założy konta w tym serwisie. Obie premie dostępne z kodem promocyjnym Gobet dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych graczy, na szczęście cały proces nie jest zbyt skomplikowany i nie trwa dłużej, niż 5 minut. 

Oczywiście bukmacher respektuje zarówno rejestrację na standardowej wersji przeglądarkowej, jak i założenie konta w Goplusbet przy pomocy aplikacji mobilnej. W obu przypadkach można rzecz jasna wykorzystać Gobet kod promocyjny BETONLINE i zgarnąć dodatkowy freebet bonus o wartości 30 PLN. 

Jak krok po kroku przebiega rejestracja konta na stronie bukmachera Gobet? Jakie dane osobowe będzie zmuszony podać gracz w trakcie wypełniania formularza? Przekonajmy się!

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (GOPLUSBET.PL) lub kliknij jeden z banerów Gobet widocznych w tym serwisie. 
 2. W prawym górnym rogu znajduje się żółty button ZAREJESTRUJ. Klikając go zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego. 
 3. Wypełnij pola na pierwszej stronie formularza (adres email, login i hasło do konta, numer telefonu oraz kod SMS). 
 4. Wpisz hasło BETONLINE w polu KOD PROMOCYJNY.
 5. Na kolejnej stronie formularza wpisz imię, nazwisko, kraj pochodzenia, PESEL oraz źródło środków potrzebnych na depozyt u bukmachera Gobet (np. własna działalność, etat lub po prostu oszczędności). 
 6. Ustal wszystkie limity na koncie (możesz zgodzić się na ustawienia domyślne). 
 7. Kliknij, że zgadzasz się na regulamin serwisu oraz na wymagane zgody marketingowe. 
 8. Dokończ rejestrację. 
Pamiętaj o wpisaniu hasła BETONLINE w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. Tylko wtedy otrzymasz dodatkowy freebet bonus o wartości 30 PLN. 

Twoje tymczasowe konto gracza w GOPlusBet jest aktywne. Możesz wpłacić depozyt i obstawiać dowolne zakłady z oferty bukmachera, jednak nie otrzymasz żadnego z bonusów powitalnych, ani nie będziesz mógł wypłacić wygranej na konto bankowe. Dlaczego?

Jak założyć konto stałe w GOPlusBet? Weryfikacja danych osobowych

GoPlusBet - jak zweryfikować konto?
GoPlusBet – jak zweryfikować konto?

Dlatego, że póki co dokonałeś błyskawicznej rejestracji bez dowodu osobistego, a każda z ww. funkcji bukmachera Goplusbet będzie dla Ciebie dostępna dopiero w momencie weryfikacji danych osobowych i zarejestrowaniu konta stałego. Jak tego dokonać?

Nie jest to zbyt skomplikowane, natomiast należy pamiętać o jednej, szalenie istotnej kwestii. A mianowicie, jeśli gracz poluje na oba bonusy powitalne, to musi dokonać weryfikacji danych PRZED wpłaceniem pierwszego depozytu. 

Jeśli pomyli kolejność i najpierw wpłaci depozyt, a dopiero później prześle wymagane dokumenty, wówczas bezpowrotnie straci szansę na atrakcyjną premię na start. 

WAŻNE!!! Jeśli chcesz otrzymać oba bonusy za Gobet kod promocyjny to najpierw zweryfikuj dane osobowe, a dopiero później wpłać depozyt. 

No właśnie. Jakie dane i dokumenty będą potrzebne do weryfikacji w Gobet i założenia konta stałego? Bukmacher poprosi gracza o:

 • podanie numeru i serii dowodu osobistego
 • przesłanie skanów lub wyraźnych zdjęć obu stron dowodu
 • podanie dokładnego adresu zamieszkania
 • podaniu numeru konta bankowego należącego do gracza (nie można wykorzystać konta taty, brata, kolegi, itd.)

Zakładając, że wszystkie dokumenty oraz dane wpisane przez gracza będą prawidłowe, wówczas chwilę później na skrzynce mailowej podanej w trakcie rejestracji powinna pojawić się wiadomość od GOPlusBet. Pracownicy bukmachera poinformują w niej, że rejestracja konta stałego w Goplusbet przebiegła prawidłowo, a gracz ma nieograniczony dostęp do wszystkich produktów i opcji zakładów bukmachera.

Podczas weryfikacji konta w Gobet należy podać adres, numer konta i dane z dowodu, a także przesłać skan dowodu osobistego. 

GOPlusBet kod bonusowy – promocje okolicznościowe dla stałych graczy

Jeśli uważacie siebie za łowców bonusów, to z przyjemnością informujemy, że promocje bukmachera Gobet wykraczają daleko poza atrakcyjną premię na start. Również na stałych klientów czeka cała masa niespodzianek, a na kontach aktywnych typerów regularnie typujących zakłady w Goplusbet dość często będą pojawiały się darmowe środki na dalszą grę. 

PAMIĘTAJ!!! Kod bonusowy bukmachera Goplusbet nie zwiększa puli darmowych środków promocyjnych dla stałych graczy. 

Przy okazji warto mieć z tyłu głowy dwie kwestie. Każda z poniższych premii jest dostępna również na aplikacji mobilnej bukmachera Gobet. Z kolei po drugie spotka Was lekki niedosyt, jeśli liczycie, że kod promocyjny Goplsubet zagwarantuje Wam wyższe bonusy okolicznościowe. 

Nic takiego nie ma miejsca, zresztą taką samą politykę stosują wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju, a zatem o żadnym rozczarowaniu strategią obraną przez Gobet nie może być mowy. A zatem – jakie stałe bonusy i promocji okolicznościowe będą dostępne w trakcie Waszej przygody z bukmacherem Gobet? Poniżej znajdziecie skrócony regulamin kilku z nich. 

 • Bonus GRA BEZ PODATKU – ta promocja gwarantuje obstawianie zakładów w Goplusbet bez konieczności płacenia 12% podatku obrotowego. Jedyny warunek to kupon AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.30, a bukmacher nie stawia żadnych limitów (czyli można z niej korzystać nawet 100x dziennie). 
 • Bonus GO BOOSTER – dzięki tej promocji najciekawsze wydarzenia sportowe u bukmachera Goplusbet można typować po znacznie wyższych kursach. Serwis twierdzi, że średnia podwyżka kursowa wynosi co najmniej 30% w stosunku do regularnej oferty, a my nie mamy powodów, aby w to nie wierzyć. 
 • Bonus FREEBET URODZINOWY – raz do roku na każdego klienta bukmachera Goplusbet czeka specjalny freebet urodzinowy 25 PLN. Jedyny warunek jaki musi spełnić gracz to wpłacenie (kiedykolwiek) depozytu o wartości 10 PLN i obstawienie dowolnego zakładu. Gracz ma 7 dni na skorzystanie z bonusu, a można zagrać za niego dowolny kupon z oferty SPORT, LIVE lub ESPORT po kursie min. 2.00. 
 • Bonus PRZYJDŹ Z KOLEGAMI – na pierwszy rzut oka jest to klasyczny bonus za przyjaciela. W rzeczywistości bukmacher Goplusbet zastosował kilka rozwiązań, które z pewnością przypadną do gustu typerom. Przede wszystkim darmowe środki o wartości 50 PLN otrzymuje zarówno gracz, jak i jego znajomy, który założył konto z linku polecającego (warunkiem depozyt i obrót na kwotę min. 200 PLN). Poza tym serwis nie stawia żadnego górnego limitu odnośnie liczby bonusów, a zatem każdy gracz może ich zgarnąć dowolną ilość. 
 • Bonus DŁUUUGOŚĆ MA ZNACZENIE – ukłon w kierunku ekspertów od typowania wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej trafionych zdarzeń po kursie min. 1.25 znajdzie się na kuponie, tym wyższa kwota bonusu pojawi się w budżecie. Maksymalny bonus 100%, oznaczający w praktyce podwojenie wygranej kwoty można otrzymać typując poprawnie 24 lub więcej selekcji na kuponie. 

Opisane wyżej bonusy to jedynie stałe promocje dostępne dla aktywnych posiadaczy konta w Gobet zakłady bukmacherskie. To jednak nie koniec niespodzianek! Za każdym razem, gdy na sportowych arenach odbywa się jakiś ciekawy mecz, turniej lub wyścig, wówczas warto zalogować się na swoje konto gracza na stronie GOPLUSBET i kliknąć sekcję BONUSY. 

Bardzo prawdopodobne, że będzie tam na Was czekał atrakcyjny bonus lub konkurs typerów. Czasem będzie to cashback, a innym razem freebet. Nie zapominajcie także o kontach Gobet w social mediach. Bukmacher regularnie organizuje tam rozmaite promocje i konkursy, a to kolejna okazja, żeby zasilić swój budżet darmowymi środkami na dalszą grę. Wszystko to sprawia, że GoBet opinie graczy ma tak pozytywne.

GOPlusBet kod bonusowy – bonusy okolicznościowe GOPlusBet – recenzje graczy

GoPlusBet bonus na urodziny
GoPlusBet bonus na urodziny

Z jakimi opiniami graczy spotkaliśmy się sprawdzając komentarze typerów na forum bukmacherskim? Większość klientów tej firmy wystawia dość pozytywne oceny promocjom okolicznościowym bukmachera, a negatywne wpisy można policzyć na palcach jednej ręki. Żeby być uczciwym prezentujemy Wam zarówno jedne, jak i drugie. 

“Bardzo mocna sekcja i sporo ciekawych promocji. Punkt w górę za to, że nie stawiają górnego limitu zaproszonych znajomych, dzięki czemu można zgarnąć naprawdę spoko kasę.”

“Zabrakło mi nieco jakiegoś programu lojalnościowego, chociażby takich punktów jak w Fortunie, gdzie bukmacher premiuje aktywnych typerów. Powinni o tym pomyśleć.”

Dlaczego warto wykorzystać GOPlusBet kod promocyjny i założyć konto u tego bukmachera?

Niewiele czasu potrzebował legalny bukmacher Goplusbet, aby z jak najlepszej strony zaprezentować się polskim graczom. Serwis Gobet (lub Go+Bet – jak kto woli) pojawił się na naszym rynku wiosną 2022 roku i dość szybko zapracował sobie na bardzo pochlebne oceny wśród typerów. 

Nie czas i miejsce, aby rozwodzić się nad jakością produktów dostępnych w poszczególnych sekcjach bukmachera. Jeśli chcielibyście dostać więcej informacji, to odsyłamy Was do naszego artykułu Gobet recenzje, gdzie rozbieramy na czynniki pierwsze wszystkie wady i zalety tego bukmachera. 

Co do samego kodu. Warto, czy nie warto wykorzystywać Goplusbet kod promocyjny i wpisywać hasło BETONLINE w trakcie rejestracji konta? Według nas odpowiedź nasuwa się sama!

Dlaczego? Chociażby dlatego, że to doskonała okazja, żeby w miarę bezpiecznie przetestować ofertę zakładów tego bukmachera. Gracz nie ryzykuje własnych środków, gdyż w przypadku niepowodzenia stawka wróci na konto, a łatwy obrót sprawia, że bonus można równie szybko przelać do banku. 

Z kolei dodatkowy freebet za Gobet kod promocyjny na bonus powitalny należy traktować jako ekstra premię. Jeśli darmowy zakład okaże się zwycięski, to super! Jeśli natomiast graczowi nie dopisze szczęście, to jedyne co straci to 5 sekund życia potrzebne na wpisanie kodu BETONLINE w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. 

Bukmacher GOPlusBet – informacje o firmie
Pełna nazwa firmyGO Bet Sp. z o.o.
Adres siedzibyul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Adres strony WWWGOPLUSBET.PL
Numer licencjiPA11.6831.11.2021
Ważność licencji 2027 r.
Kod promocyjny GobetBETONLINE
Zakład bez ryzyka Tak (1000 PLN)
Bonus od depozytuNie
Freebet bez depozytuNie
Bonus za kod promocyjnyTak (30 PLN)
Transmisje w livestreamachNie
Czat na żywoTak (codziennie w godz. 8-23)
Adres emailpomoc@goplusbet.pl

GOPlusBet kod promocyjny – FAQ


Czy obstawianie zakładów u bukmachera Goplusbet jest zgodne z prawem? 

Tak. Bukmacher posiada wymaganą licencję o numerze PA11.6831.11.2021, która obowiązuje do 2027 roku. 

Jaki jest aktualny kod promocyjny GOPlusBet?

Aktualny kod na bonus powitalny od tego bukmachera to hasło BETONLINE. 

Co dostanę za wykorzystanie kodu promocyjnego GOPlusBet?

Otrzymasz w zamian dodatkowy freebet bonus o wartości 30 PLN. Tej promocji nie ma w standardowej ofercie i jest dostępna wyłącznie z kodem BETONLINE. 

Zapomniałem wpisać GOPlusBet kod promocyjny podczas rejestracji. Mogę zrobić później?

Nie, jeśli nie wykorzystasz kodu BETONLINE w trakcie zakładania konta to bezpowrotnie tracisz szansę na dodatkowy freebet. 

Czy kod bonusowy GOPlusBet gwarantuje także wyższe promocje dla stałych graczy?

Nie. Wartość bonusów okolicznościowych jest niezmienna, a gracze rejestrujący się z kodem BETONLINE otrzymają taką samą pulę darmowych środków, co pozostali typerzy.

5 / 5. Ocen: 55

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: GOPlusBet Kod Promocyjny 2023 – Bonus 1030 PLN + Freebet

spot_img