Gra w karty u legalnego bukmachera to nowość, która cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Marka STS pozwala swoim klientom na korzystanie z takich produkcji jak Poker, Wojna oraz Bakarat.

Gra w karty u legalnego bukmachera. Poker, Bakarat, Wojna w STS!
Gra w karty u legalnego bukmachera. Poker, Bakarat, Wojna w STS!

STS poker online

Wiele osób uważa, że poker w STS jest jedynie mitem. Wcale nie, chociaż faktycznie prawda jest taka, że przepisy w bezpośredni sposób zabraniają korzystania z gier karcianych online na prawdziwe pieniądze.

Warto wiedzieć, że dostępne na stronie STS Betgames to po prostu obstawianie gier w karty. Innymi słowy, gracz stawia na to, czy jego układ będzie silniejszy, czy lepszy będzie zestaw kart (lub jedna karta) krupiera.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus 500 PLN. KOD500

Do wyboru typerzy mają trzy produkcje. Poker, Wojna oraz Bakarat. Każda z nich to najpopularniejsze gry hazardowe w karty na świecie i na pewno szczególnie przedstawiać ich nie trzeba.

Wojna, Bakarat i Poker na STS.pl

Granie w karty w STS odbywa się z udziałem wirtualnych pań krupierek. Gracz może poczuć się niemal tak, jak by przebywał w nowoczesnym kasynie, gdzie każdy traktowany jest jak VIP.

Istotne jest to, że Betgames STS dostępne są dla wszystkich, a nie jedynie tych grających na wysokie stawki. Zakłady można stawiać już za naprawdę niewielkie kwoty.

Uwaga! Każdy, kto chce sprawdzić się w kartach w STS, może otrzymać na start u bukmachera bonus 29 PLN bez wpłaty oraz do 1200 PLN za depozyt numer jeden!

Bonus powitalny STS:
⬇️⬇️⬇️

  1. Zarejestrować sie na STS.pl
  2. Wpisać kod „BETONLINE
  3. Bonus na start to freebet 29 PLN bez wpłaty (tylko z kodem podanym powyżej!)
  4. Przy pierwszej wpłacie bukmachera doładowuje konto bonusem 100% do 1200 PLN!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.