Gra w karty u legalnego bukmachera. Poker, Bakarat, Wojna w STS!

Gra w karty u legalnego bukmachera to nowość, która cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Marka STS pozwala swoim klientom na korzystanie z takich produkcji jak Poker, Wojna oraz Bakarat.

Gra w karty u legalnego bukmachera. Poker, Bakarat, Wojna w STS!
Gra w karty u legalnego bukmachera. Poker, Bakarat, Wojna w STS!

STS legalny poker online

Wiele osób uważa, że poker w STS jest jedynie mitem. Wcale nie, chociaż faktycznie prawda jest taka, że przepisy w bezpośredni sposób zabraniają korzystania z gier karcianych online na prawdziwe pieniądze.

Warto wiedzieć, że dostępne na stronie STS Betgames to po prostu obstawianie gier w karty. Innymi słowy, gracz stawia na to, czy jego układ będzie silniejszy, czy lepszy będzie zestaw kart (lub jedna karta) krupiera.

Każdy, kto chce obstawiać w STS, może teraz założyć darmowe konto z bonusem 29 PLN bez depozytu. Oto aktualny kod promocyjny:

Polski bukmacher sts 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Do wyboru typerzy mają trzy produkcje. Poker, Wojna oraz Bakarat. Każda z nich to najpopularniejsze gry hazardowe w karty na świecie i na pewno szczególnie przedstawiać ich nie trzeba.

Wojna, Bakarat i Poker na STS.pl

Granie w karty w STS odbywa się z udziałem wirtualnych pań krupierek. Gracz może poczuć się niemal tak, jak by przebywał w nowoczesnym kasynie, gdzie każdy traktowany jest jak VIP.

Istotne jest to, że Betgames STS dostępne są dla wszystkich, a nie jedynie tych grających na wysokie stawki. Zakłady można stawiać już za naprawdę niewielkie kwoty.

Uwaga! Każdy, kto chce sprawdzić się w kartach w STS, może otrzymać na start u bukmachera bonus 29 PLN bez wpłaty oraz do 1200 PLN za depozyt numer jeden!

Bonus powitalny STS:
⬇️⬇️⬇️

  1. Zarejestrować sie na STS.pl
  2. Wpisać kod „BETONLINE
  3. Bonus na start to freebet 29 PLN bez wpłaty (tylko z kodem podanym powyżej!)
  4. Przy pierwszej wpłacie bukmachera doładowuje konto bonusem 100% do 1200 PLN!

Jak grać w pokera w STS?

Mimo że do wyboru w Betgames są trzy karcianki, największym zainteresowaniem cieszy się poker. Trudno było zakładać, że będzie inaczej, bo przecież Texas Holdem to na ten moment najpopularniejsza gra tego typu na świecie.

Jak grać w pokera w STS? Wiemy już, że jest to możliwe i legalne, ale jeszcze nie każdy poznał instrukcję krok po kroku – od logowania do pierwszego rozdania.

Krok I – Gracz wchodzi na stronę www.STS.pl. W górnym panelu znajduje się panel z działami. Wystarczy wybrać „Betgames”

STS granie w pokera online. Krok 1
STS granie w pokera online. Krok 1

Krok II – Do wyboru są trzy produkcje. Na potrzeby instrukcji wybieramy Poker, ale na dobrą sprawę w taki sam sposób może to być Wojna czy Bakarat.

STS granie w pokera online. Krok 2
STS granie w pokera online. Krok 2

Krok III – Nie pozostaje nic innego, jak rozpoczęcie gry. Minimalna stawka to 2 PLN, a oferowane kursy – naprawdę pokaźne!

STS granie w pokera online. Krok 3
STS granie w pokera online. Krok 3

Darmowe karty w STS online

Czy dostępne są w ofercie STS online także darmowe karty? Niestety, nie ma możliwości grania tutaj w pokera na wirtualne żetony. Jedyną opcją jest podglądanie rozgrywki bez aktywnego udziału.

STS ze względów prawnych nie może zaoferować graczom obstawiania za darmo. Przepisy raczej w najbliższym czasie się nie zmienią, dlatego w tej kwestii nie ma co liczyć na duże modyfikacje ofert.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Gra w karty u legalnego bukmachera. Poker, Bakarat, Wojna w STS!

spot_img