Gry karciane Bet on Games w eFortuna

Jakiś czas temu na światowym rynku bukmacherskim pojawiła się zupełnie nowa usługa dodatkowa, która zaczęła bić rekordy popularności, a którą szybko zaczęli wdrażać u siebie również najlepsi polscy bukmacherzy online. W eFortuna Bet on Games istnieje niemal od początku przejścia nowej formuły na rynek polski – i stale jest rozwijane oraz udoskonalane. Czym jednak ono tak właściwie jest? Jak je obstawiać i co znajdziemy w jego obrębie?

Gry karciane Bet on Games w eFortuna
Gry karciane Bet on Games w eFortuna

eFortuna Bet on Games – czym jest ta usługa?

Oferowane przez bukmachera eFortuna Bet on Games to usługa dodatkowa, w ramach której obstawiać możemy rozdania w grach karcianych – znanych chociażby z kasyn stacjonarnych. Z uwagi na polskie prawo, nie bierzemy w nich aktywnego udziału. Są one zaledwie symulacjami, za których przeprowadzanie odpowiedzialni są krupierzy (a zwykle – krupierki). Gry te bazują w pełni na losowości – karty przed każdym rozdaniem są profesjonalnie tasowane, a krupier dba o to, by całość przebiegała szybko i płynnie.

W usłudze Bet on Games bukmachera eFortuna – niezależnie od gry – mamy kilka momentów na obstawianie. Każda z gier podzielona jest bowiem na etapy, pomiędzy którymi przyjmowane są zakłady. Dostępne opcje bukmacherskie udostępniane są automatycznie – na podstawie tego, co aktualnie rozgrywa się na stole. Jest to możliwe dzięki temu, że krupierka skanuje każdą kartę do systemu jeszcze zanim ta pojawi się na stole.

ZOBACZ: eFortuna kod promocyjny

Jedno rozdanie w ramach usługi trwa maksymalnie kilka minut – po tym czasie rozwiązywane są wszystkie kupony i rozpoczyna się kolejne. Sprawia to, że próg wejścia jest naprawdę niski, a typujący bardzo szybko może zapoznać się z zasadami każdej z gier (po prostu obserwując, na czym polega rozdanie).

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

W eFortuna Bet on Games istnieje dopiero od jakiegoś czasu – jest to nowa usługa, która wciąż jest rozwijana. Można się więc spodziewać tego, że w najbliższym czasie będą się w niej pojawiać nowe symulowane gry karciane. Ich dostarczaniem zajmuje się zewnętrzny usługodawca, a wszystko prowadzone jest na żywo. Bukmacher zapewnia zaledwie swoją ofertę kursową – nad stabilnością działania samej transmisji, ale i nad jej przebiegiem czuwa podmiot zewnętrzny. To gwarantuje transparentność całości i to, że buk nie ma żadnego wpływu na to, co dzieje się na stole.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jak obstawiać Bet on Games w eFortunie?

Typowanie w eFortuna Bet on Games przypomina nieco obstawianie spotkań na żywo (w końcu symulowane rozdania również rozgrywają się w czasie rzeczywistym). Oznacza to, że w czasie zabawy oglądamy transmisję na żywo z rozdania (dostarczaną, jak już powiedzieliśmy, przez podmiot zewnętrzny), a w trakcie tego podejmujemy nasze decyzje bukmacherskie. Ich dostępność zależy w pełni od tego, co aktualnie dzieje się na stole.

Aby obstawiać Bet on Games musimy zarejestrować się u bukmachera, a następnie zalogować się na własne konto i zasilić je odpowiednimi środkami (w ilości adekwatnej do tego, ile tak właściwie chcemy przeznaczyć na zakłady). Kolejnym krokiem jest oczywiście wybranie interesującej nas gry (te aktualnie dostępne wypisujemy poniżej). Oglądamy transmisję, a gdy chcemy wejść do obstawiania, po prostu sięgamy po jeden z dostępnych rynków bukmacherskich. Te są wyświetlane w ramach okna wspomnianej transmisji. Rynek pojawi się na naszym kuponie – pozostaje nam ustalić stawkę, a następnie zaakceptować zawarcie zakładu. Pamiętajmy, że mamy na to ograniczony czas – jest on wyświetlany na ekranie. Jeśli nie zmieścimy się w nim, po prostu poczekajmy na kolejne rozdanie.

UWAGA: Polski bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka! Wystarczy rejestracja na www.STS.pl i wpisanie podczas zakładania konta kodu promocyjnego „BETONLINE„. Dodatkowo otrzymujemy 1560 PLN w bonusach!

W ramach Bet on Games aktualnie można zawierać wyłącznie kupony pojedyncze. Zwróćmy uwagę na to, że choć kupony są rozwiązywane po kilku minutach, ewentualne wygrane mogą trafić na nasze konto dopiero po kilku kolejnych.

Warto wiedzieć: w usłudze jesteśmy w stanie skorzystać z opcji tak zwanego Szybkiego Zakładu. Dzięki niemu stawkę ustalamy tylko raz, a każdy kolejny zakład będziemy zawierać jednym kliknięciem (po dokładnie tej stawce). To sprawi, że typowanie będzie szybsze i mniej czasochłonne.

eFortuna Bet on Games – dostępne gry

eFortuna Bet on Games wyposażyła w kilka podstawowych gier. Musimy jednak pamiętać, że gry bukmacherskie online to usługa stosunkowo nowa, a nowe pozycje na pewno pojawią się w jej obrębie niebawem (na początku oferowana była tylko jedna, a później dołączyły do niej kolejne). Zwróćmy również uwagę na fakt, że w obrębie jednej gry bukmacher daje nam dostęp do kilku różnych “pokoi”, z różnymi krupierkami, a często i inną oprawą wizualną. Dzięki temu mamy pewną możliwość dopasowania kształtu usługi do naszych indywidualnych preferencji.

  • Poker – aktualnie to właśnie ta gra jest na topie jeżeli chodzi o popularność i zainteresowanie, jakim się cieszy. eFortuna postawiła na najpopularniejszą jej odmianę – Texas Hold’em. Obserwujemy więc tutaj symulowaną grę pomiędzy sześcioma wirtualnymi graczami, rozdanie w którym trwa cztery rundy (przed każdą z nich możemy zawrzeć zakład). W rozdaniu tym wygrywa ten z graczy, który będzie posiadał największy układ. W głównym rodzaju zakładu możemy postawić albo na zwycięzcę konkretnego rozdania, albo też na kolor, jaki okaże się zwycięski (w tym pierwszym przypadku nieważne, jakim układem wygra gracz – w drugim zaś nie ma znaczenia, jaki układ będzie zwycięski). Poker to gra, w której najwięcej możemy przemyśleć i która wymaga pewnej dozy analizy.
  • Dragon & Tiger – tak właściwie jest to pewna wariacja znanej i lubianej w Polsce wojny. Musimy obstawić, która strona (smok czy tygrys) otrzyma kartę o większej wartości. Możemy postawić też wynik remisowy (czyli po prostu wojnę). Rozdanie trwa tutaj jedną rundę.
  • Baccarat – to gra założeniami przypominająca wojnę, w której dwaj gracze otrzymują po dwie karty – każda z nich ma swoją wartość. Wygrywa ten z graczy, którego wartość będzie bliższa liczbie 9. Karty specjalne mają specyficzne wartości, a my obstawiać możemy nie tylko to, kto wygra, ale i jaki kolor zostanie wyłożony czy też jaka będzie sumaryczna wartość kart po stronie danego gracza.

Zasady każdej z gier są wytłumaczone pod ekranem z jej transmisją, ale też przekazywane na bieżąco przez prowadzącego rozdanie krupiera.

5 / 5. Ocen: 22

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Gry karciane Bet on Games w eFortuna

spot_img