Gwarantowane 100 PLN dla graczy na eliminacje do europejskich pucharów

Przed nami rewanżowe pojedynki w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów lub Ligi Konferencji. Z tej okazji bukmacher STS oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na zwrot stawki do 100 PLN.

Gwarantowane 100 PLN dla graczy na eliminacje do europejskich pucharów
Bonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów

Bonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów

Warto jest dodać, że w najblliższych dniach będziemy mogli obserować polskie drużyny. Bowiem swoje pojedynki rozegrają takie drużyny, jak Legia Warszawa vs Bodo Glimt i Śląsk Wrocław – Paide.

Z okazji tych pojedynków bukmacher STS oferuje każdemu typerowi limitowaną ofertę promocyjną „Cashback do 100 PLN”, która jest aktywna wyłącznie do 15 lipca do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać każdy z użytkowników musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

100 PLN na eliminacje do europejskich pucharów od STS

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się minimum jedno zdarzenie związane z europejskimi pucharami.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Jeśli los sprawi, ze faworyci zawiodą to każdy użytkownik otrzyma zwrot 15% stawki za wszystkie przegrane kupony spełniające powyższe warunki. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to wszyscy nowi użytkownicy mogą liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Jednak chcąc liczyć na wymienione bonusy każdy gracz musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Później gracz takiej opcji nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Gwarantowane 100 PLN dla graczy na eliminacje do europejskich pucharów

spot_img