Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

Bukmacher STS online nagradza wszystkich aktywnych swoich graczy extra bonusami. Za typowanie meczu Albania – Polska na konto gracza oprócz wygranej może trafić bonus o wartości 200 PLN.

Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania - Polska
Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

STS nagradza graczy za obstawienie meczy

Śmiało trzeba powiedzieć, że pojedynek pomiędzy Albanią z Polską zapowiada się bardzo ciekawe. W dodatku jest to bardzo ważne starcie dla obu ekip w kontekście prawa gry w barażach o MŚ.

Natomiast z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z promocji „Wygrywaj więcej w STS”. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. a jest ona dostępna użytkownikom wyłącznie do 12 października do godziny 20:45.

200 PLN na mecz Albania – Polska:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu pojedynczego [tzw. SOLO], na którym to musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik meczu Polska – Anglia w ramach MŚ.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super. Bowiem gracz oprócz wygranej gotówki otrzyma premię w wysokości pięciokrotnie stawki do 200 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta bez żądnego depozytu
  • premię 100% wartości dokonanie depozytu o 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

spot_img