Gwarantowane bonusy do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

Fani sportów amerykańskich na pewno na brak emocji nie mogą narzekać, ponieważ są rozgrywane tam spotkania ligowe zarówno w NBA, NHL, MLB, ale i NFL. A każdy typer eWinner może liczyć na mniejsze przegrane.

Gwarantowane bonusy do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner
Bonus do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

Bonus do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

Trzeba powiedzieć, że oferta legalnego bukmacher eWinner na NBA, NHL, MLB i NFL jest bardzo bogata. Poza tym regularnie są rozgrywane mecze każdej nocy.

Natomiast każdy z graczy może skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN na NBA i NHL”, a jest ona aktywna od piątku do poniedziałku, aż do odwołania. Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać należy do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Cashback na NBA i NHL

Promocja „Cashback do 100 PLN na NBA i NHL” jest niezwykle prosta i czytelna dla każdego z graczy. Wystarczy zawrzeć kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to będą znajdować się same mecze z rozgrywek NBA, NHL, MLB i NFL.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się co najmniej cztery typy, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

bukmacherzy bez depozytu 2022
Polski bukmacher STS – nowy bonus bez depozytu

W przypadku, gdy jeden z typów okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 100 PLN. W eWinner rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE to dodatkowe korzyści dla graczy.

Bonus na start w eWinner PL:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują graczom specjalną ofertę powitalną, w której to można liczyć na:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Gwarantowane bonusy do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

spot_img