Gwarantowane frebeety na europejskie puchary od eWinner.

Specjalną ofertę promocyjną z okazji spotkań w europejskich pucharach przygotował bukmacher eWinner PL. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 90 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Gwarantowane frebeety na europejskie puchary od eWinner.
30 PLN codziennie za obstawienie meczy od eWinner!

30 PLN codziennie za obstawienie meczy od eWinner!

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach czekają nas ostatnie mecze w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji, a dojdzie do takich starć, jak m.in. Benfica – Dynamo Kijów, PSV – Rangers, Dudelange – Lech Poznań, czy też Slavia Praga – Raków Częstochowa.

Typerzy tych rozgrywek mogą liczyć na ekstra środki od bukmachera eWinner za obstawienie wspomnianych rozgrywek w ramach promocji „90 PLN Freebet na europejskie puchary”, a jest ona dostępna wyłącznie do 24 sierpnia do godziny 23:59.

Jednak na uwadze trzeba mieć istotny aspekt. Chcąc liczyć na freebety trzeba koniecznie do tej oferty dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu!

Bonusy bukmacherskie w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online w ramach wspomnianej akcji promocyjnej dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to musi być minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka kuponu obowiązkowo wynosić musi minimum 20 PLN.

nowy bonus na start w sts online
Oferta darmowych bonusów powitalnych w STS z kodem: BETONLINE

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 50% depozytu do 30 PLN. Warto jest mieć na uwadze, ze w każdy dzień trwania tej oferty każdy z typerów może otrzymać jeden bonus. To sprawia, że łącznie typerzy mogą otrzymać nawet 90 PLN!

Nowy kod promocyjny w eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 110 PLN
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć trzeba, iż jest to jedyna możliwość do wykonania. Rejestracja w eWinner wiąże się także z dodatkowymi korzyściami jak wyższe kursy czy promocje specjalne.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Gwarantowane frebeety na europejskie puchary od eWinner.

spot_img