Gwarantowane freebety za obstawienie meczy od eWinner

Podczas każdego weekendu legalny bukmacher eWinner PLN nagradza swoich aktywnych typerów bonusami za obstawienie meczy z piłki nożnej. Na konto każdego typera może trafić nawet 75 PLN i to bez znaczenia, jak zostały one rozliczone.

Gwarantowane freebety za obstawienie meczy od eWinner
Bonusy 75 PLN za obstawienie meczy

Bonusy 75 PLN za obstawienie meczy

Oferta bukmachera eWinner PL na piłkę nożną jest bogata. Tym bardziej, że regularnie rozgrywane są mecze w czołowych ligach, jak Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasa.

Natomiast bukmacher www.eWinner.pl oferuje każdemu użytkowników specjalną akcję promocyjną „75 PLN na weekend. Futbol totalny”, która jest dostępna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy w eWinner:

Zadaniem graczy w promocji eWinner PL online jest to zagranie kuponu wielozdarzeniowego, trzw. AKO, na którym to muszą znajdować się jedynie mecze z piłki nożnej, ale mogą bycz dowolnych rozgrywek.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka kuponu wynosić równą kwotę 49 PLN.

najlepsze promocje bukmacherskie
Bukmacher STS z nową promocją dla typerów

W każdy dzień promocji wszyscy typerzy mogą liczyć na jeden freebet o wartości 25 PLN. I zostanie on od razu zagrany po zawarciu kuponu. Łącznie co weekend na konto każdemu z graczy może trafić nawet 75 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu typerowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Gwarantowane freebety za obstawienie meczy od eWinner

spot_img