Hype MMA: Co to jest i jak obstawiać?

Nowa federacja Hype MMA wystartowała z dużym przytupem. Teraz jednak słychać o niej coraz mniej… Dlaczego tak się dzieje? Czy widzowie będą mogli jeszcze obstawiać Hype MMA i kolejne edycje tego show?

co to jest hype mma
Hype MMA: Co to jest i jak obstawiać?

Co to jest Hype MMA?

Tak naprawdę Hype MMA powstało na bazie sukcesu Fame MMA. Obie te federacje wywodzą się z jednego i tego samego środowiska. Jeśli chodzi o Fame MMA, to tam włodarzami są m.in. Michał „Boxdel” Baron oraz Wojciech Gola. Tak samo jest też i tutaj. Dodatkowo kolejnym włodarzem jest znany Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski… Czym zajmuje się Hype MMA? To także organizowanie walk. Jakie są różnice pomiędzy Fame MMA, a tą właśnie federacją? Chodzi o rozpoznawalność. Na Hype MMA walczą osoby, które nie są aż tak popularne. Z jednej strony to żadni amatorzy w social media. Ich zasięgi nie są jednak na aż tak dużym poziomie, jak większości osób, które na co dzień biją się w Fame MMA.

Kiedyś Wojciech Gola, jeden z włodarzy, przyznał, że dostaje m.in. mnóstwo pytań odnośnie ewentualnych walk. Na Fame MMA rywalizują jednak przede wszystkim bardzo osoby znane ze świata social media. Z kolei Hype MMA to takie zaplecze. W tej drugiej federacji członkami są twórcy mniej popularni, ale mający wielkie ambicje. Co ciekawe, formuła jest tak skonstruowana, że mamy tutaj swego rodzaju turniej. W grze o angaż do Fame MMA są nie tylko zwycięzcy poszczególnych walk, ale także osoby, które przegrały swoje pojedynki (ci jednak muszą stać się ulubieńcami publiczności). Można zatem przegrać starcie, ale to nie oznacza końca. Trzeba jednak czymś się wyróżnić. Nawet nie tylko na samych galach, lecz przede wszystkich na konferencjach itd.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Im bardziej ktoś zostanie zapamiętany, tym ma większe szanse na to, by kiedyś zawalczyć w Fame MMA. A to możliwość zgarnięcia nie tylko sporych pieniędzy, ale także dużo większej popularności w mediach społecznościowych.

Pierwsza gala Hype MMA była bardzo ciekawa

Za nami już pierwsza edycja spod szyldu Hype MMA. Odbyło się kilka naprawdę ciekawych walk. Warto zauważyć, że arena zmagań była dość specyficzna. Dodatkowo włodarze zadbali o jedyny w swoim rodzaju klimat. Nie da się ukryć, że swoje zrobił też Sylwester Wardęga, który przechadzał się nieopodal w swoim charakterystycznym stroju… Ogólnie otoczka była naprawdę interesująca i unikatowa. To pewne. Sama gala odbywała się w ekspresowym tempie. Nie było żadnej wielkiej kalkulacji. Zawodnicy, którzy zdecydowali się na pojedynki, szybko chcieli pokonać swoich rywali.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na całej gali odbyło się sześć pojedynków (w ramach turnieju). Tylko jeden z nich dotrwał do trzeciej rundy. Pozostałe kończyły się praktycznie od razu. Najkrócej jednak i tak trwał Super Fight. W nim Mariusz „Hejter” Słoński pokonał po siedmiu sekundach Marcina „Rafonixa” Krasuckiego. Na pewno pierwsza gala Hype MMA zrobiła ogólnie dobre wrażenie. A kibice cały czas czekają na kolejne edycje.

Przyszłość Hype MMA jest dość niejasna…

Początkowo wydawało się, że drugi event Hype MMA to tylko kwestia czasu. W końcu gala – która powstała na bazie sukcesu Fame MMA – została bardzo dobrze przyjęta przez internautów. A przecież ich zadowolenie ma tutaj naprawdę spore znaczenie. Wiele osób doceniało to, że np. nie brakowało typowych freak fightów. A ostatnio Fame MMA zarzuca się to, że na kartach jest… zbyt wiele sportowych pojedynków. Sporo mówiono o tym, że druga edycja Hype MMA wystartuje już niedługo. A tymczasem minęło prawie pół roku i dalej nie jest pewne, kiedy odbędzie się drugi event.

bukmacherzy bez depozytu 2022
Polski bukmacher STS – nowy bonus bez depozytu

Co prawda włodarze Hype MMA nigdzie nie napisali, ani nie powiedzieli, że projekt został zakończony. Na pewno jednak ta maszyna mocno wytraciła rozpęd. Przypomnijmy, że ogólnie Hype MMA to turniej. Ma on wyłonić nowe gwiazdy, które w przyszłości będą biły się na Fame MMA. Pierwotnie planowano, że będzie pięć gal eliminacyjnych Hype MMA i szósta finałowa. Na razie jednak druga edycja tego show stoi pod sporym znakiem zapytania…

Gdzie obstawiać walki w Hype MMA?

Pierwsza edycja Hype MMA była do obstawiania w bukmacherze internetowym Betclic. Nie jest to jednak przypadkowe. Wszak to firma wspierająca na co dzień Fame MMA. Warto podkreślić, że osoby zainteresowane typowaniem walk celebrytów mogą to robić (pod kątem np. Fame MMA) tylko tam. Chcesz grać za pieniądze? W pierwszej kolejności musisz się zatem zarejestrować. Nie ma bowiem typowania w punktach stacjonarnych. Obecnie na www.Betclic.pl oferuje swoje usługi jedynie drogą internetową. Raczej nie zapowiada się, by włodarze tego podmiotu mieli ten fakt zmieniać.

Warto się jednak zarejestrować, ponieważ dzięki temu będziesz mógł np. liczyć na hojny bonus na start dla nowych użytkowników. Dodatkowo możesz obstawiać Fame MMA nie tylko biorąc pod uwagę zakłady prematch, ale także live. Jeśli chodzi o Hype MMA, to na razie nie jest wiadome, kiedy będzie druga edycja. Jeśli dojdzie do tego wydarzenia, to będziesz mógł je obstawiać także na 99% tylko w Betclic. Co było zaś do typowania z okazji pierwszej gali? Np. zakłady na triumfatora. Nie brakowało też kilku opcji pobocznych. Ogólnie oferta nie rzucała na kolana, lecz można było wybrać kilka ciekawych typów.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Hype MMA: Co to jest i jak obstawiać?

spot_img