Jak dobrze obstawiać mecze piłki nożnej?

Piłka nożna to dyscyplina, która w naszym kraju cieszy się największym powodzeniem wśród kibiców. Napędza jednak również mnóstwo innych branż, w tym również tę bukmacherską. Bukmacherzy stale walczą ze sobą o to, aby zapewnić najlepsze warunki do jej obstawiania, a typujący – by w tym typowaniu być po prostu jak najlepszymi. W tym poradniku przedstawimy pięć naszych wskazówek na to, by w obstawianiu być jak najbardziej skutecznym.

Jak dobrze obstawiać mecze piłki nożnej?
Jak dobrze obstawiać mecze piłki nożnej?

Typowanie piłki nożnej – jak robić to tak, by być w tym efektywnym?

Aby obstawiać własne typy bukmacherskie w obrębie piłki nożnej potrzebujemy mnóstwa umiejętności i przygotowania – o wiele więcej, aniżeli w przypadku zakładów bukmacherskich na legalny poker czy od niedawna popularne w naszym kraju sporty wirtualne, cechujące się szybszą formułą i wymagające mniejszego wkładu w przygotowanie się. Poniższe pięć porad ułatwi nam skuteczne typowanie piłki nożnej. Skuteczne to znaczy takie, które przyniesie nam korzyści w zadowalających ich ilościach.

Analiza a obstawianie meczów

Jak najbardziej szczegółowa analiza jest podstawą sukcesywnego obstawiania piłki nożnej. Prawda, możemy mieć własne typy bukmacherskie wynikające z przeczucia, intuicji i wiedzy. Warto jednak, abyśmy dokładnie sprawdzili sytuację danej drużyny w lidze, jej obecną formę, przyjrzeli się kontuzjom oraz zwrócili uwagę na historię spotkań. Przyda się również wyszczególnienie mocnych i słabych stron każdej z drużyn, które ułatwi ich porównywanie w każdym ze spotkań.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Kilka rozgrywek czy tylko jedna ulubiona liga?

W obrębie piłki nożnej można typować tak dużo różnych rozgrywek, że nie sposób skupić się na nich wszystkich. Znacznie lepiej jest znaleźć jedne, w których się wyspecjalizuje – pomoże to w podejmowaniu lepszych decyzji bukmacherskich, a zakłady bukmacherskie w ich obrębie będą po prostu skuteczniejsze.

Skuteczne typy bukmacherskie

Tworząc własne typy bukmacherskie warto sięgnąć po typy innych osób – niekoniecznie te tworzone z myślą o obstawianiu. Oglądajmy więc studia przed- i pomeczowe, które są prawdziwą skarbnicą informacji właśnie pod tym kątem. Typów jednak nie kopiujmy – wykorzystujmy je do tworzenia i poprawiania tych własnych.

Jak zwracać uwagę na kursy bukmacherskie?

Kursy bukmacherskie to tak właściwie typy samych bukmacherów. Mniejszy kurs wskazuje na faworyta spotkania, a większy – na drużynę, która ma mniejsze szanse na zwycięstwo. Wykorzystujmy to do budowania własnej świadomości na temat siły każdej z drużyn, ale też szukajmy tak zwanych valuebetów – pozwalają zarobić więcej na pomyłkach, jakie robią bukmacherzy przy ustalaniu kursów.

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Choć wszyscy bukmacherzy w Polsce posiadają swoją ofertę na zakłady bukmacherskie z piłki nożnej, my powinniśmy wybrać takiego, który zaoferuje nam najlepsze warunki obstawiania tegoż sportu. Postawmy na takiego z najlepszymi kursami, niską marżą, najatrakcyjniejszym interfejsem oraz największą liczbą opcji bukmacherskich – koniecznie w obrębie konkretnych rozgrywek, których obstawianie planujemy.

Piłka nożna pewniaki
Jak obstawiać zakłady na piłka nożną? Czy pewniaki istnieją?

Zakłady bukmacherskie z piłki nożnej w naszym kraju są najbardziej popularne, dlatego nie ma problemu z wyborem odpowiedniej firmy na ich typowanie. STS i Fortuna to bukmacherzy wybierani przez zawodowych typerów, nie z przyzwyczajenia ale z oferty jaką te firmy dostarczają graczom.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na piłkę nożną

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną bez wątpienia napędzają przychody większości polskich bukmacherów – nic więc dziwnego, że każdy z nich przykłada się właśnie do tej dyscypliny, umożliwiając swoim odbiorcom obstawianie większości rozgrywek w jej obrębie. Są jednak podmioty, które robią to lepiej od innych. Sylwetki dwóch z nich przedstawiamy poniżej.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Piłka nożna w STS

Star-Typ Sport jest bukmacherem, który stale udoskonala swoją ofertę, wprowadzając do niej takie nowinki, jak zakłady na legalny poker czy na inne gry karciane. Przoduje również jeżeli chodzi o jego ofertę na piłkę nożną w obrębie której obstawiać możemy większość popularnych rozgrywek. Spotkania reprezentacji Polski są przez niego pokrywane w najlepszy sposób, jako że jest jej sponsorem głównym.

Piłka nożna w Fortunie

Fortuna również wychodzi do swoich klientów z bardzo interesującą ofertą na piłkę nożną, w szczególności na 1. Ligę, której jest sponsorem, a w obrębie której prezentuje zdecydowanie najbardziej kuszące stawki. W Fortunie, podobnie, jak w STS, można też oglądać transmisje wybranych spotkań, ale też obstawiać je w formule na żywo.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 7

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jak dobrze obstawiać mecze piłki nożnej?

spot_img