Jak dobrze obstawiać mecze piłki nożnej?

Piłka nożna to dyscyplina, która w naszym kraju cieszy się największym powodzeniem wśród kibiców. Napędza jednak również mnóstwo innych branż, w tym również tę bukmacherską. Bukmacherzy stale walczą ze sobą o to, aby zapewnić najlepsze warunki do jej obstawiania, a typujący – by w tym typowaniu być po prostu jak najlepszymi. W tym poradniku przedstawimy pięć naszych wskazówek na to, by w obstawianiu być jak najbardziej skutecznym.

Jak dobrze obstawiać mecze piłki nożnej?
Jak dobrze obstawiać mecze piłki nożnej?

Typowanie piłki nożnej – jak robić to tak, by być w tym efektywnym?

Aby realizować własne typy bukmacherskie w obrębie piłki nożnej potrzebujemy mnóstwa umiejętności i przygotowania – o wiele więcej, aniżeli w przypadku zakładów bukmacherskich na legalny poker czy sporty wirtualne, cechujące się szybszą formułą i wymagające mniejszego wkładu w przygotowanie się. Poniższe pięć porad ułatwi nam skuteczne typowanie piłki nożnej. Skuteczne to znaczy takie, które przyniesie nam korzyści w zadowalających ich ilościach.

Analiza a obstawianie meczów

Jak najbardziej szczegółowa analiza jest podstawą sukcesywnego obstawiania piłki nożnej. Prawda, możemy mieć własne typy bukmacherskie wynikające z przeczucia, intuicji i wiedzy. Warto jednak, abyśmy dokładnie sprawdzili sytuację danej drużyny w lidze, jej obecną formę, przyjrzeli się kontuzjom oraz zwrócili uwagę na historię spotkań. Przyda się również wyszczególnienie mocnych i słabych stron każdej z drużyn, które ułatwi ich porównywanie w każdym ze spotkań.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Kilka rozgrywek czy tylko jedna ulubiona liga?

W obrębie piłki nożnej można typować tak dużo różnych rozgrywek, że nie sposób skupić się na nich wszystkich. Znacznie lepiej jest znaleźć jedne, w których się wyspecjalizuje – pomoże to w podejmowaniu lepszych decyzji bukmacherskich, a zakłady bukmacherskie w ich obrębie będą po prostu skuteczniejsze.

Skuteczne typy bukmacherskie

Tworząc własne typy bukmacherskie warto sięgnąć po typy innych osób – niekoniecznie te tworzone z myślą o obstawianiu. Oglądajmy więc studia przed- i pomeczowe, które są prawdziwą skarbnicą informacji właśnie pod tym kątem. Typów jednak nie kopiujmy – wykorzystujmy je do tworzenia i poprawiania tych własnych.

Jak zwracać uwagę na kursy bukmacherskie?

Kursy bukmacherskie to tak właściwie typy samych bukmacherów. Mniejszy kurs wskazuje na faworyta spotkania, a większy – na drużynę, która ma mniejsze szanse na zwycięstwo. Wykorzystujmy to do budowania własnej świadomości na temat siły każdej z drużyn, ale też szukajmy tak zwanych valuebetów – pozwalają zarobić więcej na pomyłkach, jakie robią bukmacherzy przy ustalaniu kursów.

Bukmacher szyty na miarę

Choć wszyscy bukmacherzy posiadają swoją ofertę na piłkę nożną, my powinniśmy wybrać takiego, który zaoferuje nam najlepsze warunki obstawiania tegoż sportu. Postawmy na takiego z najlepszymi kursami, najatrakcyjniejszym interfejsem oraz największą liczbą opcji bukmacherskich – koniecznie w obrębie konkretnych rozgrywek, których obstawianie planujemy.

Piłka nożna pewniaki
Piłka nożna pewniaki

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na piłkę nożną

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną bez wątpienia napędzają przychody większości polskich bukmacherów – nic więc dziwnego, że każdy z nich przykłada się właśnie do tej dyscypliny, umożliwiając swoim odbiorcomobstawianie większości rozgrywek w jej obrębie. Są jednak podmioty, które robią to lepiej od innych. Sylwetki dwóch z nich przedstawiamy poniżej.

Piłka nożna w STS

Star-Typ Sport jest bukmacherem, który stale udoskonala swoją ofertę, wprowadzając do niej takie nowinki, jak zakłady na legalny poker czy na inne gry karciane. Przoduje również jeżeli chodzi o jego ofertę na piłkę nożną w obrębie której obstawiać możemy większość popularnych rozgrywek. Spotkania reprezentacji Polski są przez niego pokrywane w najlepszy sposób, jako że jest jej sponsorem głównym.

Piłka nożna w Fortunie

Fortuna również wychodzi do swoich klientów z bardzo interesującą ofertą na piłkę nożną, w szczególności na 1. Ligę, której jest sponsorem, a w obrębie której prezentuje zdecydowanie najbardziej kuszące stawki. W Fortunie, podobnie, jak w STS, można też oglądać transmisje wybranych spotkań, ale też obstawiać je w formule na żywo.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

spot_img

Najlepsi bukmacherzy

spot_img