Jak nauczyć się typować? – krótki poradnik

Nauka obstawiania zakładów bukmacherskich to często kręta droga, usłana wieloma porażkami oraz rozczarowaniami. Nic w tym dziwnego zresztą, ponieważ bardzo ciężko jest wygrywać regularnie z bukmacherem. Mimo to, dziś przedstawimy ci sposoby na to, jak nauczyć się obstawiać zakłady bukmacherskie!

jak obstawiać u bukmachera
Jak nauczyć się obstawiać zakłady bukmacherskie?

Porażka jest wpisana w repertuar kariery każdego typera

Ważne jest, aby to zrozumieć, ponieważ zmniejszy to ryzyko martwienia się o następny zakład. Oczywiście nie należy tego robić, bo z drugiej strony warto dokładnie przeanalizować konsekwencje nieudanego typu. Nawet jeśli dopiero zaczynasz i planujesz coś wygrać u bukmachera, wiedz, że powinieneś mieć plan. To prawda, że nie wszyscy są idealni, ale szczęście z odpowiednim planem zawsze może pomóc ci lepiej, prawda? Cóż, dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, a najważniejszą rzeczą jest umiejętność analizowania gier sportowych, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co będzie się działo następnym razem, gdy postawisz zakład. To samo dotyczy rodzajów zakładów sportowych. 

Nie zawsze wyższe kursy oznaczają lepszą ,,wypłatę”

 W Internecie można znaleźć wiele stron związanych z tym tematem, tak naprawdę każdy blog bukmacherski daje ci możliwość, aby porównać spadki kursów – jedną z takich stron jest na przykład mightytips.pl, chociaż wybór strony z porównywaniem kursów pozostawiamy wam. Wracając do tematu – dokładna analiza spadku kursu wymaga dużo czasu i doświadczenia, ale niestety początkujący typerzy potrzebują mnóstwo czasu, aby to odpowiednio określić. 

Pamiętaj, żeby ustawić sobie limit na obstawianie

Jednak niektórzy ludzie nie mogą się kontrolować, więc obstawiają bardzo wiele zakładów i tracą przez to majątek swojego życia. To nie jest optymalne rozwiązanie, dlatego też warto jest ustalić sobie pewną kwotę, za którą będziesz obstawiać. Co najważniejsze, dobrym sposobem na zdobycie brakującej wiedzy jest przeglądanie zakładów lub oglądanie meczu bez stawiania zakładu, a następnie stopniowa analiza gry, aby w przyszłości zrozumieć mechanikę i taktykę naszego ulubionego (lub przeciwnika). 

Znajdź dyscyplinę, którą lubisz

Naturalnie wiele osób od razu mówi ,,piłka nożna” następnie obstawia największe wydarzenia sportowe, a później dziwi się, że nie może nic wygrać. To dlatego, iż w takim wypadku obstawiasz zakłady, które analizują najlepsi z najlepszych, więc nie dziw się, że nie znajdziesz żadnego dobrego zakładu. W końcu obstawianie u bukmachera to wyszukiwanie błędów, które popełnił bukmacher. Dlatego też lepiej będzie, jeśli zamiast tych topowych lig, zaczniesz obstawiać te mniej znane. Naturalnie wygrane będą mniejsze, ale przynajmniej jakieś będą, w porównaniu do tego, że po prostu możesz przegrać cały swój depozyt.

3 / 5. Ocen: 2

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jak nauczyć się typować? – krótki poradnik

spot_img