Jak obstawiać mecze League of Legends?

E-sport jest dziedziną, którą jeszcze do niedawna wszyscy bagatelizowali, nie uważając jej za „pełnoprawny” sport. Dziś z kolei sytuacja diametralnie się zmieniła, a sam w sobie staje się coraz bardziej popularny. Nie trzeba było wiele, aby trafił on do oferty polskich bukmacherów na zakłady bukmacherskie, a dziś interesuje się nim coraz większa liczba typujących. Jeśli i my znajdujemy się wśród nich, powinniśmy wiedzieć, jak go typować i na co zwracać przy tym uwagę, by odnosić w tym sukcesy. W tym właśnie ma zamiar pomóc nasz poradnik, skupiający się na najpopularniejszej grze na świecie z zapleczem e-sportowym – League of Legends.

Jak obstawiać mecze League of Legends?
Jak obstawiać mecze League of Legends?

Czym tak właściwie jest League of Legends?

League of Legends to gra komputerowa, która powstała w 2009 roku na bazie modyfikacji do gry Warcraft III: The Frozen Throne. Oparta na drużynowej rywalizacji, szybko otworzyła się na dziedzinę e-sportu (typy esport są coraz popularniejsze), tak właściwie inicjując cały szał na nią i choć jej rozwój na jego arenie był powolny (acz regularny), dziś rozgrywki w niej śledzą miliony użytkowników z całego świata, a regularnie i corocznie organizowane są mistrzostwa każdego kontynentu i całego świata.

Jak obstawiać League of Legends u polskich bukmacherów?

Typowanie League of Legends wiele osób, których interesują zakłady bukmacherskie bagatelizuje – głównie ze względu na „luźne” postrzeganie gier komputerowych właśnie w kontekście bukmacherskim. Tak naprawdę jednak samo w sobie potrafi być znacznie bardziej wymagające, niż obstawianie klasycznych dyscyplin sportowych. Poniżej przedstawiamy pięć naszych wskazówek, które zwiększą nasze szanse na skuteczne i rzeczywiście przynoszące wymierne zyski obstawianie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny
  1. Zrozummy zasady gry – choć League of Legends jest grą drużynową, nie ma zbyt wiele wspólnego z większością klasycznych dyscyplin sportowych. Podstawą jest więc zrozumienie jego zasad – na przykład poprzez oglądanie kolejnych zmagań, bez obstawiania (transmisje są dostępne za darmo – dają do nich dostęp zarówno bukmacherzy, jak i oficjalne kanały streamingowe producenta LoLa). Warto też samemu zagrać w tę grę, by jeszcze lepiej zrozumieć kierujące nią mechanizmy.
  2. Typujmy na żywo – o ile w przypadku klasycznych dyscyplin sportu poleca się obstawianie przedmeczowe, tutaj znacznie lepiej jest postawić na typowanie na żywo. W League of Legends wszystko bowiem zmienia się z minuty na minutę i choć łatwo wskazać faworyta każdego ze zmagań, równie łatwo jest tutaj o zaskakujące wyniki.
  3. Skupmy się na jednych rozgrywkach – w obrębie League of Legends toczy się mnóstwo zmagań. Aby zwiększyć naszą skuteczność i tworzyć typy bukmacherskie rzeczywiście mające szanse na powodzenie, skupmy się na jednych – ułatwi to naszą analizę i przyspieszy proces dochodzenia do wprawy.
  4. Analizujmy i testujmy – League of Legends jest grą, w której statystyki odgrywają ogromną rolę. Analizujmy, badajmy i sprawdzajmy – zwłaszcza, że sami producenci tej gry dają nam dostęp do potężnej biblioteki wiedzy e-sportowej (możemy nawet oglądać wszystkie poprzednie spotkania danej drużyny!).
  5. Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – kursy są w stanie wiele zasugerować i pomóc nam w tworzeniu naszych własnych typów – nie ignorujmy ich, a używajmy jako wskazówki i pomocy w skutecznym obstawianiu.

Bukmacherzy z ciekawą ofertą na League of Legends

Zakłady na e-sport
Zakłady na e-sport

Popularnego LoLa w tym momencie swoją ofertą obejmuje zdecydowana większość działających w Polsce legalnie bukmacherów. Nie każdy z nich robi to jednak w sposób nienaganny. Poniżej przedstawiamy tych, u których zdecydowanie warto realizować własne typy bukmacherskie na tę właśnie grę.

  • www.STS.pl – STS to najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju, a zarazem ktoś, kto podchodzi do e-sportu bardzo poważnie, dedykując mu specjalną zakładkę w swoim serwisie internetowym. League of Legends jest nieodzowną częścią jego oferty, a sam w sobie prezentuje na niego bardzo mocno konkurencyjne kursy i świetne pokrycie większości imprez w jego obrębie. Aktywny STS kod promocyjny to „BETONLINE„, a dla nowych graczy przygotowano 29 PLN bez depozytu.
  • www.eFortuna.pl – również i „drugi bukmacher w kraju” ma wiele do powiedzenia w kontekście League of Legends, które pokrywa naprawdę w zadowalającym stopniu, niejednokrotnie bijąc na głowę to, co prezentują inni bukmacherzy z ofertą na ten tytuł.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jak obstawiać mecze League of Legends?

spot_img