Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, aby liczyć na mniejszą przegraną. I to każdego dnia można liczyć na dodatkową kasę.

Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?
Codzienne bonusy za typowanie meczy od STS.

Codzienne bonusy za typowanie meczy od STS.

A śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować u bukmachera STS. Oferta meczów na zdecydowaną większość dyscyplin jest niewątpliwie dosyć bogata i każdy z graczy niewątpliwie nie może na nic narzekać.

W dodatku wspomniany operator oferuje promocję „Świąteczny Cashback w STS”, która jest aktywna wyłącznie do 24 grudnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane bonusy od STS:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się dowolne zdarzenia z oferty bukmachera STS. Jednak należy mieć na uwadze, że typy koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

eWinner bonus powitalny
eWinner bonus powitalny

Za każdy przegrany gracz otrzyma zwrot 20% stawki. Każdego dnia każdy z użytkowników może liczyć na 20 PLN. Łącznie w ramach tej oferty promocyjnej można otrzymać nawet 300 PLN.

Jaki kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można otrzymać następujące warunki:

  • bonus o wartości 29 PLN za rejestrację konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?

spot_img